Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Pieniążki ode mnie proszę trzymać - może się odnajdzie psina. Jak sie nie odnajdzie to wtedy się zdecyduje co dalej ;) 3mam kciuki za nią aby się znalazła ehhh
  2. Łooo matko następni :angryy::angryy: Jesli powstanie jakaś petycja odnośnie tego jakże zabawnego wpisu i całościowego podejścia do "sprawy" chętnie podpisze/wyśle czy co tam. A Play miał starter od 1 zł- jak się nie spodoba można oddać ehhh
  3. Miejmy nadzieję, się odnajdzie... Może znów pod Lidl zawędruje, chyba, że za daleka droga nie orientuję się ehhh. a miało być już dobrze heh
  4. No to skomentuję, jak już mi tak każesz ;) Shadow piękny na zdjęciach jednak zdecydowanie lepiej wygląda na żywo ;)) Zdjęcia nie oddają też diablików w oczkach Rasty ;p Dodaj zdjęcia jakieś może bo Rasta już wyrosła ;) Kto wie może i moje futro się doczeka Foto Bloga kiedyś ;)
  5. [quote name='obraczus87']Dziekujemy bardzo![/QUOTE] A prosimy, prosimy :)
  6. Właśnie ode mnie poszedł przelew na jeden dzionek dla Małej ;)
  7. No to jeśli reszta nie ma nic przeciwko, to ja poproszę o dane do przelewu ;)
  8. Ja wciąż czekam na dane do przelewu :)
  9. Jestem na zaproszenie AGI35 [quote name='matrioszka2']No i widzicie, jak nam pięknie idzie ....:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: Kto jeszcze dorzuci kapkę od siebie dla małej biednej ?[/QUOTE] Ja dorzucę jeden dzionek dla futerka :) Tylko poproszę dane do przelewu ;)
  10. Może to z jednej strony nie takie złe... Jak komuś mocno na nim zależeć będzie to szczekanie może nie odstraszy... I dobrze trafi. Te uszka ma za mocne, śliczny jest :)
  11. Śliczny jest ehhh, może się ktoś skusi. Uszka ma niesamowite. Szkoda psiaka :(
  12. Łoj i znów znalazłam te oczy co na forum sznupowym były. I ja podciągnę do góry ;) Piedula. Mam nadzieję, że się ułoży... A w sumie nie, ja wiem, że się ułoży ;) Będę zaglądać może w którymś okresie będę mogła pomóc ;)
  13. Mój wcześniejszy przyjaciel jamnik za czasów szczenięcia uwielbiał dywany, wykładziny oraz tapety. A jak odkrył, że jak chwyci zębami tapetę i zacznie się cofać to nie dość, że tapety do zjedzenia będzie więcej to jeszcze taki fajny dźwięk powstaje :)) Mina rodziców po powrocie do domu bezcenna ;) Później zjadł żabe\ropuchę, nie wiem z mama na spacerze był (nic mu nie było, za to mamie słabo ;p) Chusteczki higieniczne itp standardy;) Przegiął pałę za to w momencie jak wygrzebał ze śmietnika tampona (chyba nie muszę dodawać, że zużytego?) i pożarł... Do końca zycia nie zapomnę mojej rozmowy telefonicznej z wetem... W trakcie moich tłumaczen z czym dzwonie był podejrzanie cicho a potem poprosił o chwilę... cisza... jakieś 15 sekund później (podczas których oczyma wyobraźni widziałam jak się turlał po podłodze)powiedział "nic mu nie będzie" kazał iść do apteki kupić olej parafinowy i obserwować moment wypróżniania... 3 dni później tampon wrócił z czeluści pokarmowych mojego Tamiego ;)) Moje obecne futro 10 miesięczny Sznaucer olbrzym Tazzman z kolei uwielbia zmywaki i druciaki do zmywania naczyń ;) drewnianymi schodami tez nie pogardzi jak równiez drewnianym regałem... przejechaną wyschniętą żabę już mu z pyska wyciągałam całkiem nieświadoma co skończyło się małym zawałem ;)) Bardzo lubi tez wyciągać mi z torebki papierosy... Największym przysmakiem są surowe ziemniaki... na raz zjadł 2 kg jak mnie nie było w domu... Zawsze jak zapomniałam je wynieść znikały w tajemniczych okolicznościach ;/ Teraz ziemniaki schowane już są na stałe :P Chusteczki higieniczne również znikają w tajemniczych okolicznościach, jak papier czy papierowe ręczniki kuchenne. Pozdrawiam ;)
×
×
  • Create New...