[quote name='alice midnight']to chyba musisz sobie ustawic nieprzyjmowanie wiadomosci :>
ja tez wcale nie mam ochoty zaglądać, bo wiem ze nijak nie mogę pomóc, a ciągle zapraszają :(
szkoda psiaków, szkoda ciotek i wkółko to samo[/QUOTE]
no włąsnie o to chodzi , bezradność jest masakryczna , wiesz Alice dołuje mnie strasznie