Jump to content
Dogomania

Czorcik

Members
  • Posts

    3944
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Czorcik

  1. ale z niego zawsze było dziwadełko :D
  2. mój 1% już kolejny rok idzie na Nero i dostaję kartki na święta :D
  3. ja cały czas zagląda, nie piszę bo nie bardzo mam co pisać :(
  4. myślę, że on inaczej na to patrzy :D
  5. popodrzucam wątek , nie mogę zamieścić banerka w sygnaturze, coś mi krzyczy o błędzie z liczbą znaków
  6. czekamy na wizyte i relację inki :D
  7. [quote name='marako']Nic prosteszego, ten jest aktualnie u mnie na dt: (już obcięty, bo ta fota jeszcze w dredach) [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1209/oti3.jpg[/IMG] No ale jak odrośnie, będzie podobny, tyle, że zadbany i ślicznie przycięty. I jak, zapakować?[/QUOTE] piękny, piękny , piękny :) a co tak narzekacie , taka sierść jest straszna ?
  8. moje marzenie to pies z taką sierścią jak Twoje dwa cuda, taki super kudłacz :)
  9. przeciez wiem że nie :diabloti:
  10. Czorcik

    Metamorfozy

    nie tylko oczy , całą postawą emanuje teraz z niego psia godność :D
  11. [quote name='inka33']Możecie się umówić na te takie "spontaniczne" zgrupowanie (jak to się u diabła nazywa?!) i np. na Pl. Zamkowym wykonać" zbiorowo Dosia Dygot Stajl... :evil_lol:[/QUOTE] sekta ?? :) :):):diabloti: :evil_lol:
  12. tak i to bardzo :D pewnie dlatego , ze otrzymał kawał serca :D on jest super, ale awanturnik, krzyczy żeby go głaskać , w ogóle krzyczy o wszystko :D
  13. jak Go widziałam ostatnio to chodził, nawet zasuwał, z tym, ze oczywiście nie jest to takie chodzenie zwykłe , normalne , łapki mu się trochę plączą i znosi Go, ale ma niesamowitą wolę przemieszczania się i co najważniejsze doskonale rozumie co się do niego mówi, p. Małgosia mówi do niego " podnoś dupkę " i on wstaje :D
  14. [quote name='Kamila Proc'] caly czas[/QUOTE] ja też :nerwy:
  15. hheheheheheh czyli jednak zajrzała na konto :) pozdrowienia od rocznika , cudownego rocznika :D
  16. o rety :D jak on teraz musi wygladać, :D ale to fakt kręgosłup mu nie wytrzyma takiego obciążenia, długi na krótkich łapkach , eh
  17. w tytułem napisałam " coś tam cos tam " :D znajdziesz :D
  18. ostatnio czytałam książkę i wiecie co się dowiedziałam, że kobiety sa z Wenus, mężczyźni z Marsa ( to oczywiste ) , a psy z Syriusza :D tego nie wiedziałam :)
  19. i tak czekamy , więc za bardzo to nic nie zmienia , a może okazać się czymś wspaniałym :D
×
×
  • Create New...