[quote name='marako']Nic prosteszego, ten jest aktualnie u mnie na dt:
(już obcięty, bo ta fota jeszcze w dredach)
[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1209/oti3.jpg[/IMG]
No ale jak odrośnie, będzie podobny, tyle, że zadbany i ślicznie przycięty. I jak, zapakować?[/QUOTE]
piękny, piękny , piękny :) a co tak narzekacie , taka sierść jest straszna ?