Jump to content
Dogomania

Fides79

Members
  • Posts

    3521
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fides79

  1. [QUOTE]Tekla64 kiedys byl serial :"Kanapa" teraz wyglada na to ze sie zaczyna serial :" pod urzadzeniami grzewczymi"[/QUOTE] mało serialowy ten tytuł jak dla mnie ;) mogłoby w sumie też być "wokół pieca" albo "przy kominku" :lol: ale to tylko moja mocno subiektywna dygresja
  2. Idefix po prostu dba o swoją kondycję i tężyznę fizyczną :lol: a przecież nie może być 'gorszy-słabszy' od Tazmana :evil_lol: niestety nie mogę oglądać wszystkich filmików bo mam limit netowy :shake: ale czasem cosik podejrzę ;)
  3. [url]http://i50.tinypic.com/9vi99x.jpg[/url] Aria na tym zdjęciu wygląda na mocno nieszczęśliwą, jakbyś jej za karę kazała siedzieć i pozować :roll:
  4. piękna ta Twoja 'Czarna Małpa';) i jaką ma radochę ze śniegu:lol:
  5. uważaj bo Ci tandem zaczepno-obronny wyrośnie ;)
  6. szalej szalej, nikt z pewnością z tego powodu nie będzie narzekał a że Iduś biega luzem to fajnie, szczególnie jeśli się pilnuje i wraca na zawołanie ja F po 2 tyg u mnie jak puściłam ze smyczy to go potem złapać nie mogłam, podchodził owszem ale jak się tylko schylałam żeby mu zapiać smycz to od razu zwiewał, podjęłam później jeszcze kilka prób, ale nie kończyły się dobrze i F długo chodził na smyczy, dopiero po kastracji i bieganiu luzem ale ze smyczą którą mogłam w każdej chwili przydepnąć i kilku kilogramach ciasteczek się nauczył choć jeszcze i teraz, szczególnie jak jest mocno rozbawiony nie zawsze chce słuchać :roll:
  7. [quote name='Tekla64']zaczynasz jak Wilczy Zew , obiecujesz ........ [/QUOTE] własnie :mad:
  8. ale Cresil cudnie wygląda w tej leśnej scenerii :p [url]https://lh6.googleusercontent.com/-JNzW0iyvf7w/USK2vyOoLkI/AAAAAAAAEwI/Q0pOqCg9BeI/s720/IMGP3927.JPG[/url] a gdzie to się pędzi tak na tą drogę? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-Q4rCZ2pMUaY/USK181yOVII/AAAAAAAAEuI/bpfv7veEX7U/s800/IMGP3880.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-o8DjPHv73j0/USK2aHRPaBI/AAAAAAAAEuw/OgwacYInxcA/s912/IMGP3887.JPG[/url] aaaa ile psiej miiłoościi :loveu:
  9. się dłuższą chwile nie zagląda to trzeba później nadrabiać po kilka stron hi hi hi zdjęć ostatnio rzeczywiście całe multum :p [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSCN4212_zps40d22efb.jpg[/url] gdzie jest Fixik? [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSCN4215_zps72e6bf96.jpg[/url] boski :loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSC_0940_zps5bcf33a1.jpg[/url] zzuuuoooo zzuuuooo zzzuuuooo :evil_lol:
  10. [quote name='Saththa'] i mamy kupke na dworku :multi:[/QUOTE] hi hi mała rzecz a jak cieszy :lol::lol:;)
  11. stoo lat, stoo lat, dużo zdrowia, radości, spełniania marzeń i ..... i....... i wygranej w totolotka :lol: :new-bday: [IMG]http://www.basen-koscierzyna.pl/prod/news/karnet_na_basen_zaproszenie_na_zabiegi_w_strefie_odnowy_biologicznej_pomysl_na_swiateczny_prezent_dla_twoich_najblizszych_237.jpg[/IMG]
  12. u nas tez sypneło przez noc i dalej sypie :roll:
  13. biedne Foksiątko, niech się oszczędza i wraca szybko do zdrowia
  14. [quote name='Saththa']Tazzman radoche ze sniegu ma a i owszem. [B]Młodemu zimno [/B]:mdleje:[/QUOTE] to mu mamo spraw jakies ubranko ;)
  15. świetni są w parze:p sarenka kradnie serce :loveu: a i Tazio widzę dostąpił zaszczytu położenia się na własnym wyrku :lol:
  16. Mały śmiszny, taki gapciowaty na zdjęciach, daj mu troche czasu, moze przestanie przeciekać ;) a Bolt to fajne imię, i łatwo się wymawia :)
  17. [QUOTE]Może na jakimś przyszarzałym czarnym psie by było widać.[/QUOTE] hi hi Felutek jest poszarzały :lol::lol: i mamy szampon dla psów o czarnej siersci, ale nie jakiś super-hiper-ekstra, tylko taki zwykły nie za drogi i efektów przyciemnienia czy tez intensyfikacji koloru to ja nie widzę
  18. w temacie mebli z Ikea, to miałam brać do kuchni u siebie takie, ale jak policzyłam to wyszłoby ze 2 albo i 3 razy drożej niż te co mam robione na zamówienie ale mam kilka rzeczy z tego cud sklepu i sobie chwalę:) fotel i komode do Ani pokoju tam kupowałam i krzesła do tzw salonu, mam tez troche sprzętów kuchennych i wsio sie sprawdza :lol: [QUOTE]poki co dawaj tyn most bo ciemno sie robi!!!! [/QUOTE] też jestem ciekawa :cool3:
  19. [quote name='jambi']no to poczekacie moje drogie do poniedziałku, bo chwilowo nastąpiła u mnie remisja braku czasu! ale wróce i opowiem wszystko! obiecuje! ;) a może nawet zdjęciami okraszę? :grins:[/QUOTE] [QUOTE]Tekla64 juz poniedzialek i nawet ranek w zasadzie juz minal juz przedpoludnie!!!![/QUOTE] ha ha tylko Kaśka nie napisała że to będzie dziś, tylko że w poniedziałek a dokładnie w który nie sprecyzowała cwaniara :evil_lol:
  20. [url]http://img33.imageshack.us/img33/5797/furla2.jpg[/url] przeskubana, ale i tak ma jeszcze dużo na sobie
  21. jak fajnie razem wyglądają i padłam jak zobaczyłam, że maleńki pieseczek rozwala się na ogromnym posłaniu, a olbrzymek sierota leży obok :lol::lol::lol: dobrze, że Fixowi się poprawia pamiętam, że jak wziełam F do siebie to dostałam od poprzednich właścicieli karme jaką mu dawali, ale odmówił jej jedzenia i po 3 dniach głodówki i wizycie u weta nastapiła zmiana karmy i dostał po nowej biegunki, myślę że Fixiowi przejdze, musi się tylko przestawić :p
  22. [url]http://img28.imageshack.us/img28/1593/1042304.jpg[/url] prawie jak owieczka hi hi :p
  23. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-0o5qCTGS2Xs/UR_600yFGKI/AAAAAAAAB6g/rtMmzJUvAeI/s640/DSC_0002.jpg[/url] cudne doopki :p [url]https://lh3.googleusercontent.com/--HH1yO6VDv8/UR_60biiSRI/AAAAAAAAB6U/TLgpbV4XyFM/s640/DSC_0014.jpg[/url] aa precelek się rozwinął i ciut zakręcił w drugą strone :lol::lol:
  24. aallee się tu dzieje :lol: Mały fajnie powychodził taki ciut porozmazywany jakby w poświacie :p [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSCN4190_zps29aedc9f.jpg[/url] hih hi hi hi hi Tazio zrezygnowany, że go takie małe cóś wygryzło z posłanka :roll: trzymam kciuki za zdrowie Tazia, oby mu było lepiej :)
  25. i ten aparat robi te dziwne zdjęcia na tym samym trybie co te normalne??
×
×
  • Create New...