Jump to content
Dogomania

Fides79

Members
  • Posts

    3521
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Fides79

  1. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wFYqURBVJek/UZ3lo4C6C2I/AAAAAAAAEJ4/QIMZyvaEaQA/s640/DSCN5557.JPG[/IMG] spacerowe (w niezbyt dobrym momencie) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qjm3rpdYaow/UZ3lp6o7A5I/AAAAAAAAEKI/kOQKRLlm2Kc/s640/DSCN5620.JPG[/IMG] i nasz towarzysz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5v0j78MCq-k/UZ3lqK9EIpI/AAAAAAAAEKA/TKL129O7Fs8/s640/DSCN5616.JPG[/IMG] teraz pochwalę się moimi ostatnimi 'dziełami': [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vPsgLcry4MI/UZ3lqYBiuEI/AAAAAAAAEKE/djOjaUxGHvg/s640/DSCN5638.JPG[/IMG] a ta urocza panienka skończyła wczoraj 7 miesięcy :lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-JUS9udg7C1w/UZ3mXHQ9arI/AAAAAAAAEKQ/ZBY3hX9g5GE/s912/19.05.13-22.JPG[/url]
  2. ponieważ dziś u nas jest brzydka aura, szaro, pochmurno, mokro i chłodno więc wstawiam trochę słonecznych zdjęć opalający się Felek: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0RyjbmZ2gQE/UZ3llfiqAbI/AAAAAAAAEJQ/-wHAaIP_xqg/s640/DSCN5547.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-e6w_E5V8iO0/UZ3llVE1z7I/AAAAAAAAEJU/m6Z-UPqMqJs/s640/DSCN5549.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qL2Mp3wIvRM/UZ3llF_IhmI/AAAAAAAAEJY/zCcxhd8pLTo/s640/DSCN5551.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-NfWlWslvqmM/UZ3lnfEGM3I/AAAAAAAAEJk/0e7ZWuKYOUE/s640/DSCN5552.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-M1pFL3s50rM/UZ3loD7DaOI/AAAAAAAAEJo/7LufgGyF7gI/s640/DSCN5554.JPG[/IMG]
  3. świetne foty [url]https://lh4.googleusercontent.com/-RugjPKXVHec/UZwSzmDhBSI/AAAAAAAAhto/P8Yb4UqSGfU/s640/wcs%2520budapest%2520%25282%2529.JPG[/url] rzeczywiście cudnie stoi :p byłaś bardzo dzielna, gratuluję i cieszą mnie ogromnie wieści i porawie Twojego zdrowia, oby tak dalej :kciuki:
  4. Sylwia, jak ja mam Anię izolować, jak mamy po pierwsze psa w domu, a po drugie całkiem spore psie towarzystwo Ania regularnie sama wyciąga rączki do czworonogów, cieszy się na ich widok i jest 'obcałowywana' :lol: zresztą nawet jak po takim 'całusku' przez cała buzię Mała jest zdziwiona i nie wie co by tu zrobić, to nie ma żadnych panicznych reakcji, tylko wszyscy się uśmiechają, nie porywam Ani do góry na ręce, tylko zostawiam ją w tym samym miejscu w którym była i dzięki temu po chwili A na nowo wyciąga rączki e stronę psiaka :p jedynie Felek podchodzi do Ani ostrożnie, bo wie, że jak go złapie to go wytrymuje hi hi hi hi alr czasem mu ciężko wytrzymać, szczególnie jak Mała coś je :evil_lol:
  5. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-p291KsCYXWE/UZvgM9wmNCI/AAAAAAAADNs/myqr7lMj9qg/s512/DSC_0080.jpg[/url] mokry sznup - obraz nędzy i rozpaczy, ale za to szczęśliwy :lol:
  6. ale chmury u nas też dziś była burza, miałyśmy iść z Anią na spacer do Manufaktury, ale zrezygnowałam i poszłyśmy tylko do parku a i tak nam doopki zmoczyło miło patrzeć na biegające, radosne pieseczki, szczególnie na roześmianą Figę no i ogródeczek bardzo ładny:p
  7. piękne psie portrety a kot (Pusia - Pusiek, niestety nie wiem który to na zdjęciach:roll:) jak pięknie pozował na krzesełku :lol: a jaskółki jako współlokatorzy to super sprawa :p
  8. super zdjęcia widzę, że pieski mają na nowo pozwoleństwo korzystania z kanap :)
  9. Sylwia z Okazji urodzin, ogromu nadziei, dużo dużó zdrowia, wiele sił i wiary, że będzie dobrze, wsparcia najbliższych i spełniania marzeń :calus::new-bday: [IMG]http://www.zakatekubasi.com/cdn-i/f4kyM/2572/jpg/b/280/320[/IMG] [IMG]http://samiraka.blox.pl/resource/malinowy_torcik.jpg_3.jpg[/IMG]
  10. [QUOTE]Mamo bo ten pies się oglucił :lol:[/QUOTE] nie, to mina pt 'mamo ten pies oglucił moją skarpetkę, Twoje spodnie i mój wózek, bleee' :lol:
  11. jeeezuu jakie to wszystko skomplikowane :roll:
  12. ależ u was pięknie na zdjęciach to trawa chyba nawet bardziej zielona niż w rzeczywistości wyszła psy fantastyczne a zębiska - woow, robią wrażenie
  13. brawo, super wyniki :lol: gratulacje :klacz:
  14. w necie kołnierze dla psów kosztują od około 11 do 30 zł w zależności od rozmiaru
  15. ale Fiksik melancholik :p a dwa pychole patrzące z góry rozbrajające :loveu:
  16. spacerek super, wszyscy zadowolenie i mali i duży :lol: [url]http://img266.imageshack.us/img266/4285/dsc0334k.jpg[/url] ha ha obrazek z opisem mnie rozbawił, w życiu bym nie powiedziała że tam sarna jakaś stoi ale z sarnami to nigdy nic nie wiadomo, w zeszłym roku jesienią jak na wsi mojej bylismy to też nam sarna wlazła na ogrodzony teren a potem zdziwiona była że wyleźć nie może :roll:
  17. [quote name='malawaszka']o jakie fajne, a jeszcze fajniejsze by były w całości - nie w linkach :lol:[/QUOTE] pewnie tak, ale p Jadzia przysłała takie wieklie, że szok, zmniejszyłam o połowe a itak zajmują od cholery miejsca ;) Sandra, Magda, daguerrotype - dzięki, dożyczka - Bananka- przekonała się do dzieci, już nie ucieka gdzie pieprz rośnie a ostatnio to nawet do wózków z parku zaglądała :lol:
  18. ach Jaśkowe oczy :p czarna kurka mamusia bardzo fajna i kurczaczki urocze i kogucik jaki przystojniak :lol: no oczka nie będzie, to gdzie się Tazzio i Felek będą kapali??
  19. kurde, no takich wieści to się tu nie spodziewałam:shake: Sylwia trzymaj się dzielnie, nie dawaj się, walcz i pokarz tej cholerze (toczniowi, toczeniowi czy jak to sie tam odmienia) gdzie raki zimują :calus::kciuki::kciuki:
  20. 4 latka, fajna rocznica, mnie i F też 4 latka minęły w tym roku:lol:
  21. niezapominajkowe foty cudne a Kreon w niezapominajkach - niezapomniany :p
  22. łooo jak przeczytałam o mrówkach, to aż mnie ciary przeszły, mam jakąś traumę po zeszłorocznych wakacjach u Magdy, gdzieśmy nie poszli to wszędzie były mrówki i tylko na mnie oczywiście właziły bo na M nie:angryy: nie wiem czy to dla tego że w ciązy byłam,czy jak, wiem, że mnie okropnie denerwowały i złościły:roll: kilka mnie też uchlało :shake: :kciuki::kciuki: za Zgredzika trzymam, niech wraca do zdrówka szybciutko i cieszy się słonkiem :p
  23. aaaależ cudne foty, a te w mleczach boskie :p Goryl we mgle mnie rozbroił, hi hi hi a Duma ze spineczką wygląda jak wcielenie anielskości, panienka z dobrego domu po prostu ;)
  24. Wampir uroczy :p rośnie Wam chyba osobliwy śedniaczek a za siusianie się nie gniewaj, tak może się zdarzyć 'dziecku' po narkozie i zabiegu
  25. a oto obiecane zdjęcia z Wydmiaczką Bananką, ich autorką jest hodowczyni p.Jadwiga Rogowska:lol: zdjęcia w linkach bo są w bardzo dużej rozdzielczości;) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-VHHtKaghsCA/UZCbYxPhPDI/AAAAAAAAEIM/QOP0sxWhnjI/s640/DSCN3535.JPG[/url] [url]https://lh6.googleusercontent.com/-aerGBqDHo1k/UZCbjYgIQWI/AAAAAAAAEIU/uhT6KH1oECQ/s640/DSCN3536.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-YpgRMOTSrVw/UZCboeRvKAI/AAAAAAAAEIc/nQXjVMliCcA/s640/DSCN3537.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-wthMFZKuh3Y/UZCb4o0kM3I/AAAAAAAAEIk/nKXOTyyIvI4/s640/DSCN3540.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/-zfqTzZ63WnE/UZCb9GeMQGI/AAAAAAAAEIs/uj4Ym_3r1EI/s800/DSCN3545.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/-t6HaGtFHC30/UZCcAFGOuUI/AAAAAAAAEI0/falGvkzECts/s640/DSCN3548.JPG[/url]
×
×
  • Create New...