kagome19
Members-
Posts
485 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kagome19
-
Atomowka, na pierwszej stronie tematu jest mnóstwo zdjęć maluchów. Napewno będziemy robić wizyty przedadopcyjne
-
Maja -już po sterylizacji. Dziękujemy wszystkim :)
kagome19 replied to kagome19's topic in Już w nowym domu
Czu ktoś pomoże? Czekamy na banerek^^ -
Maja -już po sterylizacji. Dziękujemy wszystkim :)
kagome19 replied to kagome19's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś byłby w stanie zrobić banerek dla suczki? -
Maja to mała suczka. Jest mamusią tych oto szczeniaczków - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190804-4-szczeniaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w%21%21%21-Malbork"]http://www.dogomania.pl/threads/190804-4-szczeniaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w!!!-Malbork[/URL] [IMG]http://i33.tinypic.com/2w6x66e.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/bg36ug.jpg[/IMG] Jak łatwo się domyślić, ma właścicieli, ale... No właśnie, właściciele dają jej tylko dach nad głową. Nie stać ich na pieska. Gdyby nie plina to suczka już dawno byłaby za Tęczowym Mostem. Suczke trzeba wysterylizować, jednak jest to koszt przekraczający nasze możliwości. Właściciele napewno nie opłacą zabiegu, który kosztuje około 200 zł. Bardzo chciałybyśmy poprosić razem z pliną o małe wsparcie finansowe. Każda złotówka będzie pomocna. NIE POZWÓLMY, ABY NA ŚWIECIE BYŁO WIĘCEJ PSICH NIESZCZĘŚĆ. Osobom zainteresowanym będę przesyłać na pw nr konta, na który będzie można wpłacać pieniążki. Jeśli brakuje jakiś informacji, które powinny zostać umieszczone w temacie, proszę mnie o tym poinformować :) Czytałam regulamin, ale być może coś przeoczyłam :oops:
-
Juz mam tabletki^^ nawet dla ich mamusi. Wielkie dzieki pinesk@ :)
-
Pokochaj wieczny uśmiech Wilmy :)
kagome19 replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A wilma jest na psiegranych? -
zrezygnowali z pieska?
-
Agatka MA DOM !! Wróciła do swojego dawnego opiekuna!
kagome19 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Jak czlowiek ^^ siad na pupcie. A raczki (Przednie lapki) w gorze -
Pineks@ ratujesz nas :) Chociaż jeden koszt mniej będzie dla nas.
-
Perełcia zawładnęła sercem tymczasowej pani- zostaje na zawsze! :)
kagome19 replied to plina's topic in Już w nowym domu
Pinesk@, filmik jest. Właśnie obejrzałam^^ -
Pinesk@, byłoby wspaniale :) powiedz może, w którym miejscu malborka będzie twoja mama. Zobaczymy czy ja cz yplina ma bliżej. Która będzie mieć bliżej to podejdzie^^
-
Teraz tylko wyczarować pieniążki na drugie odrobaczenie :/ Ciężko będzie...
-
Warsik-biedny piesek. Cale zycie w schronisku :(
-
Krzywy Misiu- piękny, spokojny futrzak. [Tczew]
kagome19 replied to Pinesk@'s topic in Już w nowym domu
Odnawiajmy niektore watki. Niektore pieski ze starych watkow nadal sa w schronisku :/ -
Wiem :/ ale moze chociaz poprosze o wplacanie pieniazkow dla suczki na konto. Moze dostaniemy pare groszy. Bo we trojke (Ja, kolezanka i kolega) nie jestesmy w stanie wyciagnac z wlasnych kieszeni 250 zl
-
Czy w takim razie dla suczki mozna zalozyc temat w dziale "Maja dom ale potrzebuja pomocy"?
-
Viris, szczeniaki maja watek na dogo i szukamy im nowych domow. Musze sie dopytac kolezanki jak bedzie z tym podpisywaniem umowy adopcyjnej. Czyli mame trzeba by bylo tez odebrac zeby zbierac na sterylke? Z tym moze byc problem :/ a sterylka strasznie droga. moze sprobuje z allegro
-
mam pewne pytanie. otoz sasiedzi mojej kolezanki maja suczke i 4 szczeniaki. niestety wogole nie interesuja sie tymi psami. kolezanka musi je karmic. suczke trzeba wysterylizowac a szczeniaki odrobaczyc. na jedno odrobaczenie mialysmy kase. gorzej z reszta. no wiec psy sa czyjes ale praktycznie niczyje. czy w takiej sytuacji mozna zalozyc bazarek aby uzbierac kase na sterylizacje i odrobaczenie?
-
plina, wysyłam ci na maila twoją część plakatu piesków do wydruku^^
-
[quote name='solartcz']Czy w tczewskim schronisku potrzebni są wolontariusze???[/QUOTE] Wolontariuszy nigdy za wielu :) zawsze przydadza sie nowe osoby