Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Birma siedzi u mnie juz 4 miechy i nikt nie dzwoni, choć pięknościowa jest
  2. [quote name='kasiek.']dla Campari jest szansa ,tylko ja już eventu fb jej nie zrobie ,zrobie dla jakiegos kundelka niech bedzie też medialny Jak widać siła FB jest wielka nie raz i nie dwa sie o tym przekonałam i nadal bede z tej siły korzystac z pomoca dogo ,czy bez.......[/QUOTE] i tu popieram Cię. Rób eventy, żeby pokazac kolejne psie czy kocie życie, któremu należy sie godność i miłość. Przez TV tego się nie zrobi.
  3. od słów "nawiedzonym..." do końca? Oczywiście! Będę zaszczycona. Jeszcze rzeknij u której Sylwii, to podejrzę?
  4. Selenga - oczywiście, że jest to forma medialna. definicja wikipedii dla media "Środki masowego przekazu (mass media, publikatory) – środki społecznego komunikowania o szerokim zasięgu, czyli prasa, radio, telewizja, Internet, a w szerszym znaczeniu także książka, film, plakat, kino. Środki masowego przekazu to element kultury masowej." Forum ogólnodostępne, fb tym bardziej, afera, sensacja, podsycanie - cud-miód-malyna dla promocji. Zwierzęta niemedialne sa niezauważalne
  5. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']też nie pamiętałem, ciocia wiki pomogła :) dziękuje cioci wiki. Przede wszystkim nie można dać sie skopać przez nawiedzone towarzystwo prowadzące krucjatę. Aniu, jestem z Tobą. Nie mam żadnych wiarygodnych wiadomości wskazujących na złe prowadzenie hotelu i nieprawidłową opieke nad psami i tego sie trzymam. Nawiedzonym inkwizytorom mówimy im stanowcze NIE!!!!!!!!
  6. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']czy chodzi Ci o paintball...takie zabawy ze strzelaniem do siebie gdzieś np. w lesie[/QUOTE] o-o-o!! właśnie. Ja nie gustuje w takich zabawach, totez nie zostalo mi w pamięci określenie, ale opowieści o adrenalinie i polowaniach utkwiły mi w pamięci dobrze.
  7. no cóż... afera tu jest jak niezła zabawa w terenie (nie pamiętam jak się nazywa taka zabawa w polowanie na siebie na wzajem)
  8. [quote name='Selenga']A swoją drogą to tak sobie analizuję i dziwne rzeczy mi wychodzą... Około roku temu robiłam aukcję na leczenie Rafika (zakończone amputacją łapki). Przez ten mniej więcej rok Rafi nie znalazł nowego domu... Campari trafiła na Paluch wiosną 2007 roku. Przez 5 lat sunia nie znalazła domu, nikt się nią nie zainteresował (pewnie nie miał szansy zresztą) ... Nagle robi się wielka zadyma i cuda się dzieją: starutki Misiek z "hospicjum" ma dożywotniego sponsora na leczenie i utrzymanie... Rafi już w nowym domu... na adopcję Campari są 3 osoby chętne.... o ślepego Homera z "hospicjum" też się ponoć jakiś dom dobija (tylko nie wiadomo czyj jest Homer)... Wychodzi na to, że nic tylko zadymy robić...[/QUOTE] też mi na to wyszło, tylko nie chciałam pisać, żeby nie zeżarto mnie żywcem Medialne pieski...
  9. już próbowali Anię skubnąć. Gdzieś na tych chorych watkach widziałam podjazd
  10. Nic o nim nie wiem.Przegladałam stronę Palucha i znalazłam takie cudo [URL]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/URL] Piszcie do Dada M i APSA, ale na Paluchu afera, więc nie wiem czy dziewczyny będa mogły pomóc bezpośrednio, ale na pewno pokierują. Ja nieco podeptałam Paluchowi odciski, więc jestem non grata
  11. Nic nie napisze, bo tylko przeglądałam stronę Palucha [URL]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/URL] i znalazłam tego gentelmana na kwarantannie. Pisz do APSA lub Dada M. Moze zlokalizują go. Wyglada na strasznie zaniedbanego.
  12. [quote name='kasiek.']A co ty sobie wyobrazasz gówniarzu jeden ,jakim prawem wypisujesz takie bzdury ,nie masz wiedzy ,to nie powtarzaj plot ,albo sie dowiedz Nie zycze sobie takich insynuacji i radze ci dobrze odp...rz sie od mojej osoby.... Powiem Ci Kasiu, że to kwalifikuje sie pod paragrafy. Dobrze radzę przeproś, bo kopia Twojego wpisu jest w archiwum do wykorzystania w sądzie.
  13. może nie być polski chipem
  14. czy to kojec nowego typu???? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HI89pc4sdVE/T0UCnRmvgVI/AAAAAAAAGX8/uUugrHSsCCE/s512/DSC_2474.jpg[/IMG] czy to kojec????
  15. o rany. Gdzieś wcześniej już było napisane, że telefon bernardynów do Palucha zatrzymał działania morisowej, a morisowa wyleciała na skutek donosu na nią
  16. relacion, pliz Czy weszła w dom jak w przysłowiowe masło?
  17. byłoby cudownie, gdyby to był on! Dajcie znać, plizzz.
  18. Oj, nie pisz już o bernardynach, proszę! A opcja morisowej odpadła właśnie przez bernardyny
  19. Charly, plizzz, jeśli byłaby lepsza i bezpieczna dla Campari opcja, już by była wykorzystana. Ten pies, którego, przyznaję - osobiście nie znam, jest bardzo specyficzny. Opowieści na temat ratowania stanu fizycznego i psychicznego Campari znam z relacji osób uczestniczących w tym.
  20. [quote name='malizna78'] ...nie widzialam specjalnie jakichs wypowiedzi oczerniających ją bądź krytykujących. napędzanie tematu od kilku dni inaczej temat zastępczy, biedna morisowa;[/QUOTE] przykład poniżej, Twoje nie są takie personalne [quote name='zuzlikowa']...Oj, biedna nasza Polska cała, skoro morisowa, takie miejsce jako najlepsze dla Campari wybrała.[/QUOTE]
  21. [quote name='wiosenka']Absolutnie nie polecam łączenia wścieklizny z resztą.[/QUOTE] zgadzam się
  22. [quote name='malizna78']Rozumiem. Byłam na tym wątku. napisałam do osoby ktora bardzo krzyczała na ten hotelik( ale nie miało to związku z psami z raju) i tej osoby tu nie widzę. Poprosilam o obiecane na watku dla każdego, kto zechce zobaczyc,zdjecia, ktore mialy rzekomo dyskwalifikować ten hotelik. Nic nie dostałam oprócz kilku dziwnych w tresci PW. Słowem sie więc tam nie odezwalam, ale napisalam tej osobie co o tym mysle.[/QUOTE] Nie jest tu miejsce na dywagacje o Ginn, bo bezpośredniego związku z Campari nie ma, ale te polowania są nie do przyjęcia. Za chwilę okaże się, że morisowa to ktoś tak zły, że świat nie widział. Paranoja nie jest goła. Jest zawoalowana i robi striptiz przy okazji takich spraw jak hospicjum. Pokazuje się w całej krasie. Mam prośbę - odczepcie się od morisowej, bo jej nie znacie. Te osoby, której ją znają staną za nią murem, a Ci którzy jej nie znają niech nie zabierają głosu. Również Ci, którzy nie widzieli jej zmagań o Campari, niechodzącą i zdziczałą sunię.
  23. och, wspomnę mimochodem (he, he), że w czasie rozmowy z Jolą wspomniałam o cudzie ratunku dla Fugi jakim okazała się córka WiosnaA i w tym momencie, gdy o niej mówiłam, ów cud ratunku zadzwonił. Nie będę się chwalić, ale z moją progeniturą częściowo telepatycznie się porozumiewamy. Takie tam dziwactwo...
  24. Ginn zaoferowała miejsce dla psa od Czarodziejki i się zleciały sępy na wątek hotelików, które należy omijać.
×
×
  • Create New...