Jump to content
Dogomania

sonek666

Members
  • Posts

    7169
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sonek666

  1. Jejku jak on wcina :sabber: A tak w ogóle to gdzie jest jego mama ?? :-(
  2. A nie ma problemów z karmieniem tego maleństwa ?? :-( No bo na suchą karmę to to jeszcze za małe :loveu: Oby Belusia szybko wyzdrowiała , a najmłodsza Suńka była w dobrych rękach :p
  3. To ja czekam na foty :) Porobię jeszcze jakieś banerki i jakby co to mogę gdzieś poogłaszać jak już będzie spokojnie :) Czyli jeśli dobrze zrozumiałam pieski są już bezpieczne , jedna suczka w złym stanie ?? Co jej jest ?? :-(
  4. [URL="http://tiny.pl/hrsxb"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1926/maes.png[/IMG][/URL] Na razie mam banerek , ale zobaczcie czy się dobrze otwiera :p
  5. Ja sobie narazie zapisuję , później doczytam . Ale to maleństwo w wanience , tylko łepek widać :loveu:
  6. Jejku , aż mi się ryjec od ucha do ucha wydłużył jak ją zobaczyłam na najnowszych zdjęciach. Ale ma smile'a , no po prostu widać , że jest szczęśliwa :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Normalnie chyba nawet nie chcę widzieć już mi się płakać chce ...
  8. Również zapisuję i czekam na wieści . Kolejna tragedia :-( :-( :-(
  9. Zapraszam na bazarek . 1/3 dla Śmieszka, bazarek jest ciągle aktualizowany , dochodzą nowe fanty , ale ja już zapraszam :) :) :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/193085-Horrorki-S%C5%82odko%C5%9Bci-i-du%C5%BCo-wi%C4%99cej-dla-%C5%9Amieszka-Sary-i-Ps%C3%B3w-z-Szyd%C5%82owca-do-30.09?p=15404732#post15404732[/url]
  10. Pieso Zygmunt :loveu: ja tam uważam , że to zaszczyt żeby taki Kapsel nazywał się Zygmunt :loveu: To ja se idę spać jak nie Zygfryd to Genowefa, będzie Gienia :loveu:
  11. Ta Zygfryd od razu :evil_lol:
  12. A ja sobie narazie zapisuję Śmieszka :)
  13. O Pyszczol :) To ja pomyślę nad banerkami później bo narazie praca kontrolna na mnie czeka :roll:
  14. To już jutro Monti zamieszka z Martą ?? Jak patrzę w to jedno oczko, takie pozbawione nadziei , a tu takie szczęście w nieszczęściu :loveu:
  15. nu nu usunęłaś napisy ?? Bo teraz to są same zdjęcia i nie wchodzą . Mówię Ci capnij tego banerka , któregoś co zrobiłam zaznacz go całego lewym , i prawym skopiuj . Samo kopiuj :)
  16. a to nie adres obrazka kopiuj tylko samo kopiuj . Zaznacz cały obrazek lewym przyciskiem myszki i wtedy prawym i kopiuj :) A reszta tak jak robisz :)
  17. Hm ciekawie :) jak Ty to kopiujesz ?? :) Dajesz kopiuj obrazek czy kopiuj ?? Bo to powinno być tak , że wystarczy na zdjęcie nacisnąć a tam nie musi być żadnych linków do wątku
  18. Kopiujesz obrazek i wchodzisz w sygnaturę - ona jest po lewej jak np. wejdziesz w Swoje subskrypcje. I tam to wklejasz koło Dropsa i zapisujesz :)
  19. [FONT=MS Shell Dlg 2] Stworzyli my coś takiego , dzisiaj robiliśmy nasze pierwsze banerki zajęło nam to 4h ale zrobilimy :evil_lol: [/FONT]
  20. [U][URL="http://tiny.pl/hrg7n"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9264/asti1.png[/IMG][/URL] [/U] [COLOR=Red][B]To są nasze pierwsze banerki w życiu więc prosimy o wyrozumiałość :oops:[/B][/COLOR] Coś podlinkowałam i niby nawet chodzi :) Jak będą pyszczolskie zdjęcia to pomyślę nad innym :) [URL="http://tiny.pl/hrg7n"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/24/asti.png[/IMG][/URL]
  21. Jejku , jak go pogryzło :( Jutro się zajmuję banerkowaniem więc spróbuje również dla Niego zrobić :)
  22. jejku jaki fajny Niuń . Postaram się jutro zrobić banerek :) No i melduję się na wątku :) Szkoda , że nie ma zdjęcia pyszczola :eviltong:
  23. W niedługim czasie do Suńki przychodzi trenerka :) A to ona tydzień temu. Znaczy nie trenerka :) [URL=http://img713.imageshack.us/i/czapa1.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1969/czapa1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. normalnie po odjęciu kastracji zostało jeszcze 112zł :)
  25. Za kastrację poszło , ale reszta czeka :)
×
×
  • Create New...