-
Posts
5770 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaja69
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A przyjmiesz mnie na tymczas?!:diabloti: Kaja popraw przy opisie Żabki w pierwszym poście, bo przy twoim mailu zjadłaś chyba literke "p"......Sprawdź w ogóle czy się tam wszysto zgadza ,bo se biore.[/QUOTE] To nie ja zjadłam,to ta usmiechnieta gadzina mi wrąbała...juz poprawiłam...lecę popracować... -
[quote name='savahna']Jakie sliczne banerki. Fachowe takie i ta skarpetka w zębach....jakby banknocik nióśł;)[/QUOTE] Ino,ze nie moge uruchomic tego Krecikowego banerka:comp26: :wallbash:
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Diobra, to z Korą poczekam a sobie Żabcie wezme w obroty. Trzymam kciuki. Ja tez lubie wielkopsy,fajny ten nowy.;)[/QUOTE] Może chcesz Brutuska:cool3: Dowiozę...wierzchem... -
Dzieki sliczne Ryniu [URL=http://smajliki.ru/smilie-671035527.html][IMG]http://s8.rimg.info/8a8375a55da8e3bf57c1aa27273e999f.gif[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']To się coraz bardziej wesoło u Ciebie robi :cool3:.[/QUOTE] Tak Asia to wesoło bardzo...tylko usiąść i płakać z tej radości...jak nie kaleki ,to olbrzymy...ehhh... tylko jedno je wszytkie łaczy -apetyt :) [quote name='Kava']siadam i milcze i nic mi nie przychodzi do glowy..... ... mysle, ze nie docenilam ciebie....[/QUOTE] Wierzę Kava,że Cię zamurowało...mnie mój brak rozsądku tez zadziwia :) [B]Savahna[/B] ,z ogłoszeniami Kory wstrzymaj sie narazie...na sobote jestem wstepnie umówiona z domkiem...nic więcej nie piszę ,żeby nie zapeszyć;) -
[quote name='Kava'].kibicujemy dzielnej mamie, ktora jak sie nalezy ciagle powieksza stadko....[/QUOTE] Tak,ciąża u psów trwa ok.dwóch miesięcy...u mnie to juz przez pączkowanie się namnażają... [quote name='FIFA']O boże Ci ludzie to bez serc zupełnie , bidulka podniosę chociaż pozdrawiam[/QUOTE] Ale za to bogobojni :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']jasne jak slonce,,,,, koty znaja tylko esperanto.... no moze jeszcze troche chinszczyzne....[/QUOTE] Psom też nic nie brakuje...moje potrafią jednym ruchem łapki wywalić coś co pisałam z wielkim trudem... [quote name='Ryniu123']Czyżbyś przerzucała się na większe psy? Ty masz zdrowie i wytrwałość :loveu:[/QUOTE] Rysiu,nie było wyboru ...zreszta wybredna nie jestem... -
Witam pierwszych gości u Krecika :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']No pieknie. Zamiast ratowac corki skarpetke, Kaja stala i zdjecia cykala :evil_lol: Brutus jest cudowny, uwielbiam takie wlasnie kundlaste wielkopsy:oops: A moj kot mi popsul klawiature, nawciskala cos lapami i teraz klawiatura nie robi polskich znakow!:placz:[/QUOTE] Ale warto było poświęcic skarpetkę,on miał taka radochę :lol: Brutuska sie trochę odkarmi i będzie można wierzchem na nim jeżdzić :) Kotki maja to do siebie,że lubia po klawiaturze...ja wiem kiedy moja koleżanka ma swojego kota spacerującego po klawiaturze ,bo zaczyna pisać jakby szyfrem :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Założyłam Krecikowi watek... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213912-Krecik-chłopak-po-wypadku-kaleka-na-wózeczku?p=17557360#post17557360[/URL] -
Tu będę wpisywać jakie dostałam wsparcie i jakie są koszty leczenia... [COLOR=red][B]ROZLICZENIE ZA LECZENIE KRECIKA[/B][/COLOR] WPŁYWY 160 ZŁ -OD MARIAT 20 ZŁ - OD KAVA 30 ZŁ -OD RUNIU123 30ZŁ -OD SAVAHNA 102,78 od KAVY 115,00zł-z BAZARKU UŚMIECHOWEGO OD COLLIE 80zł -dotacja na karmę Royal Urynari od BALONIAREK 50zł-od Dziewczyn z fb -------------------------------- [COLOR=red][B]Z BAZARKU BRZOSKWINIOWEGO OD CASABLANCA[/B][/COLOR] [COLOR=black]10 zł -OD YUCCA[/COLOR] 20ZŁ OD SAPHIRA 6 ZŁ OD TULSY 10zł OD DRZAGODHY 10ZŁ OD IWONKI [B][COLOR=red]Z BAZARKU CEGIEŁKOWEGO[/COLOR][/B] 10ZŁ -OD ANIA102 15ZŁ -OD FELKI Z BAGIEN 15 ZŁ OD KASIAKIA 15 ZŁ OD MAJOWA 15ZŁ OD JULI88 15ZŁ OD ANIOLEK2000 30ZŁ OD WIOLABISZOP 3ZŁ OD AAGATAA8 10ZŁ OD BRIC-A-BRAC 10ZŁ OD MAŁEJCZARNEJ 10ZŁ OD DARII ZET 15ZŁ OD AJULI [B][COLOR=red]Z BAZARKU SPÓDNICZKOWEGO OD TŁAMSIK[/COLOR][/B] [COLOR=black]201 ZŁ[/COLOR] [COLOR=red][B]Z BAZARKU Z FANTAMI OD ALAA A WYSTAWIONEGO PRZEZ TŁAMSIK[/B][/COLOR] [COLOR=black]394,50ZŁ[/COLOR] [COLOR=red][B]Z MOJEGO BAZARKU[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]200ZŁ [/B][/COLOR] ---------------------------------- [B][COLOR=red]RAZEM WPŁYWY 1601,OO ZŁ[/COLOR][/B] -------------------------------- [COLOR=red][B]WYDATKI[/B][/COLOR] ZDJĘCIE RTG 70 ZŁ ZASTRZYKI,CEWNIK 35 ZŁ LACTULOSUM X2 15,60 ZŁ DOJAZDY DO P.WETKI OD 07.08-DO13.08 -100ZŁ [B]1.[/B]NIVALIN 1OP-60,20ZŁ VIT B COMP.-5,20ZŁ PODKŁADY 5SZT-9,10ZŁ WÓZECZEK 392,00ZŁ [B]2.[/B]NIVALIN 10P-60,20ZŁ KASTRACJA 90,00ZŁ [B]3.[/B]NIVALIN 60,20ZŁ PODKŁADY 5SZT -9,20ZŁ [B]4.[/B]NIVALIN 60,20 ZŁ [B]5.[/B]NIVALIN 61,00ZŁ leczenie mocznicy 42,00 zł dalsze leczenie mocznicy 125,00zł podkłady 10,70zł operacja pecherza moczowego 140zł posiew z pęcherza 50zł antybiotyk ileki p/bólowe w zastrzykach 30zł Dojazdy do p.wetki od 14.08 do 30.11- 100zł Furagin -8zł 1/2 paczki 7,5kg karmy Urinary -71zł 21,00zł pampersy karma Urinary Hills 12kg -170,00zł pampersy 10zł [B]6.[/B]NIVALIN 60,20zł --------------------------------------------- [COLOR=red][B]RAZEM WYDATKI 1865,80ZŁ[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]OD mari23 :[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]2 OPAKOWANIa NIVALINU 5mg[/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]2 OPAKOWANIA NIVALINU 2,5MG[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]OPAKOWANIE COCARBOXYLAZY [/COLOR][/B]
-
Krecik młody,wiejski psiak z tych,które swobodnie biegaja po całej okolicy i nikt sie tym nie przejmuje...i biegał sobie Krecik aż wpadł pod samochód a tym faktem to już tym bardziej nikt sie nie przejął...i leżał sobie Krecik,o ironio !!,pod figurka MB przez jakis tydzień...Ludzie przychodzili podlewać i pielęgnować kwiatki i Krecikowi też dali podstawek z wodą,żeby nie usechł...leżał tak przez jakis tydzień,we własnych odchodach z ropiejacymi ranami...ale kto by sie tam tym przejął...po drugiej stronie ulicy mieszka nasz wiejski weterynarz...nie będę tego komentować... I to by było na tyle co wiem o Kreciku przed jego znalezieniem... Co wiem dzisiaj o nim??? A to,że ma złamany kręgosłup,ale jest zachowane czucie i odruchy i to daje nadzieje ,ze kiedys może będzie mógł korzystać ze swojego tylnego napędu...póki co zastępuje go wózeczek...do tego jeszcze otrzymuje leki ... Leczenie Krecika jest bardzo kosztownie a ja oprócz niego mam jeszcze inne tymczasy,sama juz gubie sie w ich ilości...dlatego ogromna prośba o wsparcie na leczenie tego sympatycznego chłopaka...za każda formę pomocy będę ogromnie wdzięczna ,czy to obecnośc i wsparcie na watku,czy pomoc materialna czy finansowa wszystko jedno co ,bylebym tylko nie została sama ze swoimi psiakami... Krecikowi zakładam osobny watek,bo moi goście na wątku zbiorczym moich psów prawie jednomyślnie stwierdzili,że Krecik przyćmiewa pozostałe moje psiaki i to chyba prawda...on ma w sobie to coś:evil_lol: [URL=http://img833.imageshack.us/i/dsc7133.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5460/dsc7133.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img828.imageshack.us/i/dsc7121z.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/3678/dsc7121z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/dsc7114.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6097/dsc7114.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc7442.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3286/dsc7442.jpg[/IMG][/URL]
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Co roku,1 września coś przygarniam,a to koty a przeważnie psy...rok temu nic się nie przypałętało,więc pojechałam do schronu i przywiozłam trzy bidy,jedna z nich została u mnie na stałe-Zuzia,właśnie mija rok jak jest z nami...Dzisiaj ,żeby tradycji stało sie zadość,przypałętało się,a właściwie pałetało sie juz od jakiegoś czasu,ale tylko ogon widziałam ,bo uciekało jak moje psy zaszczekały...a dzisiaj stało pod brama jakby wiedziało,że to jest ta data...i weszło i zostało...na dzisiejszym filmiku nagrane jest min wprowadzanie do stada nowego tymczasa,a było co wprowadzać ,bo tymczasik jest ogromny ino,że strasznie chudy... A oto on...Brutus... [URL=http://img163.imageshack.us/i/dsc7467.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/893/dsc7467.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc7468.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6149/dsc7468.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc7469j.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5294/dsc7469j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/dsc7470j.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3691/dsc7470j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/dsc7472.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8422/dsc7472.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Kora [URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc7428u.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7171/dsc7428u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/dsc7432.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6176/dsc7432.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/dsc7433u.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1488/dsc7433u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img51.imageshack.us/i/dsc7437p.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/329/dsc7437p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/dsc7438v.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5620/dsc7438v.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
Filmik zrobiony,ale go nie widziałam jeszcze ,bo dalej nic nie umiem zrobić, jedno dziecko zajęte a drugie nieosiągalne ...ale mam zdjęcia... [URL=http://img577.imageshack.us/i/dsc7419k.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/719/dsc7419k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/dsc7426p.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8109/dsc7426p.jpg[/IMG][/URL] A tu Ryżyk ukradł Karolinie skarpetke a Krecio sie z nia rozprawił... [URL=http://img856.imageshack.us/i/dsc7443v.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8985/dsc7443v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/dsc7444e.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6827/dsc7444e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc7446q.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/155/dsc7446q.jpg[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Poprosimy o film z Krecikiem,to dobry pomysł.[/QUOTE] Azalio,jesteś [URL=http://smajliki.ru/smilie-1030582407.html][IMG]http://s17.rimg.info/93dc0ce101139091417a55a34ed16872.gif[/IMG][/URL],chyba Cię telepatycznie ściągnęłam,wczoraj myślałam o Tobie :) Filmik zrobię,zobaczycie jak mój struś pędziwiatr szaleje na podwórku [URL=http://smajliki.ru/smilie-1254966567.html][IMG]http://s19.rimg.info/0ef70bec0ed922bb8a903c635a4988eb.gif[/IMG][/URL] -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryniu123']podrzucisz na dvd mi albo prześlesz przez internet np tu [url]http://sendspace.com/[/url] i coś się stworzy[/QUOTE] Super,tylko jeszcze żebym to ja wiedziała po jakiemu Ty do mnie piszesz ...ja z tych słabszych komputerowców -
Atko,teraz zastój wszędzie,ja mam nadzieję ,że telefony rozdzwonia sie ok października :)
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryniu123']Zgadza się, niedługo Cię dogonię z postami ;) Właściwie to mamy prawie takie samo oznaczenie -Ty jedna łapke a ja jeden coś tam...łapki sa ładniejsze :) A filmu z krecikiem nie dasz rady zrobić? Takie opisy wspaniałe, i chciałoby się to widzieć. No i lepiej byłoby wtedy wyreklamować go ;)[/QUOTE] Filmik nie ma sprawy moge zrobić ,tylko co potem ??? Może dziecko mi to obrobi ,bo ja absolutnie na tym sie nie znam :) Że też prędzej na to nie wpadłam... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava'] do krecikowego BMW dokladam troszke na smarowanie, oby sie krecil jak najdluzej....[/QUOTE] Dzięki,przyda się jak nie na smarowanie to na zimowe oponki :cool3: [quote name='mari23']Wooooow!!! i mnie się ta rada bardzo przyda !!!!![/QUOTE] [quote name='Kava']ale tak samo jak i mari ciesze, sie ze nauczylam sie dzieki savahna dzis czekos nowego i bardzo uzytecznego. W tym miejscu : wielkie dzieki[/QUOTE] Widzicie, kochane dziewczyny, same korzyści z odwiedzin na moim watku:lol: [quote name='Ryniu123']Mała sztuczka ;) Nieeeee sorrki pomyłka przy kasowaniu części cytatu, więcej nie będę, obiecuję :)[/QUOTE] Ryniu ,uatrakcyjniasz mój watek;) A zdjęcia nowe ,dzisiejsze ,ale mój zgrywacz poszedł juz spać,a prędzej zapomniałam o tym:oops: A Krecik dzisiaj pogonił kurę :lol: ,która była bardziej zdziwiona niz przestraszona co to do niej biegnie:lol: -
Balto, skrzywdzony husky - pojechał do domku :)
kaja69 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Przybiegłam na zaproszenie,ale nic nie pomogę:shake: sama na żebrach jestem... Mam wrażenie,ze tych nieszczęść przybywa w zastraszającym tempie...nie nadąża się z pomocą... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Info tylko potrzebne, takie z Twoich codziennych obserwacji,żeby móc cos więcej napisać, a nie tylko:łagodna, długowłosa itp. Jak Ci się coś uda nowego wymyślec to ja to po swojemu obrobię. A jak nie to i tak jest dobrze....;)[/QUOTE] A mogę Ci to na uszko opowiedzieć ??? Cos ostatnio nic mi nie wychodzi oprócz gadania oczywiście.. [quote name='savahna']To zawsze trudniejsze adopcje, ale przecież nie niemożliwe. Kaju, a nie pisz Ty pościka po pościkiem, bo podobno mod się może doczepić....:roll: Klikaj"edytuj post" i dopisuj.:lol: A jak chcesz zacytować kilka wypowiedzi to zaznaczasz przy każdej plusika po prawej na dole a potem klikasz "odpowiedz na temat" w lewym dole i usz.:p[/QUOTE] Wiem ,ze tak pisałam .ale juz byłam taka padnięta ,że to z lenistwa...normalnie staram sie tak jak piszesz :) bo umiem :) -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lemoniada']Bo ludzie wracają z wakacji i przygotowują dzieci do szkoły :) Lada dzień telefon na pewno się rozdzwoni.[/QUOTE] Oby tak było...chociał ja mam raczej mało adopcyjne psy...albo wiekowe albo kaleki...słabo to widzę... -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']jeden z producentow wozkow inwalidzkich dla pieskow robi promocje i chce nieszczesnikowi podarowac wozek, jezeli wiecie o jakims potrzebujacym to podajcie dalej....zawsze dobrze wiedziec o czyms takim.... [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=224768927575248[/url][/QUOTE] Szkoda,że mój producent takiej promocji dla Krecika nie zrobił...ehhhh -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kaja69 replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
U Krecika i Żabci wszystko po staremu...Krecik biega jak szalony,dzisiaj dwa razy śrubke zgubił od wózeczka,nawet juz z zabawkami w pycholu gania,zaczepia mnie albo psy do zabawy...A Boska jak zwykle na wszystkich i wszystko mruczy...Kora ma zdjęte szwy i bardzo się z tego cieszy dziewczyna :) A Ares i Wilczuś maja zapalenie uszu :-( nie wiem czy to od tych kąpieli w wodzie czy coś innego...Z Aresem nie ma problemu zeby mu wyszyścic i zakroplić ale z Wilczusiem:roll: masakra. Trochę sie spociłyśmy dzisiaj z Monią ,żeby tego dokonać,ale udało sie ... [B]Savahna,[/B]zdjęcia porobię świeże ,Kora już bez ubranka o wiele lepiej sie prezentuje i taka weselsza się zrobiła...gorzej z tekścikiem:shake: nie potrafię tak ładnie napisać,co by ludzi za serducho złapało:shake:...a mozna jeszcze na rejon pomorski poogłaszać...