Fajnie że ma miejsce w którym może zostać jak długo będzie trzeba, że jeśli nie znajdzie się dom to nie musi się martwić co dalej :) bardzo Wam za to dziękuję. A może pojawi się któregoś dnia ten jeden jedyny wymarzony domek Szariczka :-) różnie może być, życie lubi robić niespodzianki :-)