-
Posts
13356 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iljova
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Iljova replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Nie wesoło ze zwierzakami. Mam tylko jedno życzenie dot. zwierzaków i bardzo chcę żeby się spełniło. Justa trzymaj się i zadbaj też o siebie! -
Reks - po długim poszukiwaniu - znalazł DOM!
Iljova replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich. :-( Justa dostałam wiadomość od Caragh z linkiem do tego wątku i jestem. Będę zaglądać, obiecuję. Niewiem kim trzeba być bo nie człowiekiem, ani zwierzęciem. Prawdziwy człowiek tak nie postępuje, nawet w świecie zwierząt tak nie jest. Ktoś kto tak traktuje zwierzęta to istota bez serca i duszy! To przerażające! -
Tak Zafiruś to wspaniały i dzielny psiak, poprawia humory i nastroje wszystkim którzy o nim słyszeli i zaglądają na jego wątek. :-) :-) :-) Nie dziwię się że nowi opiekunowie tak bardzo go pokochali. Można powiedzieć że Zafirek to teraz szczęściarz. Myślę że taki dom wynagrodzi mu tą smutną i gorzką przeszłość.
-
[quote name='paulinken']A ja jeszcze chciałam powiedzieć, że normalnie serce rośnie, jak się patrzy na dziecko, które wychowuje się z niepełnosprawnym pieskiem:loveu: Cudownie uczycie synusia miłości :loveu:[/QUOTE] Tak to jest wspaniałe. Zafirciu jak dobrze zajrzeć do Ciebie. Od początku było wiadomo że jesteś cudownym i niesamowitym psiakiem. Tak bardzo się cieszę, że masz teraz taki wspaniały kochający domek w którym znalazłeś to co było ci potrzebne i na co wpełni zasługujesz. Ty teraz możesz być szczęśliwy mając takich cudownych ludzi obok siebie, a Twoi nowi opiekunowie mają szczęście że mogą mieć za przyjaciela takiego psiaka. Szczęśliwego i dobrego życia dla całej rodzinki Zafirka, a także dla niego!!! :-) :-) :-)
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iljova replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie się kochane sunie. Oby wiesci były jak najlepsze. Trzymam kciuki za nie. Są zabrane i otoczone opieką i to w tej chwili jest najważniejsze, aby doszły do siebie. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iljova replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Biała niunia pojechała z maluszkiem . Mam prośbę nazwijmy malutką róża , tam gdzie psiaki były zajmowała się nimi mała dziewczynka , chyba tylko dzięki niej przeżyły i ta dziewczynka nazwała szczeniaka różyczka , myślę , że powinnyśmy to imię zostawić .[/QUOTE] Myślę że to dobry pomysł. :-)A jak reszta uważa? Oby wszystko dobrze poszło i psiaki mogły zacząć normalne życie. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iljova replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']A może pani Ewa M. dołożyłaby się do leczenia naszych szkielecików na początek? :)[/QUOTE] To jest całkiem niezły pomysł -
Teraz już rozumie dlaczego odkąd zamieszkałam w Mysłowicach nigdy nie darzyłam sympatią tego miasta chociaż wtedy jeszcze nie wiedziałam wiele o tym mieście. To czego się dowiedziałam o tym schronisku jest przerażające. Dlatego kiedy czytam na jakimś wątku że zwierzak może tam trafić jestem przerażona. Trzeba uchronić ją przed tym za wszelką cenę, bo z tego co wiem zmniejszy to jej szanse na przeżycie. Niewiem tylko w jaki sposób mogłabym w tej chwili skutecznie pomóc. :-(
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iljova replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Nie jestem w stanie pomóc. Ale cały czas śledzę losy tych psiaków. Zobaczę po wypłacie może uda mi się wygospodarować jakąś niewielką kwotę to przeleje. Żeby tylko już teraz życie tych psiaków nabrało barw i było szczęśliwe, żeby zaznały ciepła i miłości, niech ktoś otoczy je troską na jaką zasługują. Niech wszystko uda się jak najlepiej!!! Bo każde zwierzę które zabiera człowiek zasługuje na miłość i całą resztę że względu na to co takie zwierzątko daje temu człowiekowi, a jest to naprawdę dużo. Żaden człowiek nie potrafi być takim wspaniałym przyjacielem jak zwierzę, a szczególnie pies. Jak krótko opisać psa? Jest wierny oddany bez względu na wszystko, kocha bezgranicznie i bezwarunkowo, nie ocenia, a a tacy "ludzie"(którzy nie zasługują na to żeby tak ich nazywać)jak właściciel tych trzech szkieletów zupełnie nie potrafią tego docenić. Dla mnie to nie są ludzie to są istoty które niewiadomo jak nazwać. -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Iljova replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaczku kochany dasz radę pokonać to ochydztwo, walcz z całych sił nie poddawaj się! -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iljova replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
To jedno zdjęcie mi wystarczy i chyba nie chce widzieć więcej bo nie zniosłabym tego. To jest już tylko cień psa, nigdy nie zrozumię postępowania takich niby-ludzi. Takich to chyba powinno potraktować się w ten sam sposób jak oni traktują zwierzęta, żeby na własnej skórze odczuli to całe cierpienie i ból. Jak słyszę o czymś takim to czuje ogromną złość, jestem wściekła, a jednocześnie wielki smutek i ból. Oby szybko był jakiś DT. -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
Iljova replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymaj się Justa i dbaj też o swoje zdrowie. A zwierzaczki niech już nie łapią żadnych choróbsk! Myślę że z Rysiem, będzie już dobrze i pokona to paskudztwo. Dobrze że powoli stan zwierzaków się poprawia. Z tego się cieszę, to daje nadzieję, że teraz już będzie dobrze. Też ciągle myślę o tych kociakach którym się nie udało i musiały odejść, a wtedy jest mi bardzo smutno. Wtedy pomaga myśl o tych które żyją, którym się poprawia. Każda nawet najmniejsza poprawa na lepsze bardzo cieszy i jest ogromnym sukcesem. Niech już od teraz będzie coraz lepiej. Bądźcie zdrowe wszystkie zwierzaczki i dajcie Waszej wspaniałej opiekunce, jaką jest JUSTA WIELE RADOŚCI. Niech w końcu odetchnie i spokojnie poświęci czas na przyjemne spędzanie czasu z Wami.