Mam pytanie czy w bydgoskim schronisku, a może w jakimś DT jest do adopcji owczarek niemiecki lub w typie owczarka niemieckiego najlepiej do 1 roku. Mój znajomy chciałby zaadoptować takiego właśnie psa. Bardzo proszę o informacje.
Nareszcie mogłam wejść na dogo bo przez długi czas nie mogłam. Jestem ciekawa co powie zet. Dla mnie jest to trochę dziwne zachowanie. Niewiem co o tym sądzić.
Dziękuję za odpowiedź i cieszę się że z psiakami wszystko dobrze. Klaudus nie przejmuj się tym co niektórzy piszą. Robisz kawał dobrej roboty i bardzo to doceniam. Te nowe psiaki są cudowne. Oby wszystkie znalazły swoje kochające domki.
Jak dobrze. Jakie on miał szczęście , że trafił na ludzi którzy z taka troskliwościa i zaangażowaniem o niego dbają. Superrr!!!
Jeszcze raz ogromne podziękowania dla obecnych opiekunów Zafircia.