Wszystko możliwe że obecność Tobiego ma na niego wpływ ;)
A poza tym cały czas wszyscy powtarzali żeby był grzeczny to jest
byle już tego nie słuchać(czytać) :loveu:
Ty Tz za bardzo tylko nie denerwuj bo Cię wysadzi po drodze i będziesz pieszo szła :evil_lol:
Witam ciepło w poniedziałkowy ranek.
Byłam ciekawa jak minęła ta pierwsza noc
A szelki może z nudów albo że nowe miejsce i był zdezorientowany ?
Zobaczymy co będzie dalej.
Szczęśliwej drogi i wspaniałego dnia :-)
Rozmawiałam dzisiaj z Igiełką nie może do Was zajrzeć bo nie ma netu :(
Ale myśli o Was i jest ciekawa jak miewa się Kajtek.
Prosiła mnie abym zajrzają na wątek Kajtka i Ashy, co właśnie robię :-)