[quote name='schronisko.bydgoszcz']jestesmy umowione na 13:30 :)
mam nadzieje,ze Kojak bedzie grzeczny w PKS-ie i nie wywala nas gdzies po drodze :evil_lol:[/QUOTE]
To się okaże :diabloti: on jest nieprzewidywalny,
ale może zauroczy pasażerów swoją wesołością szczeniaka i dojedziecie bez problemów ;-):evil_lol:
poczekam na relację z podróży i wizyty :-)