No to macie jeszcze Farelcia :-)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eIJfYIzcT10/UJ6c3rqAxvI/AAAAAAAAKlg/HKYShhl7qL0/s800/IMG_0763.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KpNhJMkkipw/UJ6dKIPVnKI/AAAAAAAAKlo/TYNEANtDx8A/s800/IMG_9801.jpg[/IMG]
Trzeciego nie wstawiałam bo wolf je wyżej już wstawił
Jest dobrze bo znalazła się w znanym przyjaznym otoczeniu
przecież psy pamiętają tak samo ona pamięta że tu było wspaniale
Fur jesteś niesamowitą drobną istotką, ale o ogromnym sercu :loveu:
Czyżby zadziałało ??? super :-)
To szczęścia w domku Czarusiu :-)
[quote name='Iljova']No dobra, dość tego natychmiast na pojawić się najwspanialszy domek dla naszego cudownego Czarusia !!![/QUOTE]
[quote name='ewu']Czary, mary.....[/QUOTE]
Napisane dla Rudzika ale ja jestem pewna że on by się podzielił z Sabcią ;-)
Marinka nie bądź chytra ;-)
Alta pogadaj z Rudzikiem i zapytaj czy mam rację :-) ?
Nuda jest czymś strasznym okropnym to coś potwornego jest gorsza niż nadmiar zajęć.
Cieszcie się bo Wam to nie grozi macie wybawicieli którzy nigdy nie pozwolą na to aby Was dopadła nuda ;-)
Dbają o Was jak tylko mogą ;-)
Jak tylko znajduje czas to zaglądam chociaż czasami bywa że kilka dni nie zaglądam na dogo ale staram się w miarę możliwości.
Chciałabym żeby wszystkie psiaki z wątków na których jestem miały już domki ... cóż pomarzyć można :)