Jump to content
Dogomania

pawelg

Members
  • Posts

    636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pawelg

  1. dzis ogladalem ta torbe i jest...bardzo mala... Moze polecicie mi cos wiekszego, z czym na pewno wejde na poklad?
  2. powodzenia wszystkim ;) trzymamy kciuki!
  3. Odswieze troche temat. Wybieram sie z moim psiakiem na EDS. Mam juz zarezerwowane bilety. LOT podal mi maksymalne wymiary transportera, ma on miec 45x30x20 cm. Widzialem, ze yorkamania dala link do tej torby - [url]http://www.perro.com.pl/go/_info/?user_id=1009&lang=pl[/url] . Czy ona moze byc? Nie ma atestu, czy nas nie cofnal na lotnisku? Ewentualnie, czy znacie miejsce/firmy, gdzie znajde transporter z atestem o wymiarach, ktore podalem wyzej?
  4. Sprawa Tosi cd... L.dz.77.2012 Warszawa 16.01.2012 Pani Małgorzata Zakrzewska Uprzejmie informujemy, że komisja powołana przez Zarząd Główny w sprawie nieprawidłowości punktacji Młodego prezentera wyznaczyła spotkanie na 25 stycznia 2012 roku o godz. 14.00 w biurze Zarządu Głównego (Warszawa, Al. Jerozolimskie 30 lok. 11, III piętro) Zgodnie ze statutem ZKwP ma Pani prawo być obecna podczas w/w spotkania. Nieobecność Pani nie wstrzymuje rozpatrywania sprawy. Sekretarz Zarządu Głównego Marek Trębala Poznań dnia 22.01.2012 Związek Kynologiczny w Polsce Zarząd Główny Uprzejmie informuję, że z powodów zawodowych i rodzinnych nie będę mogła przyjechać do Warszawy w dniu 25 stycznia 2012. Proszę Komisję, rozpatrującą sprawę niedopuszczenia Tosi do Mistrzostw Polski 2011 w konkurencji Młody Prezenter, o ustosunkowanie się do następującego faktu: Po ukazaniu się na oficjalnej stronie ZKwP komunikatu informującego, że ostatecznie zakończono podliczanie punktów na podstawie nadesłanych kart ocen, w tabeli rankingowej w rubryce "Nitra" przy nazwisku Antoniny Zakrzewskiej widnieje 10 pkt, czyli po 5 pkt wg polskiej punktacji za każdy dzień dwudniowej wystawy. Gdyby, przed zakończeniem weryfikacji zdobytych punktów, na karcie oceny Tosi z Nitry rzeczywiście było zaznaczone II miejsce z obu dni, w tabeli powinno być 26 pkt, a nie 10 ! (5 + 8 za II miejsce x 2 dni) Wniosek jest oczywisty: osoba odpowiedzialna za tworzenie tabeli rankingowej widziała kartę oceny taką, jaką widziałam ja, osobiście wkładając oryginały wszystkich kart ocen do koperty przed nadaniem listem poleconym do Biura ZG ZKwP. Mam nadzieję, że Komisja weźmie ten fakt pod uwagę podczas obrad i wyjaśni, kto miał dostęp do oryginałów kart ocen mojej córki. Decyzja Zarządu Głównego o skreśleniu Tosi z listy uczestników finału MP wzbudziła we mnie uczucie głębokiego rozżalenia. Wydano werdykt i wykonano wyrok, nie umożliwiono udzielenia istotnych wyjaśnień. Pominięto zasadę domniemania niewinności. Na wszystkie pytania, mające na celu wyjaśnienie sprawy, jestem gotowa udzielić odpowiedzi drogą mailową Małgorzata Zakrzewska W załączeniu: tabela z ostatecznymi wynikami punktacji konkursu Młody Prezentar 2011 Do wiadomości Członkowie Komisji: Viva Maria Soleckyj-Szpunar Tomasz Borkowski Marek Trębala
  5. pies wraz z klatka, ktora ma atest lotniczy, nie moze przekroczyc 10 kg :)
  6. Mielismy maly problem z serwerem, dlatego dopiero dzis dodalismy film z tej wystawy ;) mozna go zobaczyc tutaj: [url]http://pies.tv/index/movie/id/198/zimowa-krajowa-wystawa-psow-rasowych-bedzin-22-stycznia-2012.html[/url]
  7. ja jestem z Czestochowy, tez musze do Wawy dojechac :) Biorac pod uwage, ze mam do Bukaresztu 1300 km, to za samo paliwo zaplacilbym ze 2k. Ale masz racje, jezeli chodzi o swobodne poruszanie sie po stolicy Rumunii, to lepiej miec wlasne autko ;)
  8. To nie sa tanie linie, to jest LOT. Po prostu przelot do Rumunii jest tani... jest to bardzo oplacalna opcja, szczegolnie dla osob z malymi pieskami :)
  9. Hotel zarezerwowany :) wzialem ostatni duzy pokoj. Zarezerwowalem tez samolot, 470 zl od osoby w dwie strony :) Sa tez po 400 zl, ale niestety, mnie godzina (pozno wieczorem) wylotu nie pasowala... Wystawa bedzie w Romexpo, bardzo blisko lotniska. Dla wiekszosci z was najtansza podroz do Bukaresztu bedzie wlasnie samolotem ;) jak cos, moge wam dac namiary na dobre biuro podrozy ;)
  10. Ok, wyslalem Ci pw :)
  11. Lofty usun sobie wiadomosci z pw, bo masz plena skrzynke ;) ewentualnie podaj mejla, to przesle Ci to, co chcialem wyslac na pw.
  12. Lofty a w ktory dzien jedziesz? Hmm ;) bo byc moze...wyslalbym z toba Oktawie z Keru :)
  13. jeszcze w poniedzialek zadzwonie i potwierdze, zeby miec 100% pewnosc :)
  14. link do wystawy - [url]http://www.vystavapsu.cz/[/url] 1. termin zgloszen konczy sie 2 marca ;)
  15. no to raczej bedziemy na tej wystawie ;)
  16. wyslalem mejlem ;) przyjeli zgloszenie :)
  17. jutro bede przejezdzac przez Banska Bystrzyce, czyli tam, gdzie maja siedzibe. Jak sie upre, to podjade tam... :)
  18. no wlasnie, gdzie ta wystawa bedzie w tym roku?
  19. sedziowie sa juz znani ;) [url]http://www.uchl.lu/images/liste_juges_84.pdf[/url]
  20. wlasnie sie dowiedzialem, ze zgloszenie nie moze byc wyslane mejlem :crazyeye: mam je przeslac w kopercie, wraz z potwierdzeniem przelewu i rodowodem... Jutro do nich zadzwonie w tej sprawie, przeciez to jest glupota!!
  21. my bedziemy obowiazkowo :)
  22. a u was, w zaleznosci od sedziego ;)
  23. Ja wlasnie zglosilem mojego Japonca na dwie wystawy. Z hotelami duzego problemu nie ma, wszystko zalezy od ceny za pokoj...Ja w listopadzie, podczas wystawy, spalem w hotelu Centrum. Jakies 2 km od hali, w samym centrum. Dobre jedzenie, super lokalizacja, parking. Pokoj mnie kosztowal ok. 70 euro za noc/z psami.
  24. Dodalem kilkadziesiat zdjec z tej wystawy ;) moze ktos siebie na zdjeciu znajdzie? Zdjecia tutaj - [url]http://pies.tv/index/movie/id/196/cwc-sosnowiec-21-01-2012-r-.html[/url]
  25. w terminie wystaw w Serbii jest Luksemburg....
×
×
  • Create New...