Kolejne wyniki:
Polski West (VIXAN) wzial rase, Elwira ze swoimi Colie tez wziela BOBa i byla II na BOG, polski bokser wzial BOG, a sznaucer byl III BOG :)
to tyle, trwa druga wystawa, na razie moje Bedli podobnie: Jazz wzial rase, Celinka CACIB/BOS. Tym samym Jazzik skonczyl Ml. Ch. BUL, a Celinka ma juz 10. dorosly championat, CH. BUL :)))
Na drugiej wystawie cos Elwirze nie poszlo...
bede cos wiecej wiedzial, dam znac!