Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. link podany jest na początku, ale wkleję jeszcze raz. [url]http://www.dogomania.pl/threads/189960-House-Leo-F-amp-F-dla-ci%C4%99%C5%BCko-pogryzionej-Su%C5%84ki.-Bazarek-do-12.08.2010-godz.-24[/url]
  2. Zapraszam na bazarek!
  3. Boję się ją oddać do hotelu ze względu na jej stan. Mam nadzieje że coś w Radomiu się wreszcie ruszy. BO JEST MASAKRA. Tula jak możesz to roześlij info do ludzi z Radomia i okolic o imprezie. [COLOR=Red]19 września przed Urzędem Miasta od godz. 10-20 organizuję "I Niedzielę na 4 łapach". Będzie zbiórka żywności oraz artykułów niezbędnych ( koce, pościel, smycze, transportery, miski, garczki, odzież, leki, ...). Będą wystawione zwierzęta z Radomskiego Schroniska. Będzie można porozmawiać z psim psychologiem oraz lekarzem weterynarii. Dla najmłodszych będą liczne atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami.[/COLOR] plakaty będą wisiały w całym Radomiu
  4. Rana się goi. Boję się trochę o nią bo ma już swoje latka. Fotki zrobię jak najszybciej.
  5. Melduje sie! moze jakos pomoge?
  6. Ja też jestem z Radomia i może Wam jakoś pomogę. Do przyszłej środy na działce będę miała Sunie świeżo po sterylce. A później możemy coś pomyśleć. Ten psiak jest identyczny jak moja MILA, którą wzięłam w listopadzie ze schroniska.
  7. Super, wielkie dzięki!!!
  8. Ale pusto dzisiaj ...:(
  9. Zajrzyjcie do Sary!!!
  10. Ja zaraz poszukam kogoś. jak coś będzie wiadomo to dajcie znać
  11. To od Was zależy, a nie ma nikogo w Koninie?
  12. jutro o 6 rano jest wyjazd, wiec wszystko musi być dograne. rzeczy mam w domu wiec musiałabym jeszcze dzisiaj jechać. dajcie szybko znać . podaje kom 608 413 783
  13. lepiej do Konina, to jest tylko 50 km a do Poznania 150km
  14. ale do Poznania jest kawałek
  15. jutro znalazlam transport ale do Poznania :(
  16. Te dary mają jechać do Kalisza?
  17. Zapraszam na bazarek dla Sary!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/189960-House-Leo-F-amp-F-dla-ci%C4%99%C5%BCko-pogryzionej-Su%C5%84ki.-Bazarek-do-12.08.2010-godz.-24[/url]
  18. podaje nr konta: w tytule proszę wpisać: "POMOC DLA SARY" [COLOR=Black][FONT=Tahoma][B]Patrycja Misiak ul. Kusocińskiego 26 m 26 26-600 Radom mBank [/B][/FONT][/COLOR][B]67 1140 2004 0000 3602 4830 3828 [/B]
  19. [quote name='tula']Pati a zagłosiłaś sunie do skarpety Talcott, do której link podawała Kaskadaffik? I na jakie konto kase wpłacać na biedulinkę? Bardzo by się przydał bannerek, czy ktoś mógłby pomóc?[/QUOTE] Nie zgłosiłam, nie wiem jak to się robi. Możecie pomóc???
  20. Ja mogę podarować karmę, smycze i poduchy. Może ktoś będzie jechał do Was? bo wysyłka jest bez sensu za dużo wyjdzie.
  21. Zaglądajcie do bidulki!!!
  22. dzisiaj byłam w schronie ale nie zdążyłam zrobić fotek bo było strasznie dużo pracy. Sunia czuje się lepiej, rana się goi. Potrzebujemy karmę i leki ( antybiotyki, wzmacniające,...)
×
×
  • Create New...