[quote name='agnieszka32']Jakiej karmy potrzebujecie? A czy ona na pewno ją będzie dostawała, a nie zostanie wyniesiona przez kogoś ze schroniska pod pachą? Przepraszam za te pytania, ale nie znam radomskiego schroniska i jego pracowników, a wiem, że to różnie bywa...[/QUOTE]
Suńka na pewno będzie dostawała karmę, ja jestem codziennie w schronie i tego dopilnuje. Teraz w schronisku jest naprawde bardzo dobrze, ludzie ktorzy tam pracuja sa w pelni oddani zwierzakom. Potrzebujemy dobrej pelnowartosciowej karmy.