[quote name='dexterka']mogę zaoferować DT u mnie dla szczeniaka. Mam teraz zimową przerwę w firmie i siedzę 24h w domu:) Także do początku wiosny mogę zapewnić szczeniakowi opiekę. W zamian oczekuję intensywnego szukania domku dla pieska, w czym oczywiście pomogę. Więcej info o mnie na PW. No i jest pewien problem- transport....
PS Pati851 czy ja niedawno pisałam do Ciebie w sprawie transportu z Wrocka do Częstochowy, czy coś mi się pomieszało??[/QUOTE]
tak pisalas do mnie