-
Posts
1979 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati851
-
Niestety nikt o sunie nie pyta. :(
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']dziewczyny czy któraś z was wie coś więcej o tym piesku? [URL="http://img580.imageshack.us/i/piesekszczeniak.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7660/piesekszczeniak.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Co konkretnie chcesz wiedzieć? Będę dzisiaj w schronie to się dowiem -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]na swoje nieszczęście, ten kociak lgnie do ludzi. Co oznacza to dla bezdomnego kociaka? Najpewniej niechybną śmierć z ręki "życzliwego" człowieka. Błagam o dom. Kociak jest jeszcze młodym zwierzakiem. [/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1653/40f59b39d7f9b931med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wczoraj zabrałam kociaka jest już w nowym domku!!! -
Biała sunia ma się dobrze, czarna z maluchem jest przy warsztacie wkrótce musimy robić sterylizację.
-
bardzo dziekuje, pieniazki dotarly, jutro kupie karme Blondynie
-
Jestem na zaproszenie. Dziewczyny mogę pomóc, mam dobrego lekarza w Radomiu.
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
tak była, ale wszystko było zbyt szybko. -
Niestety nikt nie pyta o sunię :(
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
mam domek dla kotka -
[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]67 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]60 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]303 zł[/B] w tym [B]3 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (1 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]26 zł [/B] prowizja allegro [B]16,85 zł [/B] [B]303 - 3 - 26 - 16,85 = [SIZE=4]257,15 zł[/SIZE][/B] Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Stowarzyszenia: [URL="http://dogo.egonet.pl/allegro/przelewy/przelew-ralf.pdf"]przelew[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję, jak tylko przelew przyjdzie dam znać.
-
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
pati851 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
wszystko już załatwione -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
pati851 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, nie ma co się denerwować -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
pati851 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
becia a jaka jest decyzja? bo ja dzisiaj musze wszystko zaplanowac -
PUSZEK zapomniany psi dred już w swoim domku :)
pati851 replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
ze mną też była rozmowa o transporcie ale Katowice-Wrocław. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']Super :) mogę z ulotkami?[/QUOTE] tak możesz -
suka z jednym jajnikiem zmienionym nowotworowo (guz wielkości pięści ) drugi pokryty licznymi cystami prawdopodobnie spowodowanymi podawaniem suce hormonów. zabieg sterylizacji przebiegł prawidłowo - usunięto zmienione narządy, suka prawdopodobnie miała blokowaną hormonalnie ruję lub podawano jej hormony w celu zajścia w ciąże -trudno powiedzieć na pewno nie mogła w takim stanie rodzić.
-
sunia juz po sterylizacji
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
pati851 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]23 czerwca 2012[/B] miejsce [B]Rynek[/B] odbędą się [B]Dni Radomia na 4 Łapach[/B]. Startujemy o godz.[B] 11. [/B]Odbędzie się zbiórka żywności oraz artykułów niezbędnych ( smycze, miski, niepotrzebna odzież, itp.) dla bezdomnych zwierząt. Będzie możliwość zakupienia karmy z 50 % rabatem dzięki Hurtowni Zoologicznej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne konkursy z nagrodami i loterię. Zapraszamy całe rodziny. [B]Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt 4 Łapy.[/B][/FONT][/SIZE]