Jump to content
Dogomania

pati851

Members
  • Posts

    1979
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by pati851

  1. Niestety nikt o sunie nie pyta. :(
  2. Już się szykuję do Ralfika, wieczorkiem wstawię foteczki, ale niestety nie wiem jak wstawiać filmiki. :(
  3. [quote name='malawaszka']dziewczyny czy któraś z was wie coś więcej o tym piesku? [URL="http://img580.imageshack.us/i/piesekszczeniak.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7660/piesekszczeniak.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Co konkretnie chcesz wiedzieć? Będę dzisiaj w schronie to się dowiem
  4. [quote name='lilith27'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]na swoje nieszczęście, ten kociak lgnie do ludzi. Co oznacza to dla bezdomnego kociaka? Najpewniej niechybną śmierć z ręki "życzliwego" człowieka. Błagam o dom. Kociak jest jeszcze młodym zwierzakiem. [/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1653/40f59b39d7f9b931med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Wczoraj zabrałam kociaka jest już w nowym domku!!!
  5. Ralfik ma zdjęte szwy, wszystko się goi. Jutro będę u Ralfika, mam dla niego trochę niespodzianek. Zrobimy ładniutkie zdjęcia i filmik.
  6. Biała sunia ma się dobrze, czarna z maluchem jest przy warsztacie wkrótce musimy robić sterylizację.
  7. bardzo dziekuje, pieniazki dotarly, jutro kupie karme Blondynie
  8. Jestem na zaproszenie. Dziewczyny mogę pomóc, mam dobrego lekarza w Radomiu.
  9. tak była, ale wszystko było zbyt szybko.
  10. Niestety nikt nie pyta o sunię :(
  11. w sobotę jedziemy z Ralfikiem do lekarza, aby zobaczył jak się wszystko goi. Do końca tygodnia zrobie filmik z Ralfikiem i nowe zdjęcia. Przepraszam za takie opóźnienia, ale mam wysyp psiaków i nie wiem sama co mam robić.
  12. Do poniedziałku mnie nie ma na miejscu jak tylko będę porobię fajne fotki Ralfikowi i filmik. Bardzo przepraszam
  13. [quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]67 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]60 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]303 zł[/B] w tym [B]3 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (1 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]26 zł [/B] prowizja allegro [B]16,85 zł [/B] [B]303 - 3 - 26 - 16,85 = [SIZE=4]257,15 zł[/SIZE][/B] Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Stowarzyszenia: [URL="http://dogo.egonet.pl/allegro/przelewy/przelew-ralf.pdf"]przelew[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękuję, jak tylko przelew przyjdzie dam znać.
  14. wszystko już załatwione
  15. Spokojnie, nie ma co się denerwować
  16. becia a jaka jest decyzja? bo ja dzisiaj musze wszystko zaplanowac
  17. ze mną też była rozmowa o transporcie ale Katowice-Wrocław.
  18. [quote name='lilith27']Super :) mogę z ulotkami?[/QUOTE] tak możesz
  19. suka z jednym jajnikiem zmienionym nowotworowo (guz wielkości pięści ) drugi pokryty licznymi cystami prawdopodobnie spowodowanymi podawaniem suce hormonów. zabieg sterylizacji przebiegł prawidłowo - usunięto zmienione narządy, suka prawdopodobnie miała blokowaną hormonalnie ruję lub podawano jej hormony w celu zajścia w ciąże -trudno powiedzieć na pewno nie mogła w takim stanie rodzić.
  20. [quote name='ulana']Pati851, dawno już pisałam, że wyślę jakieś grosze dla Ralfika, ale dopadł mnie krach nagły i nie mogłam wygrzebać ni złotówki. Wiem, że to późno, ale wywiązałam się wczoraj na ile mogłam (30 zł). Może się przyda choć na żarełko. Ulana[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękuję
  21. sunia juz po sterylizacji
  22. [SIZE=4][FONT=comic sans ms][B]23 czerwca 2012[/B] miejsce [B]Rynek[/B] odbędą się [B]Dni Radomia na 4 Łapach[/B]. Startujemy o godz.[B] 11. [/B]Odbędzie się zbiórka żywności oraz artykułów niezbędnych ( smycze, miski, niepotrzebna odzież, itp.) dla bezdomnych zwierząt. Będzie możliwość zakupienia karmy z 50 % rabatem dzięki Hurtowni Zoologicznej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne konkursy z nagrodami i loterię. Zapraszamy całe rodziny. [B]Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt 4 Łapy.[/B][/FONT][/SIZE]
×
×
  • Create New...