Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Głaski,głaski :loveu::loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UtZqyogy42I/T_3Hj9al7CI/AAAAAAAAAes/WL_UUVMD_4k/s320/%253D%25EE%2580%25BFUTF-8%25EE%2580%25BFQ%25EE%2580%25BFZdj%253DC4%253D99cie0163%253D2Ejpg%25EE%2580%25BF%253D.jpg[/IMG]
  2. Dziękujemy ciocie kochane,że pojechałyście z Bostonem !!!! :Rose::Rose: To teraz będziemy mocno trzymać kciuki za wtorkowy zabieg :thumbs::thumbs:
  3. Pocieszną ma mordkę :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VkB0XyM7PNI/T_3Hjzi1iqI/AAAAAAAAAeo/Ojhm6gPh02g/s320/%253D%25EE%2580%25BFUTF-8%25EE%2580%25BFQ%25EE%2580%25BFZdj%253DC4%253D99cie0161%253D2Ejpg%25EE%2580%25BF%253D.jpg[/IMG]
  4. Ehh Ci faceci..... :(:( Strasznie na sercu leży mi los tych 4 biedactw :(:(
  5. Super !!! :) Pisałam Gosiu do Ciebie,bo tylko ten kto robił tablicę to ma dostęp do edycji ;) A,że były namiary na Ciebie to myślałam,że to Ty mu robiłaś :)
  6. Dziękuję Paula za info !!!! Oh biedne te psiaki :( Szoł to w sumie najstarszy z nich to wiadomo...starość nie radość,chociaż chłopak ma jeszcze przed sobą na pewno długie życie,oby tylko nie w schronisku :(
  7. Gosiu może dodaj te najnowsze zdjęcia Jankesa na tablicę ;) ? On jest taki śliczny:loveu::loveu:
  8. W końcu na pewno odezwie się ktoś porządny i adoptuje Lalunię :):):):)
  9. [quote name='Marta72']Witajcie:) przeczytałąm całą historię, ukłony dla Myszy:):):) czekam z niecierpliwościa na diagnozę wstepnie jestem otwarta na Bostona:)!!![/QUOTE] witamy :):):) hmmmm nie zapeszam....:thumbs::thumbs::thumbs: Zaciskam kciuki za dzisiejszą wizytę :) I czekamy na relacje :)
  10. [quote name='iwonamaj']Dzwoniłam do DT Perełki- mała je, pije i sika, jest ok :)[/QUOTE] To teraz już z górki będzie ;)
  11. Na koncie Perełki wpłata od Dancik - 40zł :loveu::loveu: Dziękujemy !!! :loveu:
  12. Jestem na zaproszenie Martiki,póki co zapisuję wątek...
  13. [quote name='Paula95']Ja zrobię im wszystkim 30ogłoszeń, postaram się jutro. :) Niestety... Tyle psiaków nie było jeszcze u nas nigdy, a to początek wakacji... Na dodatek sporo jest tych nieadopcyjnych, bo oprócz naszej 4 są jeszcze 3 starsze sunie, dwa lękliwe psy, jeden bardzo dominujący...:([/QUOTE] To super,że będą mieć ogłoszenia :):):) Wakacje to taki czas...że mnóstwo psiaków zostaje porzuconych i oddanych do schroniska :(:(
  14. [quote name='Vesper']Witam u Paury :) Tak strasznie smutno mi się zrobiło, kiedy zobaczyłam że wątek został założony w 2007 roku...:( Sunieczka na pewno była ogłaszana, i to nie raz?[/QUOTE] Witaj Vesper :) Była ogłaszana... ale nici z tego ogłaszania.. :(
  15. Kochana,dzielna mała !!!!!!!!!!
  16. [quote name='Martika@Aischa']zaraz sprawdzę @ może Iwonka już przesłała ........boże ja dziś nie wiem w co ręce włożyć :( :shake: Mysz co z Bostonem ??? Pani Anetka ma go w końcu szykować na jutro do Dziaka ?????????[/QUOTE] Ja mogę wstawić zdjęcia jak coś,nie ma problemu.To choć trochę będziesz mieć mniej tego na głowie :)
  17. [quote name='Martika@Aischa']Jestem po rozmowie z Panią Anetką .....ustaliłyśmy że Boston zostanie na PDT do momentu znalezienia domu. Koszt PDT to 200 zł i myślę że to bardzo dobra cena. Chłopak śpi na fotelu ....wyczesany ...wybiegany ....zadbany ....szczęśliwy :) Myślę że po jutrzejszej wizycie u weta pora wystartować z ogłoszeniami. Boston to psiak bardzo energiczny i wesoły. W domu zachowuje czystość. Wspaniale dogaduje się z całym zwierzyńcem. W prezencie od Pani Anetki dostał piękną czerwoną obróżkę i smycz :lol:[/QUOTE] to naprawdę dobre,a wręcz bardzo dobre wieści :loveu:!!!!
  18. Ja też już z niecierpliwością czekam na fotki :razz::razz:
  19. Najważniejsze,że Teofilek ma dobrą opiekę i czuwasz nad nim Saruś :):)
  20. Pokazujcie się aniołki biedne..
  21. [quote name='brzośka']kurcze, nie pomogę finansowo, bo moje wakacyjne wojaże wyniosły więcej niż się spodziewałam :shake: należę do "sterylkowej skarbonki" i mogłam zgłosić Małą do refundacji sterylki, ale jak ona już trwa to nie wiem czy się zgodzą... :roll:[/QUOTE] Ostatnio Martika pisała,że Perełka ma dofinansowanie jeśli chodzi o sterylkę.ale wiadomo,że jeszcze te wszystkie inne koszty :( [quote name='Martika@Aischa']Napisałam do Justysi Klimek ......dostaniemy dofinansowanie do sterylki dla malutkiej w kwocie 150 zł :multi::loveu:[/QUOTE]
  22. [quote name='iwonamaj']Ewa to moja bratowa, a Michał- syn :)[/QUOTE] Aaaa :) To już się wyjaśniło :)
  23. Przelałam skromną kwotę z[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228735-*Ca%C5%82a-dogomania-CZYTA-BAJKI-%21%21%21-*Jedyny-taki-bazar%21-Dla-Pere%C5%82ki-i-Pimpusia-do-1-07"] bazarku [/URL]- 22,5zł. Proszę o potwierdzenie jak będziesz mieć Olu na koncie :)
  24. Na koncie Perełki mam takie wpłaty: 50zł - Michał M.:loveu: 20,55 - Kocurek :loveu: 5 zł -Ewa Gonzales :loveu: 15 zł - Yolanowi :loveu: 50zł - black_dorian :loveu: 50zł - Ewa - [B]([U]czy to ktoś z dogo?[/U][/B]):loveu: DZIĘKUJEMY W IMIENIU PEREŁKI :loveu::loveu::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...