Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Gabi79']Agusia rozmawiała z panią Anetką. Mat/Bostonek jest radosny, zadowolony, grzeczny i uwielbia się bawić:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy za dobre informacje :):):)
  2. To trzymam mocno kciuki !!!! :thumbs::thumbs:
  3. [quote name='gosia2313']Pan chyba dzisiaj był :) Mam nadzieję, że go zabierze 30-go, ale ja niestety z nim nie rozmawiałam[/QUOTE] oo! wiesz może coś wiecej? dopytaj proszę...
  4. [url]http://c.wrzuta.pl/wi8585/553f6b39001c724a500a87a7/sdc18749[/url] leżą w takiej samej pozycji :crazyeye::loveu: no no no :cool3:
  5. Najlepszy byłby DT i wszyscy to wiemy....ale to nie takie proste co też wiemy :( Boję się żeby dla psiaków nie było za późno jak nie podejmiemy odpowiednich kroków.Ehh..ciężkie to wszystko :(
  6. [quote name='ceris'][SIZE=5][B]Są są są oba![/B][/SIZE] :lol: Oba wymiziane i nakarmione. Afik wrócił do Cypisa, są nierozłączni.[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  7. [quote name='gosia2313']ale na sobotę i tak był umówiony tylko na oglądanie ;)[/QUOTE] no w sumie masz rację Gosiu ;) rozumiem!
  8. hmm no mam nadzieję,że nie zrezygnuje :roll: bo wiecie jak dostał sms-a dzień wcześniej....ale z drugiej strony jak to TEN domek to poczeka !!! :):)
  9. [quote name='Gabi79']Jestem wreszcie!!!!!!!!!! Internet mi nie działał, tak to bywa z przenośnym:-( Jak nie laptop, to internet, no nic ważne, żeby już było ok. CatAngel, dziękuję za odwiedziny Tolusi na wątku!!!!:loveu: Beatko, dzięki serdeczne za bazarek, jesteś kochana:loveu:Zaraz będę rozsyłać zaproszenia Aga, ja wydałam dotychczas około 10 zł, dzisiaj muszę kupić 4pak saszetek. Mam paragony muszę poszukać, bo gdzieś zapodziałam. To może zamówmy u Gosi te 130 ogłoszeń za 15 zł??? Tylko Aga musiałabyś przelać tą kwotę, bo ja na koncie już nic nie mam. Wczoraj musiałam zapłacić kartą, bo bankomat nie działał. Może z bazarku się uzbiera na szczepienie?[/QUOTE] Nie ma za co ciocia:loveu: Miejmy nadzieję,że chociaż troszkę się uzbiera :):) Super Gabi,że roześlesz zaproszenia,im więcej osób tym lepiej ;)
  10. Eh...tak bardzo bym chciała żebyś pewnego dnia,[B]ceris[/B],znalazła psiaki ....mam nadzieję nieustannie :(:(
  11. [quote name='AgusiaP']Dziewczynki znaleziono biszkoptowego labradora w Dąbrowie Górniczej może słyszałyście, że ktoś go szuka...?[/QUOTE] Wklejam zdjęcia,które mi przesłala Agusia,ze zdjęciem będzie łatwiej i może znajdziemy jego właścicieli... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gDVE-VQlywo/UAkSvzpE2tI/AAAAAAAAApA/WRWGvPBtb48/s640/292.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6XHlwkA3-qc/UAkS2kTuUrI/AAAAAAAAApg/Om1sYPhN3DI/s640/303.jpg[/IMG]
  12. I jak tam? Martwię się......
  13. :loveu: proszę bardzo : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229697-Od-Z%C5%81OT%C3%93WECZKI-dla-kociej-panienieczki-Toli-%21-Do-26-07-2012-do-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229697-Od-Z%C5%81OT%C3%93WECZKI-dla-kociej-panienieczki-Toli-!-Do-26-07-2012-do-godz-21-00[/URL] :)
  14. [quote name='AgusiaP']Znalazła go bardzo fajna babeczka, z którą miałam dzisiaj przyjemnośc rozmawiac:lol: Już obdzwoniła wszystkie schroniska, ale cisza... Problem jest w tym, ze ona jedzie na urlop 28go i nie ma co z nim zrobic... Któraś z Fundacji proponowała jej na okres wyjazdu miejsce w kojcu, ale ona nie chce dac go do kojca. Szukamy jakiegoś miejsca na tydzien, ale w warunkach domowych... Pomyślałam o Monice, u której była moja Majeczka w tamtym roku jak byliśmy na urlopie, ale nie mam do niej aktualnego numeru telefonu... Chodzi o tydzień a psiak jest na prawdę bardzo grzeczny i nie ma z nim żadnych problemów Ja dzisiaj już zmykam ;) może macie czas poszukac w ogłoszenich czy ktoś go nie szuka...?[/QUOTE] [quote name='AgusiaP']Mam jego zdjecia, ale nie umiem wkleic :oops:[/QUOTE] Prześlij mi na e-maila zdjęcia,wyślę Ci na PW ;) To moze gdzies zobacze czy ktoś go nie szuka...a ze zdjęciem od razu lepiej! Kurczę,żeby ktoś się znalazł i przetrzymał go na ten urlop :(
  15. Zrobię dziś bazarek na Tolusię,może chociaż parę groszy będzie....
  16. [quote name='Lu_Gosiak']świeżb....wezwałysmy weterynarz - podała wszystkim psiakom leki na świeżba...za 2 tygodnie powtórka maja wydarzenie: [URL="https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#%21/events/497986333560169/498460846846051/?notif_t=plan_mall_activity"]https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/497986333560169/498460846846051/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] ok,udostępniłam...tyle mogę :(:(:(
  17. [url]http://c.wrzuta.pl/wi4766/87234f2c0018b22c5008008f/sdc18672[/url] takiego psiaka to tylko kochać i nic więcej :loveu::loveu:
  18. zróbcie wydarzenie na FB....trzeba to nagłośnić,to może ktoś je weźmie na DT.straszne to wszystko :(
  19. [quote name='Agnieszka Co.']Może sie uda załatwic transport na sobotę - trwają ustalenia :)[/QUOTE] trzymam kciuki !!! :)
×
×
  • Create New...