Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Martika@Aischa']Beatko kochana wyślij cioci Dancik numerek konta :) Nasza kochana Danusia wesprze naszą Perełkę :multi:[/QUOTE] Super,dziękujemy:loveu: Już wysłałam do cioci Dancik nr konta ;) Po południu zajrzę na konto i uzupełnię wpłaty :)
  2. [quote name='iwonamaj']Bardzo dziękujemy :) za bazarek. Beatko, moja bratowa przelała pieniążki dla Perły...[/QUOTE] Dzięki !!! :loveu: Jutro pewnie będę już mieć na koncie :)
  3. [quote name='kejciu']Cioteczki zapraszam wszystkich na bazarek z kosmetykami AVON - zysk w wysokości 25% od sprzedaży kosmetyków zasili konto PEREŁKI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Pere%C5%82ki-na-sterylizacj%C4%99-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Perełki-na-sterylizację-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566[/URL] Bazarej trwa tylko do 13 lipca więc prośba o podrzucanie :-)[/QUOTE] dziękujemy pięknie za bazarek :loveu::loveu:
  4. Cały czas mocno trzymam kciuki za Lalunię !!!!!!!!!
  5. Dostałam wiadomość od Syli,że dziś odszedł nasz Satyrek :( [*]. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/77664-SATYR-onkowaty-pieszczoch-ga%C5%9Bnie-w-schronisku-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/77664-SATYR-onkowaty-pieszczoch-ga%C5%9Bnie-w-schronisku-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel![/URL]
  6. Dzwoniła do mnie Syla i mam do przekazania bardzo smutną wiadomość.Dzisiaj odszedł nasz Satyrek :( [*] Spokojnie sobie zasnął...i pobiegł za Tęczowy Most. [*] [*] Te upały dają się we znaki... :(:(
  7. [quote name='Angi']To jak będę w domu to się zgadamy :D[/QUOTE] No pewnie :) Możemy nawet razem porozwieszać ;)
  8. [quote name='black_dorian']Dziewczyny, poproszę nr konta - dołożę się do sterylki Perełki :)[/QUOTE] dziękujemy:loveu::loveu: wysłałam nr konta na PW :):)
  9. Zamówiłam Perełce u cioci fochu nowy banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228451-Pere%C5%82ka-ze-%C5%9Bmietnika-b%C5%82agamy-o-wsparcie-sterylka-za-4-dni"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6963/perekac.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Angi']Baetka, mogłabyś jedną sztukę wydrukować? Ja na własny koszt do kseruje i gdzies porozwieszam ;) Ale jak wrócę do Zabrza .[/QUOTE] Jasne,nie ma sprawy ;) Dziękuję wszystkim za pomoc :loveu:
  11. [quote name='tymuś']to poślij mojej Kasi na maila ten plakat [email protected] wysłane :)
  12. [quote name='tymuś']Beatkaa to jak będę w psitulu to dam Ci kasę za bazarek a ty mi plakaty ze 20szt i po wodzisławiu porozwieszam[/QUOTE] ok,ok,tylko nie wiem czy dam radę 20szt bo tuszu za dużo nie mam :/
  13. Dobrze,że Atosek na plusie :):)
  14. [url]http://img210.imageshack.us/img210/6862/dsc4233k.jpg[/url] Maciek coraz bardziej pięknieje :loveu::loveu:
  15. To się naczytałam.....ale historia...:smhair2::smhair2::smhair2: Ludzie są niepoważni !!!!! I jak jeszcze przeczytałam o tych gapiach co się na niego patrzyli z balkonów jak debile i nie pomogli to już w ogóle szlag mnie trafił !!!!!!!!! :angryy: Najważniejsze,że trafił już w dobre ręce,tylko potrzebne $$$$,których brak :(
  16. Tak,ja mam na kompie plakaty Wareczki.Mam komuś wysłać? :)
  17. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Hxx3IbVE7x8/T_Qv9FxAzJI/AAAAAAAAyZU/tfpGomSs98I/s640/DSC_1778.jpg[/url] Trochę wody dla ochłody :):)
  18. już kochane nadrabiam zaleglości.. :) Boję się tylko,że znów mogę zniknąć,bo z firmą internetową mam na pieńku...i raz internet jest,a raz nie :mad: Doszły wpłaty od : TEDI - 50zł :loveu: - tak jak już Martika pisała wcześniej ;) unixena - 30zł :loveu: Dziękujemy pięknie !!!!!!!!!!! :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...