-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
[quote name='Martika@Aischa']Beatko kochana wyślij cioci Dancik numerek konta :) Nasza kochana Danusia wesprze naszą Perełkę :multi:[/QUOTE] Super,dziękujemy:loveu: Już wysłałam do cioci Dancik nr konta ;) Po południu zajrzę na konto i uzupełnię wpłaty :)
-
[quote name='iwonamaj']Bardzo dziękujemy :) za bazarek. Beatko, moja bratowa przelała pieniążki dla Perły...[/QUOTE] Dzięki !!! :loveu: Jutro pewnie będę już mieć na koncie :)
-
[quote name='kejciu']Cioteczki zapraszam wszystkich na bazarek z kosmetykami AVON - zysk w wysokości 25% od sprzedaży kosmetyków zasili konto PEREŁKI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Pere%C5%82ki-na-sterylizacj%C4%99-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229190-Avon-dla-Perełki-na-sterylizację-i-szczepienia-do-13-07?p=19344566#post19344566[/URL] Bazarej trwa tylko do 13 lipca więc prośba o podrzucanie :-)[/QUOTE] dziękujemy pięknie za bazarek :loveu::loveu:
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Beatkaa replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Cały czas mocno trzymam kciuki za Lalunię !!!!!!!!! -
Dostałam wiadomość od Syli,że dziś odszedł nasz Satyrek :( [*]. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/77664-SATYR-onkowaty-pieszczoch-ga%C5%9Bnie-w-schronisku-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/77664-SATYR-onkowaty-pieszczoch-ga%C5%9Bnie-w-schronisku-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel![/URL]
-
[quote name='black_dorian']Dziewczyny, poproszę nr konta - dołożę się do sterylki Perełki :)[/QUOTE] dziękujemy:loveu::loveu: wysłałam nr konta na PW :):)
-
Zamówiłam Perełce u cioci fochu nowy banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228451-Pere%C5%82ka-ze-%C5%9Bmietnika-b%C5%82agamy-o-wsparcie-sterylka-za-4-dni"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6963/perekac.jpg[/IMG][/URL]
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
Beatkaa replied to psi's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Lucjanku... -
[quote name='tymuś']to poślij mojej Kasi na maila ten plakat [email protected] wysłane :)
-
Dobrze,że Atosek na plusie :):)
-
To się naczytałam.....ale historia...:smhair2::smhair2::smhair2: Ludzie są niepoważni !!!!! I jak jeszcze przeczytałam o tych gapiach co się na niego patrzyli z balkonów jak debile i nie pomogli to już w ogóle szlag mnie trafił !!!!!!!!! :angryy: Najważniejsze,że trafił już w dobre ręce,tylko potrzebne $$$$,których brak :(
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Beatkaa replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Podrzucam psiaczki... -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się Pimpek.... -
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-Hxx3IbVE7x8/T_Qv9FxAzJI/AAAAAAAAyZU/tfpGomSs98I/s640/DSC_1778.jpg[/url] Trochę wody dla ochłody :):)
- 876 replies
-
już kochane nadrabiam zaleglości.. :) Boję się tylko,że znów mogę zniknąć,bo z firmą internetową mam na pieńku...i raz internet jest,a raz nie :mad: Doszły wpłaty od : TEDI - 50zł :loveu: - tak jak już Martika pisała wcześniej ;) unixena - 30zł :loveu: Dziękujemy pięknie !!!!!!!!!!! :loveu::loveu: