Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Martika@Aischa']Beatko dopisz proszę w poście rozliczeniowym w wydatkach 8 zł za ogłoszenia Perełki.[/QUOTE] Już dopisane Justynko :) [quote name='Mysza2']TEDI wpłaciła na Perełkę 50 zł :multi::multi::loveu::loveu: bardzo dziekujemy:):)[/QUOTE] Dziękujemy !!!!!!! :loveu::loveu: Jak tylko wpłata doleci na moje konto wpiszę do rozliczenia :)
  2. Na koncie Perełki z mojego bazarku + 22,5zł.Niewiele,ale chociaż tyle...
  3. Dopisałam na wydarzeniu na FB wszystkie potrzebne informacje :):) Dzięki Dianko79 za czujność ;)
  4. Na koncie Perełki + 20zł od cioci Mysza2 :loveu::loveu: Wpisałam w rozliczeniu co trzeba ;)
  5. Jakby się Wam udało pojechać to super :) Jestem w 100% za ! Dostałam odp na e-maila: "Witam! Niestety nie było żadnych telefonów w sprawie Warki. Warka czuje się dobrze. W te okrutne upały większość dnia spędza w cieniu wierzb czekając na bardziej znośne czasy. Apetyt mimo pogody jak najbardziej jej dopisuje. Aktualnie zaczęła wymieniać zimową szatę. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka"
  6. Wydarzenie zrobione :) [URL]https://www.facebook.com/events/262003467232748/[/URL] Zedytuję jak będą dane kontaktowe ;) Mam nadzieję,że wszystko gra....bo ostatnio z tymi wydarzeniami mam problem :mad:
  7. Atos wciąż bez domku :(:(
  8. Można zrobić wydarzenie na FB i rozesłać....może wtedy jeśli ktoś go szuka to znajdzie..tylko potrzeba jakiegoś tekstu ;)
  9. Bazarkami na pewno wspólnie kaskę pozbieramy :):) [quote name='AgusiaP']Jasne :lol: bierz go :cool3:[/QUOTE] Już mam ;) dzięki za przyzwolenie :)
  10. A zamierzasz się wybrać? ;):razz: Ja nie jestem zmotoryzowana więc ciężko....:shake:
  11. Piękny młodziutki...ale bardzo smutny,niewyczesany...więc boję się stwierdzić,że ktoś go porzucił... :( wakacje to strasznie smutny okres dla wielu psiaków...ludzie sobie wyjeżdżają,a dla psa to życiowa tragedia.Mam nadzieję,że tak jednak nie jest w tym przypadku...
  12. Zaglądam do Lucjanka...takie upały dla staruszka to pewnie męczące :mdleje::mdleje::-(
  13. Witam się wieczorem u Panienki :):) I cieszę się,że tu ciągły ruch :):loveu:
  14. Taki sielankowy nastrój Wam tam towarzyszy :) Nic,tylko pozazdrościć:):):)
  15. Dostałam od Marticzki zdjęcie naszej kochanej Daissy :):) No tylko patrzcie patrzcie ... :razz::razz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CHJsRJTWgTo/T_CMECHaXCI/AAAAAAAAAec/UIwOLmDR_II/s512/0_1.jpg[/IMG]
  16. kurczę niezła jest:evil_lol::evil_lol: chciałabym to zobaczyć z tym agrestem :diabloti:
  17. A najgorsze,że już teraz to naprawdę pieniążki stopniały..:/ Bazarek jakoś idzie,ale kokosów nie będzie.Ogłoszenia ma ciągle odnawiane,wydarzenie na FB.. i nic. :(:(
  18. posłalam e-maila do pani z hoteliku...z pytaniem o zdrówko i czy ktoś w ogóle dzwonił po Warkę.Chociaż wąpie :(
×
×
  • Create New...