Piękny młodziutki...ale bardzo smutny,niewyczesany...więc boję się stwierdzić,że ktoś go porzucił... :( wakacje to strasznie smutny okres dla wielu psiaków...ludzie sobie wyjeżdżają,a dla psa to życiowa tragedia.Mam nadzieję,że tak jednak nie jest w tym przypadku...