Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Ach,szkoda gadać.Niestety już tak jest często :(:( Dobrze,że chociaż Ciebie psiaki mają...uważaj tam na siebie !
  2. wiadomo coś może????:oops::oops::nerwy::nerwy::nerwy:
  3. "Wpraszam się" do Was dziewczyny :cool3: Kicia jest cudowna !!! :loveu: Macie może jeszcze jakieś jej zdjęcia? I co ta w ogóle u kici słychać? Tolusia jest młodziutka i na pewno znajdzie domek!
  4. [quote name='ceris']Próbowałam przed godziną sprowadzić oba pieski do mnie do ogródka, ale mój mały Riko strasznie zazdrosny i powarkiwał, gdy próbowały dotknąć kufą mojej dłoni. Nie ma mowy o ich głaskaniu. W związku z tym zostawiłam swojego małego w domu i poszłam jeszcze raz po tych dwóch koczowników. Nie znalazłam ich. Dobrze, ze zdążyłam im wcześniej dać jeść. Dopiero wróciłam z nocnego obchodu; strachu się najadłam, bo jakiś pijak rozbierał się na chodniku ;) Trzeba działać szybko, bo jutro raczej nikt ich łapać nie będzie, ale w poniedziałek mogą się zjawić z "pensjonatu" pożal się Boże :shake: Matko jestem sama jedna, znikąd pomocy fizycznej... Młodego onkowatego nie widziałam dłuższy czas. Może on jednak właścicielski?[/QUOTE] To faktycznie mamy mało czasu ! I co robić? Mam nadzieję,że jutro uda się ich jakoś "złapać"...
  5. co tam słychać u Juli? jak zdrówko?
  6. Przypominam o Bostonie ... (:
  7. [quote name='Cantadorra']Oczywiście czytam tylko ostatnie posty i nie wiem na co czekamy. Ale skoro cioteczki czekają i to niecierpliwie, to ja też czekam niecierpliwie. Na wizytę w sprawie domu czekamy?[/QUOTE] Tak ciocia,dokładnie !!
  8. Ja też już denerwuję się i czekam z niecierpliwością:hmmmm::hmmmm::hmmmm:
  9. [quote name='Gabi79']Wszystkim cioteczkom, które wyjeżdżają życzę udanego urlopu i wspaniałej pogody:lol:[/QUOTE] Dołączam się do życzeń :loveu::loveu:
  10. Vena jest po prostu przesympatyczna,taka pro ludzka !! :) Szoł jest kochany i chyba niedawno był czesany,bo całkiem elegancko się prezentuje :)
  11. Złota zasada: "Nie pchaj się ,gdzie Cie nie proszą". Tego się od Was nauczyłam i dostałam mądrą lekcję;) Myślę o psiakach,ale już nie o psitulowych - zresztą jest mnóstwo wolontariuszy w Zabrzu więc na pewno będzie ktoś kto z chęcią pomoże. Ja tu nigdzie afery nie widzę? I żegnam bez żalu ;)
  12. [quote name='Bjuta']Myślałam że się martwią o los Warki. Może coś źle zrozumiałam.[/QUOTE] Są jakieś granice Bjuta,niestety....
  13. To jest bardzo skomplikowane:stop: W każdym razie jeśli Państwo przyjechaliby przypuśćmy w przyszłą sobotę po Perełkę to szczepienie na pewno wtedy zrobią u siebie no a szwy... w sumie dzień różnicy wtedy i nic złego by się pewnie nie stało...ech ech :oops: Kto ma kontakt telefoniczny z Ulafeta ?
  14. to już dziś :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
  15. [quote name='Mysza2']a ja się żegnam na 2 tygodnie i bardzo bym chciała żeby Jankes już był w DS jak wrócę:)[/QUOTE] Miłego urlopu Myszko,odpoczywaj :):):)
  16. Ja też podnoszę psiaczki :):):)
  17. Trzymamy wszyscy a w kupie siła !!! :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  18. [quote name='Martika@Aischa']Będziemy próbowały :):):)[/QUOTE] Super :):) To ja będę trzymać kciuki !!!!!!!! ;) Ale i tak nie mam cienia wątpliwości,że może się nie udać:)
  19. [quote name='Martika@Aischa']Poproszę Panią Anetkę żeby próbowali i nagradzali chłopaka za dobre zachowanie po powrocie ;) Oj jest pojętny chłopak więc wierzę że szybciutko złapie ;) Jeśli niszczył i szczekał to z ogromnej tęsknoty za człowiekiem :( On kocha ludzie ponad wszystko !!!!!!!! Buziaków dostałam już na wejściu cały milion ;) włącznie od mojej ulubienicy Daisuchy :loveu:[/QUOTE] Na pewno załapie !!! Ja się bałam,że mój psiak..a on już pierwszej młodości nie był jak go adoptowałam, się nie nauczy,ale mimo prawie 11 latek załapał,więc Bostonek na pewno też :) Nie wiem jak to w przypadku Bostona Justynko,ale jak starałam się oduczyć mojego Boska niszczenia(bo niszczył jak zostawał sam,drapał,szczekał oczywiście z tęsknoty i strachu że go już zostawiamy na zawsze..) to początkowo wszyscy wychodziliśmy z domu i najpierw na parę minut,potem na coraz więcej zostawał sam.Po przyjściu do domu żadnego głaskania i nic,bo wtedy psiak myśli,że chcemy mu wynagrodzić fakt,że go zostawiliśmy i wtedy on jakby odbiera to na zasadzie,że człowiek czuje się winny.A powinien to odbierać jako normalną codzienną czynność ,że ludzie wychodzą a potem wracają. I w moim przypadku takie postępowanie zadziałało ;)
  20. [quote name='Mysza2']a bo Ty młódka jesteś to nie znasz, to z filmu powiedzenie Wojciecha Siemiona, który grał nauczyciela[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Aaaa...to już rozumiem ;) A na koncie Perełki : 132 zł :loveu: i 100zł :loveu: od Myszy z bazarków - dziękujemy !!! :Rose::Rose: Lecę na bazary potwierdzić ;)
  21. Chłopak umie walczyć o swoje !! ;) Ale wiadomo,że trzeba popróbować go zostawić trochę samego,z czasem na pewno się nauczy,ale trzeba próbować... Żeby później nie wyszło,że Bostonek nie może sam zostać w domu i nie bedzie się go dało wyadoptować przez to :( No nic, ja jestem dobrej myśli !:):):):)
  22. W związku z pewną zaistniałą,nieprzyjemną sytuacją,nie mam już przyjemności prowadzić wątków psów z Psitula,a więc może je ktoś przejąć,ponieważ nie biorę już na siebie żadnej odpowiedzialności za psiaki na tych wątkach,ich stan finansowy itd. Jeśli ktoś chce przejąć wątek proszę napisać do moderatora.Od tej pory wszystkie pytania,wątpliwości proszę kierować do schroniska zabrzańskiego i jego wolontariuszy.
×
×
  • Create New...