[quote name='Mysia_']Uszuś był już bardzo bardzo wiekowym pieskiem, za pewne jednym z najstarszych w naszym schronisku :-( Już w czerwcu miał tragiczne wyniki, już wtedy bałam się, że jest bez szans... no ale jeszcze powalczył i był z nami prawie pół roku :-( Oprócz wątroby włascicwie już nic nie działało w jego ciałku, prawdziwy koszmar - cud, że jeszcze funkcjonował :-([/QUOTE]
Biedactwo :( Biegaj szczęśliwie za TM [*] :(