Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Bjuta']On już jest dość długo, ale się tak specjalnie nie pokazuje. Jest w boksie z Dusią, Hawaną i Brutusem. Został znaleziony z podrutowaną łapą - widzisz jak ją śmiesznie trzyma? Nie ma bidak szans na adopcje. To byłby cud...[/QUOTE] Oj biedactwo :(
  2. Jakiś nowy pycholek.... :) :)
  3. [quote name='Ingrid44']Chyba Panie sie rozmyslily bo nie ma zadnych wiadomosci :([/QUOTE] Oby te czarne czarne wizje się nie spełniły :(
  4. [quote name='Paulix']Myślę, że to dlatego, że polityka jest ogólnodostępna, a ja do tego filmiku dotarłam przez dogomanię - wiadomości na onecie nie czytuję, na youtube nie wpisuje frazy "kot kaskader". Myślę, że przez te dwa miesiące ktoś na pewno zgłosił to na policję, ale zanim sprawa wyciekła do mediów minęło trochę czasu - w polityce też afery wypływają po fakcie.[/QUOTE] No tak racja,ja też o tym filmiku dowiedziałam się przez dogomanię... Jednak mam jakiś uraz,że minęło zbyt dużo czasu a jakoś wcześniej nie słyszałam o tym ani w telewizji ani na onecie (gdzie wiadomości czytam w miarę regularnie)... O polityce mówi się głośno,media piszą,mówią o wielu sprawach nie mając o nich czasem najmniejszego pojęcia,robią sensacje.A jeśli chodzi o fakt znęcania się nad zwierzęciem to trwa to o wiele dłużej...
  5. [quote name='ewunian']jest już artykuł na Interii o tym filmie... Pisze tam, że film był dostępny od października... link: [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/dziecko-zneca-sie-nad-kotem-szokujacy-film,1576644[/url][/QUOTE] Film dostępny w sieci od października i dopiero 2 miesiące później szum wokół tego i zaczynają mówić o tym media :roll: O tym co się dzieje w polityce mówi się na bieżąco,a o krzywdzie i cierpieniu zwierząt już rzadziej...
  6. super zdjęcia :loveu: Dusia to dała wycisk,oj co za pies.:diabloti:..ale w sumie trzeba przyznać,że do boksu to by się nikomu nie chciało wracać :roll:
  7. [quote name='Syllepsis']Film już został usunięty. Coś się dzieje. Mam nadzieję, ze facet beknie na maxa.[/QUOTE] Miejmy nadzieję,że coś z tym zrobią :angryy::angryy::angryy:
  8. brak słów... wstrząsajce bestialstwo..:( dziwić się później jaka młodzież nam rośnie,skoro takie dziecko jest uczone takiego postępowaniai czerpania satysfakcji z bólu.. Jestem przerażona :(:(
  9. [quote name='Bjuta']Ta jest naprawdę niesamowita! Trochę rozjaśniłam, żeby było lepiej widać jak się Majk przepotwarza ze śniegu.[/QUOTE] Jasne,te zdjęcia mi jakoś tak ciemno wyszły,ale to niestety przez nieuwagę i włączenie złej opcji :mad: Dobrze,że można je zawsze jeszcze jakoś przerobić :):)
  10. [URL=http://img832.imageshack.us/i/majkpsiaki105.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7343/majkpsiaki105.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img253.imageshack.us/i/majkpsiaki116.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9580/majkpsiaki116.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/majkpsiaki130.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8656/majkpsiaki130.jpg[/IMG][/URL] Koniec :)
  11. [URL=http://img541.imageshack.us/i/majkpsiaki101.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5403/majkpsiaki101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/majkpsiaki107.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1443/majkpsiaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/majkpsiaki109.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3120/majkpsiaki109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/majkpsiaki111.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8070/majkpsiaki111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/i/majkpsiaki112.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/784/majkpsiaki112.jpg[/IMG][/URL]
  12. No i oczywiście foteczki Majkusia : [URL=http://img213.imageshack.us/i/majkpsiaki089.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8194/majkpsiaki089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki073.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2686/majkpsiaki073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/majkpsiaki093.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8347/majkpsiaki093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki097.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6122/majkpsiaki097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/majkpsiaki100.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7555/majkpsiaki100.jpg[/IMG][/URL]
  13. Tulenie cz.2 :loveu: [URL=http://img833.imageshack.us/i/reksiopsiaki155.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9647/reksiopsiaki155.jpg[/IMG][/URL]
  14. Marniaste fotki Reksia (bateria już padała) [URL=http://img255.imageshack.us/i/reksiopsiaki139.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1007/reksiopsiaki139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/reksiopsiaki142.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7214/reksiopsiaki142.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/reksiopsiaki150.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8233/reksiopsiaki150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img600.imageshack.us/i/reksiopsiaki136.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/8466/reksiopsiaki136.jpg[/IMG][/URL] Uwielbiam się tulić cz.1 :loveu: [URL=http://img696.imageshack.us/i/reksiopsiaki154.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6669/reksiopsiaki154.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img534.imageshack.us/i/psiaki053.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4944/psiaki053.jpg[/IMG][/URL] :):)
  16. I dalej Ara : [URL=http://img683.imageshack.us/i/psiaki038.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/923/psiaki038.jpg[/IMG][/URL] Tarzanko :loveu: [URL=http://img585.imageshack.us/i/psiaki043.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7481/psiaki043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/psiaki044.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8503/psiaki044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img577.imageshack.us/i/psiaki048.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3451/psiaki048.jpg[/IMG][/URL] I znów Arusia z Ottem [URL=http://img809.imageshack.us/i/psiaki050.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/5885/psiaki050.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ara : [URL=http://img34.imageshack.us/i/psiaki007.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3189/psiaki007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/psiaki028.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9742/psiaki028.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/psiaki032.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2338/psiaki032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/psiaki037.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1443/psiaki037.jpg[/IMG][/URL] Ara z Ottusiem [URL=http://img529.imageshack.us/i/psiaki027.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1571/psiaki027.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img253.imageshack.us/i/majkpsiaki116.jpg/][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9580/majkpsiaki116.jpg[/IMG][/URL] Daj ! Ja lubię się bawić :cool3: [URL=http://img832.imageshack.us/i/majkpsiaki105.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7343/majkpsiaki105.jpg[/IMG][/URL] Złapię złapię !!! :):) [URL=http://img691.imageshack.us/i/majkpsiaki130.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8656/majkpsiaki130.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img541.imageshack.us/i/majkpsiaki101.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5403/majkpsiaki101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/majkpsiaki107.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1443/majkpsiaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/majkpsiaki109.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3120/majkpsiaki109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/majkpsiaki111.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8070/majkpsiaki111.jpg[/IMG][/URL] Mój śnieg ! Nie dam :evil_lol: [URL=http://img338.imageshack.us/i/majkpsiaki112.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/784/majkpsiaki112.jpg[/IMG][/URL]
  20. I oto obiecane zdjęcia :loveu: [URL=http://img213.imageshack.us/i/majkpsiaki089.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8194/majkpsiaki089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki073.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2686/majkpsiaki073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img264.imageshack.us/i/majkpsiaki093.jpg/][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8347/majkpsiaki093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/majkpsiaki097.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/6122/majkpsiaki097.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/majkpsiaki100.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7555/majkpsiaki100.jpg[/IMG][/URL]
  21. Wczoraj Majkuś tak jak pisze Bjutka miał swoje pięć minut ! I spacerek i sesję zdjęciową! Okazało się,że ta piękność uwielbia biegać i gonić za patyczkami,kamyczkami i śniegiem(nabiegałam się z nim do bólu nóg:evil_lol:)co było miłą odmianą zobaczyć go tak wesołego,szczególnie,że Ara(współlokatorka jego boksu a teraz wybiegu) to potrafi pokazać kto tu rządzi. Jak weszłam później tam do nich i rzuciłam kulkę ze śniegu oboje za nią pobiegli,później Ara rzuciła się na Majka i zrobiło się trochę gorąco,ale na szczęścia tylko chciała go zdominować i nie zrobiła mu nic złego.Majkuś od razu schował się do budy i już z niej nie wychodził :( Jak tylko ogarnę zdjęcia od razu je tu wkleję.:)
  22. To złe wiadomości,ale ciężko żeby były lepsze...:(:(
  23. Skoro pięknym młodym psiakom trudno o domek,to co dopiero tym starym.Straszne :( Obyś szybko Grinko znalazła ten domek.
  24. Ależ on śliczny jest !!! :):):)
×
×
  • Create New...