-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
*Cane Corso* - 5 letni...skazany na smierc??
Beatkaa replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Oj,nieciekawa sprawa :( Cane Corso potrzebują doświadczonego właściciela bo mają silny charakter,nie wiadomo czy Ci Państwo zapanowali nad jego skłonnościami do dominacji. Finansowo niestety nie mam jak pomóc :( -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Hop Czesterku na górę :):) Śliczny z Ciebie chłopak ;) -
Podpisuję się pod zmianą pierwszego postu no i może w tytule dodać,ze szuka DT na CITO ? [quote name='Asior']czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem??? Bo kolejny raz jak widzę atakuje się babcie... Dziewczyna wyraźnie napisała, ze babcia jest mocno starszą osobą i nie jest w stanie sprawować opieki nad psem.. TO NIE BABCIA CHCE POWIESIĆ PSA, tylko "rodzinka"......[/QUOTE] No tak,rzeczywiście racja :oops: W każdym razie rodzinka niczego sobie naprawdę :angryy:
-
A jednak dziś dałam radę i cafeanimal dla Stellci jest :loveu::loveu: Tutaj link : [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stella,37871"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Stella,37871[/URL] Furciaczku,jak tam Gwiazdeczce smakuje karma? ;)
-
Eh..no masakra po prostu :(:( [quote name='wojtuś']Beatko masz racje:) Ciężko z tymi deklaracjami i u mnie, udało mi sie tylko jedną przełożyć na Irmę odebraną z łańcucha, ale tylko dlatego bo mestudio zostawiła Pieguskę na DS, a reszta Psiaków nadal szuka domku...[/QUOTE] A nawet nie mów...tyle biedactw do uratowania,ale możliwości finansowe mają kiedyś swój koniec.:(
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się nacieszyć jak widzę Pimpusia takiego szczęśliwego :loveu::loveu: DIF u Ciebie psiaki to mają super !! Będę trzymać kciuki za Pimpka podczas zabiegu,oby grzeczny był i się nie bał pana doktora;) -
Brak słów...:-( :( Gdybym miała taką babcię :angryy: A po drugie nie rozumiem tego jak schronisko w takiej sytuacji odmawia...nie ma czegoś takiego ! Dziwne...:roll:Nie jestem za tym by tam trafił,ale nie potrafię zrozumieć na jakiej zasadzie dają odmowę. Jeśli mówimy o DT trzeba deklaracje,cokolwiek...ja już nie dam rady niestety nic wyskrobać :-(
-
[quote name='Celebrinfea']Beatkaa dzięki, już poszło :)[/QUOTE] Super,dam znać jak dojdzie :) [quote name='gorki330']Beatkaa - napisałam tekst do ogłoszeń , proszę o korektę :)[/QUOTE] kochana tekst jest strzałem w 10,naprawdę jest super :loveu: Jak ktoś będzie chętny do robienia ogłoszeń to od razu mu posyłam.Tekst chwyta za serce...naprawdę dobra robota:thumbs: EDIT: Jutro wystawię Stellci cafeanimal ;) Przyszły takie wpłaty: an-na - 350zł :loveu: paulinken - 50zł :loveu: CELEBRINFEA - 10zł :loveu:[za kwiecień-stała deklaracja] Dziękujemy :multi::multi:
-
Lili ma fajny domek!Ślicznotko tylko szczęścia!!!
Beatkaa replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na wątek biednej suni,niestety groszem nie wspomoge :( -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Beatkaa replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img716.imageshack.us/i/imgp0233z.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8650/imgp0233z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img859.imageshack.us/i/imgp0234g.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/8162/imgp0234g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/imgp0239k.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8158/imgp0239k.jpg[/IMG][/URL] KONIEC :) -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Beatkaa replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img193.imageshack.us/i/imgp0189s.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3834/imgp0189s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/imgp0190w.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9071/imgp0190w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/imgp0230l.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9251/imgp0230l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img715.imageshack.us/i/imgp0231r.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3781/imgp0231r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/imgp0232x.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8386/imgp0232x.jpg[/IMG][/URL] -
Joki - czarny pudelek średni znalazł najwspanialszy dom !!!
Beatkaa replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
Wrzucam fotki Jokiego,które przesłała mi Coronaaj:) [URL=http://img822.imageshack.us/i/lyzwy014.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1566/lyzwy014.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/lyzwy007.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1432/lyzwy007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/lyzwy005.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3484/lyzwy005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img811.imageshack.us/i/imgp0188.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2689/imgp0188.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Martika@Aischa']Beatkaa moje skrzyneczka posprzątana :( nie mogę wysłać do nikogo PW :( Nie przechodzą wiadomości :([/QUOTE] Ojoj to niefajnie :(:( Kochana w tym rozliczeniu trzeba pomyśleć jak to zrobić,bo np.teraz wygląda na to,że deklaracja stała już przyszła i się wszystko plącze..więc jakoś osobno trzeba to wrzucić i oznaczać,że przyszło.Np.ja tak prowadzę rozliczenie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpusiowi-grozi-powrót-do-schronu.BRAKUJE-30-ZŁ-STAŁYCH-DEKLARACJI-!PILNIE!"]http://www.dogomania.pl/threads/199799-Pimpusiowi-grozi-powrót-do-schronu.BRAKUJE-30-ZŁ-STAŁYCH-DEKLARACJI-!PILNIE![/URL]
-
[quote name='an-na']Zawołali mnie to przyszłam :). Niestety nie mogę zaoferować deklaracji stałej, ale mogę zapłacić za sterylkę jednej suni czyli 350 zł. Na razie tyle. Może za jakiś czas coś jescze uda mi się wysupłać :). Numer konta bym prosiła.[/QUOTE] ulalala :loveu::loveu: dziękujemy kochana :multi::multi: Już wysyłam nr konta.
-
Śliczne zdjęcia Gwiazdeczki :):) [quote name='gorki330']Sterylizacja Stelli umówiona na wtorek 19.04 , koszt 350 zł , muszę naskarżyć na naszą Babkę , dziś Stella robi wiosenne porządki - powyciągała koce z wszystkich bud , znosi na jedną stertę i i ich pilnuje :)[/QUOTE] No to ładnie ładnie robi :evil_lol::evil_lol:
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Czesterka po południu :)