-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']ktoś zalicytował Majka na Allegro, ale Pani napisała, że to sprawka 4 letniego dziecka, ciekawe :-([/QUOTE] Świetny powód,już lepszych nie ma:angryy:ehhh....:shake: -
Kasiu jeśli możesz to wyślij mi na PW swój adres e-mail i nr telefonu,żeby można go było umieścić na ogłoszeniu,o to samo proszę Bazyliszka,aby podała namiary na siebie.Potrzebuje także dokładnych miejscowości,w który są sunie,bo gdzieś mi już to umknęło albo tak mi się chce spać,że nie wiem:oops: Hmmm to chyba wszystko...no i kurcze mam problem,tekst Stellci jest piękny,wszystko pięknie ujmuje i nic nie trzeba w nim zmienić,tekst,który pisałam Gwiazdce jest za krótki i w sumie mało tam informacji o niej :-( Może Bazyliszku napiszesz coś o niej,taki tekst krótki jaka jest teraz,do ludzi,do psów itp to by bardzo ułatwiło sprawę :p
-
Kochani znalazłam bardzo ciekawy bazarek,który może się bardzo suniom przydać. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22"]http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22[/URL] Może skorzystamy? Mam namyśli zamówienie dwóch pakietów z pieniążków z głównego konta Stellci i Gwiazdki? Jak bedziemy miec taki sliczny plakat to wtedy można wrzucić np na allegro.Co Wy na to ? :) EDIT : Zamówiłam jeden plakacik Czesterkowi z mojego podpisu.Jakby co jutro mogę dopisać z prośbą o więcej :)
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Nie przesadzam :evil_lol::evil_lol: -
Ten to jest niezły !!!! :evil_lol: Skarbuś Skarbuś,dziewczyny chcą dla Ciebie dobrze :)
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
DIF proszę jeśli możesz to ułóż króciutki tekst o Pimpku jaki jest teraz,bo gdyby go ogłaszać to w sumie nie mamy żadnego nowego tekstu :( -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Zaciskam kciuki.. -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Super ! Może coś wreszcie się ruszy... i ktoś się nim zainteresuje,przecież on jest piękny ! -
Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']gdyby byl w warszawskim schronie,dawno by mial dom ....jest przepiekny...moj fryzio w zamosciu siedzial 3 lata w schronie a w wawie ludzie mnie zaczepiaja niemal codziennie na ulicy ze to piekny pies i skad go mam ,gdy odpowiadam wylupiaja oczy z niedowierzaniem[/QUOTE] Hmm...to może z ogłoszeniami pokombinować żeby ludzie z Wawy go zauważyli... -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']kochany Czestuś :loveu: a nie mówiłam :evil_lol:[/QUOTE] Mysiu,jak zawsze masz rację :):)