Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. [quote name='Mysia_']ktoś zalicytował Majka na Allegro, ale Pani napisała, że to sprawka 4 letniego dziecka, ciekawe :-([/QUOTE] Świetny powód,już lepszych nie ma:angryy:ehhh....:shake:
  2. Zapłaciłam za dwa plakaty - jeden dla Stellci i jeden dla Gwiazdki,koszt 10zł.
  3. Tak,bardzo prosimy Klaudio o jakieś zdjęcia i częstsze zaglądanie w miarę możliwości na wątek bo strasznie na sercu leży nam Gwiazdeczka :) Cóż..tekst jakiś wysupłam .Dzięki ! :)
  4. Super,że tak wyszło z Orhisem !!!! Szczęście w nieszczęściu.Tylko gdzie Ramil :(
  5. Przyszła wpłata : dominikabankert - 10zł :loveu: Dziękujemy :multi:
  6. Kasiu jeśli możesz to wyślij mi na PW swój adres e-mail i nr telefonu,żeby można go było umieścić na ogłoszeniu,o to samo proszę Bazyliszka,aby podała namiary na siebie.Potrzebuje także dokładnych miejscowości,w który są sunie,bo gdzieś mi już to umknęło albo tak mi się chce spać,że nie wiem:oops: Hmmm to chyba wszystko...no i kurcze mam problem,tekst Stellci jest piękny,wszystko pięknie ujmuje i nic nie trzeba w nim zmienić,tekst,który pisałam Gwiazdce jest za krótki i w sumie mało tam informacji o niej :-( Może Bazyliszku napiszesz coś o niej,taki tekst krótki jaka jest teraz,do ludzi,do psów itp to by bardzo ułatwiło sprawę :p
  7. [quote name='Martika@Aischa']Jasne Beatkaa super pomysł :) zamawiaj kochana :):):)[/QUOTE] Zamówiłam,jutro podeślę wszystkie potrzebne rzeczy do zrobienia plakacików :):)
  8. Kochani znalazłam bardzo ciekawy bazarek,który może się bardzo suniom przydać. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22"]http://www.dogomania.pl/threads/206755-Projekt-plakatu-dla-bezdomnych-psów-dla-kundelkowej-skarbonki-do-10.05-g-22[/URL] Może skorzystamy? Mam namyśli zamówienie dwóch pakietów z pieniążków z głównego konta Stellci i Gwiazdki? Jak bedziemy miec taki sliczny plakat to wtedy można wrzucić np na allegro.Co Wy na to ? :) EDIT : Zamówiłam jeden plakacik Czesterkowi z mojego podpisu.Jakby co jutro mogę dopisać z prośbą o więcej :)
  9. Nie przesadzam :evil_lol::evil_lol:
  10. Ten to jest niezły !!!! :evil_lol: Skarbuś Skarbuś,dziewczyny chcą dla Ciebie dobrze :)
  11. A tak w ogóle to ciekawe co tam u naszej Gwiazdeczki,jak po świętach? :):)
  12. Stellcia to teraz taki jeden wielki wulkan radości i to dzięki Tobie Kasiu,dobrze,że przeszłość ma juz za sobą.:multi:Taka cudowna dziewczyna to powinna być rozchwytywana przez domki :razz:
  13. Śliczna Megi !!!! :loveu: Ale szczęście bije z tych zdjęć :loveu:
  14. DIF proszę jeśli możesz to ułóż króciutki tekst o Pimpku jaki jest teraz,bo gdyby go ogłaszać to w sumie nie mamy żadnego nowego tekstu :(
  15. Super ! Może coś wreszcie się ruszy... i ktoś się nim zainteresuje,przecież on jest piękny !
  16. [quote name='Panca']gdyby byl w warszawskim schronie,dawno by mial dom ....jest przepiekny...moj fryzio w zamosciu siedzial 3 lata w schronie a w wawie ludzie mnie zaczepiaja niemal codziennie na ulicy ze to piekny pies i skad go mam ,gdy odpowiadam wylupiaja oczy z niedowierzaniem[/QUOTE] Hmm...to może z ogłoszeniami pokombinować żeby ludzie z Wawy go zauważyli...
  17. Dzięki Marto za powiększenie :cool3: Przelew poszedł na kwotę 350zł,jak dojdzie Kasiu proszę napisz na wątku ;)
  18. [quote name='Martika@Aischa']Wstawiam rachuneczek za sterylizację Stelli przesłany przez Kasię :) [/QUOTE] Już zaraz robię przelew,kwota 350zł o ile mnie wzrok nie myli ? :) EDIT : OK,zgadza się. :)
  19. [quote name='Mysia_']a u mnie w domu sami alergicy i niestety omineło ich świąteczne obżarstwo :roll:[/QUOTE] Oj, to szkoda a pewnie by chcieli :roll:
  20. [quote name='Mysia_']kochany Czestuś :loveu: a nie mówiłam :evil_lol:[/QUOTE] Mysiu,jak zawsze masz rację :):)
  21. [quote name='Mysia_']a dostał coś na zajączka? :evil_lol:[/QUOTE] Dostał duuuuży zapas smakołyków w postaci różnych ciasteczek + zamówiłam mu takie wieprzowe patyczki czy cuś takiego.:loveu:myślę jednak,że skonsumuje je po świętach ze względu na to ile zjadł w ciągu ostatnich dwóch dni :evil_lol:
×
×
  • Create New...