Jump to content
Dogomania

Beatkaa

Members
  • Posts

    13274
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Beatkaa

  1. Misiu...biedaczysko :( [URL=http://img713.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki141.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2417/misiupsiiiaaaki141.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki137.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8059/misiupsiiiaaaki137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki124.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2139/misiupsiiiaaaki124.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki134.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/984/misiupsiiiaaaki134.jpg[/IMG][/URL]
  2. Biedny Orionek za kratami boksu :( [URL=http://img15.imageshack.us/i/orionpsiiiaaaki255.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3140/orionpsiiiaaaki255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/orionpsiiiaaaki256.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7016/orionpsiiiaaaki256.jpg[/IMG][/URL]
  3. Nochalek Paurusi zza krat... [URL=http://img852.imageshack.us/i/paurapsiiiaaaki264.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/645/paurapsiiiaaaki264.jpg[/IMG][/URL]
  4. Nasz Murzynek :loveu: [URL=http://img861.imageshack.us/i/murzynpsiiiaaaki192.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7915/murzynpsiiiaaaki192.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/murzynpsiiiaaaki191.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/905/murzynpsiiiaaaki191.jpg[/IMG][/URL] Loli nie udało mi się uchwycić,bardziej płochliwa jest...
  5. [quote name='azalia']Może teraz po tych nieszczęsnych 10ciu latach będzie miał więcej szczęścia.Jakby nie było lepszych chętnych do napisania tekstu,to ja się postaram.[/QUOTE] Kochana pisz i się nie przejmuj... każda pomoc jest teraz na wagę złota :)
  6. Hmm czyli lekarz raczej polecił to drugie pewnie,większa pewność,że się nie odnowi... Zobaczymy co na to dr. Garnacerz. Pimpuś na zdjęciach w swoim żywiole,ale radosny z niego psiak - wesoło tam macie :)
  7. Jak już mowa o Bahi to wkleję jej śliczny pycholek :loveu::loveu: [URL=http://img600.imageshack.us/i/bahiapsiiiaaaki262.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6780/bahiapsiiiaaaki262.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/bahiapsiiiaaaki258.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7240/bahiapsiiiaaaki258.jpg[/IMG][/URL]
  8. No dokładnie Mysiu_, kwestia w tym,że żadnych problemów zdrowotnych,z charakterem ok,wesoły,a domku mu brak.:(:( Trzeba wziąć się w garść i ruszyć z akcją ogłoszeniową.Czy jest ktoś chętny do pomocy? :):):)
  9. [quote name='Martika@Aischa']Czekamy na informacje :) Jaka była by cena za hotelik ? Znaleźć coś musimy bo czas ucieka a Gwiazdka gościnnie jest u cioteczki Fur.[/QUOTE] Dokładnie :)
  10. To musi być trudne,widziałam zdjęcia z marszu to rzeczywiście jest duuuży.:D:D
  11. [quote name='Naklejka']Tak, razem z Mią w boksie był, fajny, miły psiak, trochę szarpał, trochę pobiegał i był grzeczny. Mia rozdawała buziaki :) Jeszcze o Filutku nie pisałam, ale on jest tak spokojny, jakby go nie było :D ah o i jeszcze Jupi![/QUOTE] Tak - nasze psiaki to takie troszkę ciągniki są.Super,że Majkuś ma teraz tak często spacery ;)
  12. Halbinko przykro mi z powodu pani Ingi,biedne kociaki :( [quote name='Naklejka']Angi, kpisz sobie? Ja się będę uczyć w poniedziałek:evil_lol: Byłyśmy w schronisku, Mia bardzo miłą suczką jest, strasznie ruchliwa. Tetra szarpie jak głupia, ale jak się z nią pobiega to się uspokaja i idzie przy nodze. Urocze psiaki:loveu: Kropka bardzo kontaktowa, miła, wesoła, goni za patykami tak samo jak Cepti, która lubi się sama wyprowadzać, łapie za smycz i idzie. Piorunek bardzo wysoko skacze- jak żaba:lol: Następna wizyta w schronisku już w sobotę:multi:[/QUOTE] A z Majkiem byłyście? :)
  13. [quote name='azalia']Coś nie widać twojego domku,Czesterku,oj chyba trzeba będzie chłopaczka do hoteliku zabrać.[/QUOTE] biedaczek już tyle lat w schronie :( Racja,wakacje by mu się przydały.Z drugiej strony myślę jednak,że cięzko będzie zebrać deklaracje na kolejnego psiaka.Z zabrzańskiego schroniska u DIF jest Pimpuś,u niego nie ma pełnych deklaracji,a co tu mówić o DT dla Czesterka :(:( Wydaje mi się,że powinniśmy się skupić najpierw na intensywnym szukaniu mu DS,wyróżnione allegro,ogłoszenia,to też są koszta,ale łatwiej jest wyłożyć coś jednorazowo niż co miesiąć,tym bardziej,że całe dogo jest już chyba na minusie...biorąc pod uwagę ile psiaków siedzi w DT,a domki nie zawsze znajdują się tak szybko :(:( Smutne to :(
  14. Skoro hotelik zjechał z ceny to też nie odrzucajmy tego od razu,za duże psy zazwyczaj w DT czy hotelikach bierze się czasami po 15zł/dobę.;) [B]Yumanji[/B] a jak wygląda to cenowo? :)
  15. Kto by pomyślał ! Początek zapoznawania się z Kinią nie był ciekawy..a tu proszę.teraz Pimpuś ma swoją ulubienicę!:)
  16. [quote name='furciaczek']Wlasnie wsiadl do samochodu i pojechal do nowego domku:loveu::multi:[/QUOTE] Powodzenia Bunio !!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Ale te psiaki się starzeją...żeby jeszcze w swoim własnym domu,przy swoim Panu/Pani,a nie w schronisku :(
  18. [quote name='Mysia_']taki biedny ten "mój" Kanisek :-([/QUOTE] Widać,że Kanis już nie w formie...Idzie idzie,potknie się biedaczysko,idzie dalej...:(
  19. Super,że są już jakieś postępy u Stelli i dziewczyna się przełamuje. Dziękujemy za śliczne zdjęcie:loveu: Nie wiem czy mam coś z kompem,ale mi się te zdjęcia opisów nie powiększają i nie umiem przeczytać :-( W każdym razie zrobiłam już przelew na Twoje konto Kasiu,więc daj znać na wątku jak tylko przyjdzie.;)
  20. Spokojnie,złośliwość rzeczy martwych Marto :shake: Co do DT,to ciężko,Gwiazdka jest duża,więc jeśli DT byłby płatny to koszt około 450zł/miesięcznie.Napisałam do Ulki12 z zapytaniem o DT.
×
×
  • Create New...