-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
Misiu...biedaczysko :( [URL=http://img713.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki141.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2417/misiupsiiiaaaki141.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki137.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8059/misiupsiiiaaaki137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki124.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2139/misiupsiiiaaaki124.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki134.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/984/misiupsiiiaaaki134.jpg[/IMG][/URL]
-
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Biedny Orionek za kratami boksu :( [URL=http://img15.imageshack.us/i/orionpsiiiaaaki255.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3140/orionpsiiiaaaki255.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/orionpsiiiaaaki256.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7016/orionpsiiiaaaki256.jpg[/IMG][/URL] -
Nasz Murzynek :loveu: [URL=http://img861.imageshack.us/i/murzynpsiiiaaaki192.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7915/murzynpsiiiaaaki192.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/murzynpsiiiaaaki191.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/905/murzynpsiiiaaaki191.jpg[/IMG][/URL] Loli nie udało mi się uchwycić,bardziej płochliwa jest...
- 876 replies
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Może teraz po tych nieszczęsnych 10ciu latach będzie miał więcej szczęścia.Jakby nie było lepszych chętnych do napisania tekstu,to ja się postaram.[/QUOTE] Kochana pisz i się nie przejmuj... każda pomoc jest teraz na wagę złota :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Hmm czyli lekarz raczej polecił to drugie pewnie,większa pewność,że się nie odnowi... Zobaczymy co na to dr. Garnacerz. Pimpuś na zdjęciach w swoim żywiole,ale radosny z niego psiak - wesoło tam macie :) -
Jak już mowa o Bahi to wkleję jej śliczny pycholek :loveu::loveu: [URL=http://img600.imageshack.us/i/bahiapsiiiaaaki262.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6780/bahiapsiiiaaaki262.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/bahiapsiiiaaaki258.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7240/bahiapsiiiaaaki258.jpg[/IMG][/URL]
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
No dokładnie Mysiu_, kwestia w tym,że żadnych problemów zdrowotnych,z charakterem ok,wesoły,a domku mu brak.:(:( Trzeba wziąć się w garść i ruszyć z akcją ogłoszeniową.Czy jest ktoś chętny do pomocy? :):):) -
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
Beatkaa replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
hop Orionku :) -
[quote name='Naklejka']Tak, razem z Mią w boksie był, fajny, miły psiak, trochę szarpał, trochę pobiegał i był grzeczny. Mia rozdawała buziaki :) Jeszcze o Filutku nie pisałam, ale on jest tak spokojny, jakby go nie było :D ah o i jeszcze Jupi![/QUOTE] Tak - nasze psiaki to takie troszkę ciągniki są.Super,że Majkuś ma teraz tak często spacery ;)
-
Halbinko przykro mi z powodu pani Ingi,biedne kociaki :( [quote name='Naklejka']Angi, kpisz sobie? Ja się będę uczyć w poniedziałek:evil_lol: Byłyśmy w schronisku, Mia bardzo miłą suczką jest, strasznie ruchliwa. Tetra szarpie jak głupia, ale jak się z nią pobiega to się uspokaja i idzie przy nodze. Urocze psiaki:loveu: Kropka bardzo kontaktowa, miła, wesoła, goni za patykami tak samo jak Cepti, która lubi się sama wyprowadzać, łapie za smycz i idzie. Piorunek bardzo wysoko skacze- jak żaba:lol: Następna wizyta w schronisku już w sobotę:multi:[/QUOTE] A z Majkiem byłyście? :)
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Coś nie widać twojego domku,Czesterku,oj chyba trzeba będzie chłopaczka do hoteliku zabrać.[/QUOTE] biedaczek już tyle lat w schronie :( Racja,wakacje by mu się przydały.Z drugiej strony myślę jednak,że cięzko będzie zebrać deklaracje na kolejnego psiaka.Z zabrzańskiego schroniska u DIF jest Pimpuś,u niego nie ma pełnych deklaracji,a co tu mówić o DT dla Czesterka :(:( Wydaje mi się,że powinniśmy się skupić najpierw na intensywnym szukaniu mu DS,wyróżnione allegro,ogłoszenia,to też są koszta,ale łatwiej jest wyłożyć coś jednorazowo niż co miesiąć,tym bardziej,że całe dogo jest już chyba na minusie...biorąc pod uwagę ile psiaków siedzi w DT,a domki nie zawsze znajdują się tak szybko :(:( Smutne to :( -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Kto by pomyślał ! Początek zapoznawania się z Kinią nie był ciekawy..a tu proszę.teraz Pimpuś ma swoją ulubienicę!:) -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Hop hop Czesterku na górę:) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Biedne oczko Pimpusia :( -
Super,że są już jakieś postępy u Stelli i dziewczyna się przełamuje. Dziękujemy za śliczne zdjęcie:loveu: Nie wiem czy mam coś z kompem,ale mi się te zdjęcia opisów nie powiększają i nie umiem przeczytać :-( W każdym razie zrobiłam już przelew na Twoje konto Kasiu,więc daj znać na wątku jak tylko przyjdzie.;)