-
Posts
13274 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Beatkaa
-
My też Skarbusiu pozdrawiamy :)
-
[quote name='Bjuta']Superaśna fotka!!! A Rudy nie ma allegro. Miał, ale jak była ta szansa na dom, to przestałam wznawiać i teraz nie da się już odtworzyć. Beatko napisz o nich nowe teksty - jak wrócę to wrzucę im allegro, albo może Sabinka02 wystawi? :)[/QUOTE] Jasne,nie ma sprawy,postaram się coś w weekend wyskrobać :)
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']popieram, kriodestrukcja będzie najlepszy rozwiązaniem ;)[/QUOTE] Również popieram :) -
[B]Kochani proszę wszystkich na wątku o moblizację[/B]...mamy dziś 11.04,deklaracji stałych brak,a pieniądze,które są to pójdą na sterylkę. Dajcie spokój z tą refundacją,to jest pójście na łatwizne i wykorzystanie ciężko uzbieranych pieniędzy. No więc tak: 1.Jeśli ktoś może jeszcze zrobić bazarek lub dorzucić się do fantów proszę dać znać.(Są juz dwa bazarki...ale koszty utrzymania suń są wielkie,więc trzeba się sprężyć). 2.Trzeba rozesłać wątek do cioteczek i szukać intensywnie deklaracji - stałych i jednorazowych. Ja też postaram się w miarę możliwości pomóc,ale w tygodniu to naprawdę jest mi ciężko z czasem i rozsyłaniem wątku.:( [quote name='furciaczek']Doszla karma dla Gwiazdeczki, jutro Wam powiem czy jej smakuje :)[/QUOTE] Cieszę się :):) Czekam na relacje czy Gwiazdeczka będzie się tym zajadać ;)
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[B]Mani2000[/B] jak twórczo :loveu: -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy Ci Paulinken :loveu::loveu::loveu: Aż mnie zatkało jak zobaczyłam :oops: -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Azalio :loveu: Teraz przydałoby się zrobić jakieś ogłoszonka...ale ja mam teraz kompletny brak czasu :-( -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
[quote name='Bjuta']Koltuny (Misiek się tak latwo obciąc nie da....) ale jaki uśmiech!!!! Misiu już tak dawno nie byl na spacerze. Beatkoo, jaki on jest? Piękne zdjęciea my zrobilaś!!![/QUOTE] W planach miałam wyjść jak zwykle tylko z Ibisem i Krzysiem,ale Misiu tez się przecisnął i wyszedł.Wiesz chodziłam za nim,ale uciekał i nie dał się zapiąć na smycz,bałam się,że może ugryźc.W końcu Myszka mi pomogła i na smyczy poszedł na spacerek :multi: Idzie bardzo bardzo wolno...czasem się zatrzymuje i wącha jakieś krzaki 10min.Można go nawet pogłaskać na spacerku,nie jest agresywny,widać,że lubi spacerki(zresztą jaki pies by nie lubiał:evil_lol:). Do boksu wszedł bez problemu,zdjęłam mu smycz i sam wiedział już gdzie iść ;) -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Hehe,to pewnie musiało wyglądać dziwnie jak tak wiatr go zwiewał:DAle Rambo jak to Rambo poradził sobie ! -
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
Beatkaa replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Jutro mogę coś wyskrobać i absolutnie nie chcę się wymigać,ale pomyślałam,że tutaj napisano już tyle wierszy dla Czesterka,że można je wykorzystać.[/QUOTE] Pewnie,można gdzieś to wpleść jakoś,ale jak masz jakiś pomysł na tekst to dawaj :razz: [quote name='Kama83']bosz... jaki bidul, 10 lat???!!![/QUOTE] Tak,niestety :(:( -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
c.d Wiza [URL=http://img855.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki101.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5124/wizapsiiiaaaki101.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki105.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6705/wizapsiiiaaaki105.jpg[/IMG][/URL] KONIEC :cool3: -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
c.d Czester :D [URL=http://img203.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki110.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9307/czesterpsiiiaaaki110.jpg[/IMG][/URL] Ibis a za nim Krzysiu [URL=http://img859.imageshack.us/i/ibisekazanimkrzypsiiiaa.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/2073/ibisekazanimkrzypsiiiaa.jpg[/IMG][/URL] Wiza [URL=http://img705.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki098.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4667/wizapsiiiaaaki098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img825.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki076.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2809/wizapsiiiaaaki076.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki060.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/9858/wizapsiiiaaaki060.jpg[/IMG][/URL] -
Zdziś :loveu: [URL=http://img251.imageshack.us/i/zdzipsiiiaaaki198.jpg/][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2633/zdzipsiiiaaaki198.jpg[/IMG][/URL] Maisza :loveu: - wyczesałam ją całą,nawet po ogonie i żadnych sprzeciwów :multi: (ale oczywiście Batis taki nie jest i dziabnął mnie:diabloti:) [URL=http://img600.imageshack.us/i/maiszapsiiiaaaki297.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/659/maiszapsiiiaaaki297.jpg[/IMG][/URL] Juniorek :loveu: [URL=http://img193.imageshack.us/i/juniorpsiiiaaaki278.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7586/juniorpsiiiaaaki278.jpg[/IMG][/URL] Wiza :loveu: [URL=http://img24.imageshack.us/i/wizapsiiiaaaki246.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3180/wizapsiiiaaaki246.jpg[/IMG][/URL]
-
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
c.d Czesterka [URL=http://img709.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki108.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7485/czesterpsiiiaaaki108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki067.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9858/czesterpsiiiaaaki067.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img695.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki092.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/1152/czesterpsiiiaaaki092.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki077.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7825/czesterpsiiiaaaki077.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img215.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki089.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4617/czesterpsiiiaaaki089.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
c.d Rudy :) [URL=http://img863.imageshack.us/i/rudypsiiiaaaki241.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/452/rudypsiiiaaaki241.jpg[/IMG][/URL] Czester [URL=http://img156.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki096.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/562/czesterpsiiiaaaki096.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki107.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1074/czesterpsiiiaaaki107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img848.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki106.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3473/czesterpsiiiaaaki106.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img862.imageshack.us/i/czesterpsiiiaaaki113.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/8358/czesterpsiiiaaaki113.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Max [URL=http://img16.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki214.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6577/maxpsiiiaaaki214.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki220.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/591/maxpsiiiaaaki220.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki225.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7764/maxpsiiiaaaki225.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img858.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki228.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/6996/maxpsiiiaaaki228.jpg[/IMG][/URL] Rudy [URL=http://img845.imageshack.us/i/rudypsiiiaaaki235.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1186/rudypsiiiaaaki235.jpg[/IMG][/URL] -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
Beatkaa replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
Misiu [URL=http://img713.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki141.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2417/misiupsiiiaaaki141.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki137.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8059/misiupsiiiaaaki137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki124.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2139/misiupsiiiaaaki124.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/misiupsiiiaaaki134.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/984/misiupsiiiaaaki134.jpg[/IMG][/URL] -
Jak zwykle mój ulubiony Maxiu :loveu: [URL=http://img16.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki214.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6577/maxpsiiiaaaki214.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki220.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/591/maxpsiiiaaaki220.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki225.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7764/maxpsiiiaaaki225.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img858.imageshack.us/i/maxpsiiiaaaki228.jpg/][IMG]http://img858.imageshack.us/img858/6996/maxpsiiiaaaki228.jpg[/IMG][/URL] Rudy :loveu: [URL=http://img845.imageshack.us/i/rudypsiiiaaaki235.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1186/rudypsiiiaaaki235.jpg[/IMG][/URL]