Jump to content
Dogomania

ludka

Members
  • Posts

    1000
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ludka

  1. "Przez lądy i morza dobiegłam do domu" ? Wspaniale powitanie. Dzielna Milutka, a Sherry - moze cichcem tez podczytywala Dogo i juz czekala na siotrzyczke. :loveu:
  2. No, wlasnie widze. Tylko CIA za Wami nadąży i to tez niepewne ;) Popytam dziewczyny z Miau, ktore widzialam na tej trasie. Moze cos sie trafi. Pociagiem to ponad 5 godzin, w obie strony troche uciazliwe na jeden dzien, chyba ze wycieczka z noclegiem we Wrocku :cool3:
  3. O pociag tez mozna pytac? Psiak w miare spokojny? Widze, ze nawet teraz moja kolezanka z Miau Szalony kot odbywa jakas szaloną podroz przez cala Polske pociagiem i w nocy bedzie jechac przez Poznan-Wroclaw-Katowice... W Katowicach moglabym sunie przejąć. Ale to pewnie dla Was problem, zeby dowiezc sunie w godzinach nocno-rannych na dworzec we Wrocku. Popytam o inne opcje. :)
  4. Skad ten transport, to sie rozejrze? Z Wrocka?
  5. Trzymam kciuki za spokojna podroz :) Milusia bedzie jechala w samochodzie tylko z kierowca czy beda dodatkowe raczki do glaskania? Zycze, zeby podroz uplynela jej tak jak mojemu ostatniemu kumplowi w pociagu [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8994/zdjcie0321q.jpg[/IMG]
  6. Nie mam PW. Skad podjechac? Ja mieszkam w centrum Wawy. A transporterek chyba potrzebny? Psiak jedzie w piatek czy nie musimy sie spieszyc?
  7. Kiedy psiak jedzie? Z kim sie umawiam na przekazanie transporterka? Trzeba by jutro sie spotkac?
  8. Mam na stanie transporter z Tomaszowa, ktorym psiak podobno ma jechac. Prosze o kontakt na PW w celu przekazania :)
  9. Becia Lublin dala mi linka. Jakis maluch ma jechac do Lublina? Prawdopodobnie w sobote rano bede jechala pociagiem z Wawy, moge zabrac.
  10. Dluugo. Kiedys wiozlam kota w kuszetce do Swinoujscia, no ale przespalismy droge i rano bylismy na miejscu.
  11. Fakt, ze w pociagu choroba lokomocyjna chyba sie nie zdarza. Gorzej w aucie i na promie. Zawsze prosze o niekarmienie zwierzaka pare godzin przed podroza, a sama czyms zawsze czestuje.
  12. Jak sie dzis sprawowaly tymczasowe dziewczynki? A to Kalinka w pociagu jadaca do Nutusi [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2271/zdjcie0299x.jpg[/IMG] i jej kumpelka w podrozy [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9083/zdjcie0301.jpg[/IMG] Deer, powiem Ci, ze nic sie tak nie sprawdza na psie stresy w podrozy jak kanapki z podwojna szynka. Jeszcze mi zadne nie odmowilo. A ze smakolykami roznie bywalo :cool3:
  13. [quote name='Nutusia']Może poczekaj jeszcze chwilę - niech trafi do DS ;) Tak, transporter się przydał, choć mała bardzo grzeczniutka. Ale dzięki temu udało się zabrać jeszcze jednego psiaka z Koluszek :)[/QUOTE] Ale na SOS Kalinka juz ma status pieska w domu ;) Jeszcze zanim opuscila schron. Przy drugim psiaku sie dzis zasmarkalam, oddajac Kasi Strzeleckiej. Psinka chodzila za mna krok w krok, nawet do lazienki, ech. Przez Kaske pokocham pekinki, poznam buldozki i shih tzu. Isadora, dzieki za transporterek. :)
  14. Jak sie czuje gapcia Milka? :) Zdjecia super!
  15. :modla::modla::modla: Trzymam i czekam na dobre wiadomosci. Wawer :loveu:
  16. Jaki dalszy plan?
  17. Ile czasu jedzie autobus? :)
  18. Na trasie przez Poznan pociagi sa duzo szybsze od auta (Warszawa - Poznan 2,30), ale trzeba znac psiaka, zeby nie ryzykowac. :) Psiak jest na Paluchu? Kiedy ma byc wyciagniety i na kiedy szukacie transportu?
  19. Nie jest wazna trasa, tylko pociagi, jechalas regionalnymi jednej spolki. :) Ale np. w transporterku zwierzak nie potrzebuje biletu.
  20. Zajrzalam z Transportowego :) Jako zwierze pociagowe moze cos doradze czy pomoge. Bilet dla psa w pociagach spolki Intercity, czyli TLK, IC/EC/EX /EIC kosztuje 15,20. W pociagach regionalnych - mniej, ale przy przesiadkach kupujemy kolejne bilety poszczegolnych spolek. Anju, jak Twoja Mama chce jechac? Ktore polaczenie? Widze, ze najszybsze polaczenie pociagiem Tomaszow - Gorzow to 7 godzin z jedna przesiadka, inne 8-9 godzin. Do tego psiak musi dojechac do Tomaszowa, czyli kolejne 2 godziny. Inne opcje pociagiem: Warszawa - Krzyż - Gorzow Wlkp. - 5,20 h z jedna przesiadka I optymalne - jesli Sara moze odebrac psiaka na trasie: Warszawa - Zbaszynek za Poznaniem (express do Berlina) - 3,16 h bez przesiadek, do Gorzowa zostaje dla Sary ca 77 km Warszawa - Krzyż Wlkp. (express do Szczecina) - ca 4 h, bez przesiadek, do Gorzowa 64 km I podstawowe pytanie: czy piesek jest tak grzeczny jak sliczny? Nie byloby problemu z przewozem pociagiem? :)
  21. O matko, co im schowaliscie, ze tak szukaly? :roll:
  22. Alez ona jest fotogeniczna. Slodziak, widac, ze szczesliwa kruszynka. :)
  23. Mialam okazje poznac Milke w Swieta. Jest niesmiala, ale nie jakos nadzwyczajnie. Zachowuje sie jak pies, bo jak ma sie zachowywac ;) Pierwsze smakolyki jeszcze odbierala spod stolu, ale nosek szybko sie zaczal wychylac nawet do pustej reki. Potem juz wiedziala, dlateczgo stadko sledzi ciotke, szczegolnie gdy sie zbliza do schowka ze smaczkami. Ustawiala sie w szeregu jak trzeba. W nocy, gdy stadko radosnie zmienialo lozka, sprawdzajac, kto juz otworzyl oczy, mialam ja na lozku razem z rudymi wariatkami :cool3: To zdjecie w kocim legowisku tez dowodzi, ze Milka jest towarzyska. Ukladala sie tam przy kredensie, gdy z Nutusia bylysmy w kuchni. Jak Nutusia szla na pokoje odsapnac od kuchni, to sunia za nią na kanape. Bedzie dobrze, trzymam kciuki za bezproblemowa sterylke i spokojną podroz. :)
  24. Podpowiem, ze serniczek Milka polykala z predkoscia swiatla. Po inne smakolyki tez sie ustawiala w rzadku z Nutusinym stadkiem, zapominajac o niesmialosci. Zyczę smacznego spotkania i wielu lat radości z Milką :) Dziekuje Nutusi i glosujacym w Krakvecie na poznanskie koty z dworcow. Udalo sie!!! I po raz pierwszy chyba Krakvet po interwencjach z Miau zweryfikowal glosy, zmieniajac w trakcie wynik glosowania. Dobry znak na przyszlosc. Dzieki! :multi:
×
×
  • Create New...