-
Posts
1000 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludka
-
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia Lublin']dopiero teraz załatwiłam, żeby ktoś odebrał te pieski z Bortatycz w Krakowie :) dziewczyny ja umrę przez to wszystko na zawał[/QUOTE] Żyjesz? :loveu: Tobie dac komputer i telefon i zalatwisz każdą sprawę. Super! -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Ogloszenia na gumtree sa bezplatne i nawet nie wymagaja rejestracji. Wrzuccie ogloszenie, ze szukany Lublin lub Zamosc do Katowic, Opola lub Wroclawia. Na razie bez informacji, ze chodzi o psa. [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/f-Spolecznosc-przejazdy-W0QQCatIdZ9037QQisSearchFormZtrue[/URL] -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
O, kurcze, jak sie ciesze, wspaniala wiadomosc! :loveu: Gorzej z przyszlym weekendem u mnie, bo w sobote lub w niedziele wyjezdzam na pare dni sluzbowo. Ale bedziemy szukac, zeby psiak nie czekal. Moze znow okazją bezposrednio, a nie przez Warszawe. I tak bym nie dojechala do Glucholazow, to dokad szukamy? Katowice, Opole, Wroclaw? Na razie na gumtree widze tylko Lublin - Zakopane, mozna by lapac na trasie do zakopca... Za daleko? Na gumtree sa co chwile nowe ogloszenia, trzeba sledzic. Maly psiak, najlepiej w transporterku to zaden klopot w transporcie :) -
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-LUBLIN-SANDOMIERZ-KRAKoW-WYJAZD-NIEDZIELA-GODZ-20-00-W0QQAdIdZ363888796[/URL] Ludzie jezdza na tej trasie, ale trzeba by kota dostarczyc do Lublina. Latwiej w kazdym razie wpakowac komus do auta kota w transporterku niz dwa psy. Z Tomaszowa jutro [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-Tomaszow-Lub-Rzeszow-Krakow-niedz-18-03-2012-W0QQAdIdZ363973896[/URL]
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Do szaleństw z Rokusiem Zula by pewnie byla idealna, bo swoją energią zaczyna już meczyc kochany DT, jak kiedys Farcik ;) A za 3 miesiace wygladaliby jak rodzenstwo, pasuja do siebie. Moze poprosic na watku o aktualne zdjecia i wiecej informacji? A Rocky super, wyrasta na przystojniaka. I ma cos takiego, ze sie zawsze geba smieje na jego widok. :) -
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
A ma byc zywa sunia? To moze Zulka w Krakowie, tez moja kumpelka z podrozy ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219509-Zula-już-w-superDT!!-Zbiera-na-jedzenie...Tuliła-się-do-każdego-kto-ją-dotykał[/URL]... Troche starsza od Rocky'ego, bardzo mila, przytulinska i bardzo zywa. Jeszcze przed sterylka, ale to pewnie daloby sie zalatwic jeszcze w DT. -
[quote name='Becia Lublin']Zosieńko zawsze będę o Tobie pamiętała, bądź szczęśliwa !!!! wybaczcie, ale muszę to napisać, że po raz kolejny niezastąpiona, kochana Ludka nakarmiła i napoiła ekipę transportową :) p.s. robi najwspanialsze kotlety schabowe na świecie !!!![/QUOTE] Po paru godzinach podrozy wszystko lepiej smakuje :mdrmed: Powodzenia w swoim domku, Zosieńko!
-
Zapraszam. Postaram sie byc w domu po 15.30. Becia, wez te plytke, jak sie nie uda skopiowac, to Ci odesle lub odwioze. Do operacji mamy troche czasu. Nie byloby glupio, gdyby inny wet na to popatrzyl.
-
O mamo, ile wspanialych Cioteczek oferuje pomoc, zeby dac malutkiej szanse na bieganie bez bolu. :iloveyou: Ja tez poprosze numer konta, wycyganie cos w pracy dla suni.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
ludka replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ania od Amisia jest dostepna na Miau, wiec moge sie kontaktowac w razie potrzeby. Nie chcialam Jej wczoraj znow zameczac telefonami. Iwoniam, podaje Ci numer tel. na PW. Przy odbiorze Amisia oprocz zwrotu kosztow dostalam tez eleganckie czekoladki i piekna kartke z podziekowaniem. Wzruszajace, bo rzadko sie zdarza. Widac, ze psiak wyczekiwany :) Amis byl bardzo grzeczny w podrozy, choc zywy i wszystkim zainteresowany. Sam sobie siegal po kanapki do torby. Byl dzielny, a mial prawo zglupiec od przekazywania z rak do rak. :) -
A co chirurg na ten bol lapki? Nic nie zaordynowal? Doradza te operacje? 1000 zl powinno byc kosztem ilu operacji? Jednej czy wiecej? Mysle, ze jest to uzbierania.
-
Zahir - po 2 latach bezdomności trafił do raju :)
ludka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
No, naprawde ma psiak farta, ze trafil do Domu, ktory z nim pracuje, pomaga sie przystosowac... Jestem po wrazeniem :) -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
ludka replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A Luzik rudy czy raczej biszkoptowy? Zdalna adopcja Nutusi, hehe, tylko jeszcze pytanie, czy ma juz DS, czy TD. [IMG]http://i40.tinypic.com/10o1ude.jpg[/IMG] -
Tobi juz w swoim cudownym domku zameszkał z Farcikiem :)
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Dora, nie kazdy chce dorabiac platne DT, gdzie ktos sobie spokojnie zyje z psow, a psy nieleczone, nieszczepione... Musisz jasno pisac, na co zbierasz, i rozliczac. -
Nie ma chetnych na matke chrzestna? ;) Mnie pasuje do malutkiej Zuzia. A jesli nie Zuzia, to moze Łapka/Łapunia/Punia/Pusia...
-
szczeniaczek Farcik już w swoim cudownym domku !
ludka replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Moze te rosnące ząbki trochę go męczą? Jak się czuje twardzielek Rocky? :) -
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428978_330291480339732_119703999_n.jpg[/IMG]