Jump to content
Dogomania

ludka

Members
  • Posts

    1000
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ludka

  1. [quote name='Becia Lublin'][IMG]http://i43.tinypic.com/vy2txi.jpg[/IMG] sunia z Bortatycz ... komentarz jest zbędny[/QUOTE] No no, niezly domek suni znalazlas. Mozesz sie reklamowac jako "Becia ful serwis - szukanie domow i transportu w trybie alarmowym ;) Cudne fotki:loveu:
  2. Sliczna koteczka. Az porownalam zdjecia, czy nie podmienilas kota ;) I wcale nie dzikus. Kciuki za najlepszy domek :kciuki:
  3. [quote name='Becia Lublin']dopiero teraz załatwiłam, żeby ktoś odebrał te pieski z Bortatycz w Krakowie :) dziewczyny ja umrę przez to wszystko na zawał[/QUOTE] Żyjesz? :loveu: Tobie dac komputer i telefon i zalatwisz każdą sprawę. Super!
  4. Ogloszenia na gumtree sa bezplatne i nawet nie wymagaja rejestracji. Wrzuccie ogloszenie, ze szukany Lublin lub Zamosc do Katowic, Opola lub Wroclawia. Na razie bez informacji, ze chodzi o psa. [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/f-Spolecznosc-przejazdy-W0QQCatIdZ9037QQisSearchFormZtrue[/URL]
  5. O, kurcze, jak sie ciesze, wspaniala wiadomosc! :loveu: Gorzej z przyszlym weekendem u mnie, bo w sobote lub w niedziele wyjezdzam na pare dni sluzbowo. Ale bedziemy szukac, zeby psiak nie czekal. Moze znow okazją bezposrednio, a nie przez Warszawe. I tak bym nie dojechala do Glucholazow, to dokad szukamy? Katowice, Opole, Wroclaw? Na razie na gumtree widze tylko Lublin - Zakopane, mozna by lapac na trasie do zakopca... Za daleko? Na gumtree sa co chwile nowe ogloszenia, trzeba sledzic. Maly psiak, najlepiej w transporterku to zaden klopot w transporcie :)
  6. Pewnie, ze okazja. Juz dzwonimy do Dory. :) Na bezplatny transport dla psow to mozna dlugo czekac. Niech kicia jedzie, jak jest mozliwosc.
  7. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-LUBLIN-SANDOMIERZ-KRAKoW-WYJAZD-NIEDZIELA-GODZ-20-00-W0QQAdIdZ363888796[/URL] Ludzie jezdza na tej trasie, ale trzeba by kota dostarczyc do Lublina. Latwiej w kazdym razie wpakowac komus do auta kota w transporterku niz dwa psy. Z Tomaszowa jutro [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-Tomaszow-Lub-Rzeszow-Krakow-niedz-18-03-2012-W0QQAdIdZ363973896[/URL]
  8. Dora, kotka ma watek na Miau i tam sie zglosila Grzanka, ale nikt nie odpowiada [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=140168&start=0[/URL]
  9. Tu ktos jedzie z Tomaszowa Lub. do Krakowa, tylko wsciekle rano [URL]http://lubelskie.gumtree.pl/c-Spolecznosc-przejazdy-20-03-Tomaszow-Lubelski-Rzeszow-Krakow-20-03-W0QQAdIdZ361188657[/URL]
  10. Do szaleństw z Rokusiem Zula by pewnie byla idealna, bo swoją energią zaczyna już meczyc kochany DT, jak kiedys Farcik ;) A za 3 miesiace wygladaliby jak rodzenstwo, pasuja do siebie. Moze poprosic na watku o aktualne zdjecia i wiecej informacji? A Rocky super, wyrasta na przystojniaka. I ma cos takiego, ze sie zawsze geba smieje na jego widok. :)
  11. A ma byc zywa sunia? To moze Zulka w Krakowie, tez moja kumpelka z podrozy ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219509-Zula-już-w-superDT!!-Zbiera-na-jedzenie...Tuliła-się-do-każdego-kto-ją-dotykał[/URL]... Troche starsza od Rocky'ego, bardzo mila, przytulinska i bardzo zywa. Jeszcze przed sterylka, ale to pewnie daloby sie zalatwic jeszcze w DT.
  12. [quote name='Becia Lublin']Zosieńko zawsze będę o Tobie pamiętała, bądź szczęśliwa !!!! wybaczcie, ale muszę to napisać, że po raz kolejny niezastąpiona, kochana Ludka nakarmiła i napoiła ekipę transportową :) p.s. robi najwspanialsze kotlety schabowe na świecie !!!![/QUOTE] Po paru godzinach podrozy wszystko lepiej smakuje :mdrmed: Powodzenia w swoim domku, Zosieńko!
  13. Zapraszam. Postaram sie byc w domu po 15.30. Becia, wez te plytke, jak sie nie uda skopiowac, to Ci odesle lub odwioze. Do operacji mamy troche czasu. Nie byloby glupio, gdyby inny wet na to popatrzyl.
  14. O mamo, ile wspanialych Cioteczek oferuje pomoc, zeby dac malutkiej szanse na bieganie bez bolu. :iloveyou: Ja tez poprosze numer konta, wycyganie cos w pracy dla suni.
  15. Ania od Amisia jest dostepna na Miau, wiec moge sie kontaktowac w razie potrzeby. Nie chcialam Jej wczoraj znow zameczac telefonami. Iwoniam, podaje Ci numer tel. na PW. Przy odbiorze Amisia oprocz zwrotu kosztow dostalam tez eleganckie czekoladki i piekna kartke z podziekowaniem. Wzruszajace, bo rzadko sie zdarza. Widac, ze psiak wyczekiwany :) Amis byl bardzo grzeczny w podrozy, choc zywy i wszystkim zainteresowany. Sam sobie siegal po kanapki do torby. Byl dzielny, a mial prawo zglupiec od przekazywania z rak do rak. :)
  16. A co chirurg na ten bol lapki? Nic nie zaordynowal? Doradza te operacje? 1000 zl powinno byc kosztem ilu operacji? Jednej czy wiecej? Mysle, ze jest to uzbierania.
  17. Maszka tez fajna spreżynka. Szybko sie dobrze poczula w domku i widac, ze kocha DIF za to nowe zycie. :loveu:
  18. No, naprawde ma psiak farta, ze trafil do Domu, ktory z nim pracuje, pomaga sie przystosowac... Jestem po wrazeniem :)
  19. A Luzik rudy czy raczej biszkoptowy? Zdalna adopcja Nutusi, hehe, tylko jeszcze pytanie, czy ma juz DS, czy TD. [IMG]http://i40.tinypic.com/10o1ude.jpg[/IMG]
  20. O, mamo, jakie male bidulki. Zalozylabym sie, ze po weekendzie z Nutusia juz beda biegac w stadku :)
  21. Dora, nie kazdy chce dorabiac platne DT, gdzie ktos sobie spokojnie zyje z psow, a psy nieleczone, nieszczepione... Musisz jasno pisac, na co zbierasz, i rozliczac.
  22. Nie ma chetnych na matke chrzestna? ;) Mnie pasuje do malutkiej Zuzia. A jesli nie Zuzia, to moze Łapka/Łapunia/Punia/Pusia...
  23. Moze te rosnące ząbki trochę go męczą? Jak się czuje twardzielek Rocky? :)
  24. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428978_330291480339732_119703999_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...