Jump to content
Dogomania

paula1456

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paula1456

 1. paula1456

  Zootechnika

  Hej ;) Ja już jestem na IV roku zootechniki na SGGW i szczerze mówiąc to żałuję, że to już niedługo koniec. Studia jak dla mnie są świetne, choć brakuje mi trochę więcej wyjazdów terenowych i więcej praktyki. Do przedmiotów, które mi się najbardziej podobały: anatomia <3 zajęcia na prosektorium, ten "zapaszek" (mam dziwne upodobania :P) no po prostu to był przedmiot na który chodziłam z przyjemnością, zoologia - też bardzo sympatycznie, dużo rysowania itp., zajęcia z drobiu, gdzie każdy miał własne jajko i hodował swojego kurczaczka, podglądał go czy wszystko z nim ok i jaka radość była jak się w końcu wykluł i wszystko było z nim w porządku :D Teraz planuję jeszcze na magisterkę iść, a potem może podyplomowe w Lublinie :) I jeszcze zastanawiam się nad zrobieniem technika weterynarii :)
 2. paula1456

  Zootechnika

  Ja też jestem obecnie na 3 roku zootechniki w Warszawie :) Potem zamierzam iść na magisterkę na "dzikie zwierzęta". Myślę także o podyplomowych we Wrocławiu "Pielęgniarstwo i chów zwierząt" :)
 3. paula1456

  Zoopsychologia- studia

  Hej. Odświeżam trochę wątek. Ostatnio zaczęłam myśleć nad jakimiś dodatkowymi studiami itp. Obecnie studiuję zootechnikę, jednak ciekawi mnie bardzo temat psychologii zwierząt. Czy możecie polecić jakąś szkołę, gdzie są studia podyplomowe o takiej tematyce i w miarę rozsądnej cenie? Chodzi mi najbardziej o Warszawę, ale nie wykluczam uczęszczania na te studia w innym mieście:cool3:
 4. paula1456

  Wyżłowy OT

  Śliczne psiaki :) Niedługo i ja dorzucę swojego pupila :)
×