Przepraszam, jak mi ktoś pomoże, pisałam na wątkach nie umiem banerków i nie bardzo mam czas, ale jak mi ktoś pomoże to zamieszczę, nie mam ani jednego, więc służę banerkowaniem, niestety na niektórych wątkach pomoc jest/nie jest potrzebna, tak tylko wtrąciłam...