Ogłoszenia Naszej piękności idą na całą Polskę..może dzieki temu jeszcze jakiś inny psiaczek znajdzie domek:
[url]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php?nr=78457&src=aktywacja[/url]
[url]http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=235631154&[/url]
[url]http://www.naszekrosno.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/krosno-piekna-onka-szuka-domku.htm[/url]
[url]http://www.eoferta.pl/dodaj_ogloszenie.php[/url]
[url]http://ale.gratka.pl/dodaj/[/url]
Teraz kończe pracę..ładna mi praca na dogo w kółko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i jade do domku, w domku wejdę(syn ma karę na lapka-wiedziałam kiedy dać:evil_lol:)i jak Ci się nie uda, to ja poszukam i pomogę, więc wszystko ma sens:)
Dzięki za zapro..też się melduję..podniose chociaż:(:(:(Ludzie naprawdę potracili serducha...zamiast nich mają tam nawet nie kamienie a wielkie głazy:(
[quote name='Ewanka']Podniosę chociaż malutką ... a tego bandytę, co ją wywalił ... lać to mało !!![/QUOTE]
Ułatwiłas mi zadanie:):):)Nie musze pisać na pw..fajnie, że wpadłaś:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
podnoszę Jumkę i apel..
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194406-B.-PILNE!!-DS-DT-na-wczoraj!-roczna-jamniczka-%C5%BBory-%C5%9Bl%C4%85skie/page2[/url]
CIOTKI OD JAMNIORKÓW JESTEŚCIE POTRZEBNE!!!
Dziewczyny jak czas macie to jeszcze ogłoszenia by się przydały..koniecznie..będzie więcej ludzi chętnych..uroda Azy przyciąga..miejmy nadzieję, ze znajdą się jeszcze ludzie o dobrym sercu
Wiem Brysio, dzisiaj wieczorkiem wyślę już kilka zdjęć...dziewczyny, niech Aza siedzi w tym hoteliku z miesiąc jeszcze a my zbieramy ludzi:):):)
APEL:::::::::CIOTKI OD JAMNIORKÓW JESTEŚCIE POTRZEBNE
Wyrzucona z auta:-(:-(:-(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194406-B.-PILNE!!-DS-DT-na-wczoraj!-roczna-jamniczka-%C5%BBory-%C5%9Bl%C4%85skie?p=15532487#post15532487[/url]