Jump to content
Dogomania

kopciuszek

Members
  • Posts

    1357
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kopciuszek

  1. A na osiedlu Strusia nie rozwieszać ?
  2. Nie no nie jest to daleko ;) Ale kawałek sunia przeszła ;) To może jeszcze Os. Oświecenia obkleić plakatami bo ono tak akurat pomiędzy Dywizjonu 303 a Złotym Wiekiem ;)
  3. Postaram się kogoś załatwić ... napewno minimum 2 osoby w piątek są zaklepane do rozwieszania ze mną ;)
  4. Ulotki wiadomo dotrą do większej liczby osób ;)
  5. No właśnie tak pomyślałam, że może więcej wydrukuję ;) A co do wycinania to u mnie w klasie jest 36 par rąk :cool3: ok ;) Przynajmniej tak pomogę ;) Jakjutro mi kobieta z punktu zasadzi kopa za tą ilość to ja się zatrzymam dopiero na 10 słupie :evil_lol:
  6. To wyjdzie 37,50 zł ;) I żeby nie było ja tak tylko obliczam co by nie było, że kłamię :)
  7. To w takim razie nie 60 zł tylko mniej wyjdzie ;) Bo będzie 125 kartek A4 :cool3:
  8. Jeżelki nic się nie pozmieniało to wyjdzie 30 groszy od kartki A4 ;) Czyli około 60 zł za 100 ulotek i 100 plakatów ;) Ja niestety mogę dorzucić tylko 10 zł ... W tym miesiącu nie stać mnie na więcej :(
  9. Jak ona słodko chodzi :) Ja byłam w nocy, ale miałam lenia i nie chciało mi się nic pisać ;)
  10. [B]Olalolaa [/B]mamy taki punkt ;) Zapytam czy zrzucą ;) I dziękuję za propozycje, ale za własne pieniążki wydrukuję ;) Przecież to grosze ;) [B]AMIGA [/B]dziękuję za zaproszenie ;) Może nawet w piątek się z koleżankami pojawimy ;)
  11. Ja mogę wywiesić u siebie w technikum (wiadomo dużo ludzi z różnych części miasta), a jak nie w środku to na zewnątrz .... Tylko nie mam drukarki :( I nie mam jak wydrukować :(
  12. Jadę właśnie z Tobim do weta bo pojawiła się krew w kale ... Niestety dopiero przed chwilą wróciłam ze szkoly i obaczyłam tą kuppke :( [B][SIZE=5]EDIT :[/SIZE][SIZE=4] Jest wszystko ok ;) To prawdopodobnie przez Tobisia ulubione zajęcie -> niszczenie wsystkich zabawek w strzępy :mad: [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Skończyło się na 3 zastrzykach, które chłopak zniósł bardzo grzecznie :cool3:[/SIZE][/B]
  13. Cieszę się, ze Żabci nic nie jest :multi: Nie wiem czy wiecie, ale ja też się będę wpraszać na wycieczkę do hoteliku :evil_lol: Także jeszcze jedno miejsce wolne dla mnie zostawcie :evil_lol::eviltong: A może za niedługo sama suńkę odwiedzę BUSEM, bo muszę jechać do Lednicy na poadopcyjną :cool3:
  14. Jakie biedactwa :( I to jeszcze na zime ;(
  15. [B]Fiziu [/B]chodziło mi o tą sąsiadke ;) Bo co do Pani Wandy to wiem wiem ;) [B]Wojtuś[/B] super, że zawieziesz Żabke ;) Ja tu już kombinowałam jak się ze szkoły zwolnić ;) Jaka śliczna Żabcia ;) To jej pierwsza noc na nowej drodze życia ;)
  16. Czyli dalej są w tej szopie ... kurcze sama się wkręciłam :(
  17. [B]Fiziu [/B]dziękuję ;) A mnie zastanawia jedna sprawa dlaczego (skoro Ci pastwo tak bardzo chcą Żabke) sami nie próbowali jej oswoić lub złapać ... Przecież mieli do tego tyle okazji ... A jak im sunia zwieje to co też będą czekać aż my ją złapiem i im pod nos przyniesiemy Ja wiem, że pochopnie to oceniam i że może być inaczej, ale ... zawsze jest jednak to ale ;)
  18. Fiziu podeślij mi proszę wątek Chanell bo gdzieś mi się zapodział i odgruzuj sobie skrzyneczkę ;)
  19. Czyli Żabcia tylk takie pozory robiła ;) Super super super
  20. To ja też czekam na zdjęcie ;) Ze szczęścia zapomniałam [B][SIZE=5][COLOR=lime]FIZU jesteś wspaniała :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
  21. kurcze super :multi: Szkoda, że ja nie mam autka :( Gdyby do szkoły nie szła to bym ją nawet mogła przetrzymać ale niestety mam jutro na rano :(
  22. Ja tam daje kopiuj -> wklej ;)
×
×
  • Create New...