-
Posts
1357 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kopciuszek
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A na osiedlu Strusia nie rozwieszać ? -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Nie no nie jest to daleko ;) Ale kawałek sunia przeszła ;) To może jeszcze Os. Oświecenia obkleić plakatami bo ono tak akurat pomiędzy Dywizjonu 303 a Złotym Wiekiem ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Postaram się kogoś załatwić ... napewno minimum 2 osoby w piątek są zaklepane do rozwieszania ze mną ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ulotki wiadomo dotrą do większej liczby osób ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie tak pomyślałam, że może więcej wydrukuję ;) A co do wycinania to u mnie w klasie jest 36 par rąk :cool3: ok ;) Przynajmniej tak pomogę ;) Jakjutro mi kobieta z punktu zasadzi kopa za tą ilość to ja się zatrzymam dopiero na 10 słupie :evil_lol: -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
To wyjdzie 37,50 zł ;) I żeby nie było ja tak tylko obliczam co by nie było, że kłamię :) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
To w takim razie nie 60 zł tylko mniej wyjdzie ;) Bo będzie 125 kartek A4 :cool3: -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jeżelki nic się nie pozmieniało to wyjdzie 30 groszy od kartki A4 ;) Czyli około 60 zł za 100 ulotek i 100 plakatów ;) Ja niestety mogę dorzucić tylko 10 zł ... W tym miesiącu nie stać mnie na więcej :( -
KRAKÓW- MIRA pokrzywiony dzieciak MA SWÓJ DOMEK!!!
kopciuszek replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Jak ona słodko chodzi :) Ja byłam w nocy, ale miałam lenia i nie chciało mi się nic pisać ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[B]Olalolaa [/B]mamy taki punkt ;) Zapytam czy zrzucą ;) I dziękuję za propozycje, ale za własne pieniążki wydrukuję ;) Przecież to grosze ;) [B]AMIGA [/B]dziękuję za zaproszenie ;) Może nawet w piątek się z koleżankami pojawimy ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Mieszkam w Nowej Hucie ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja mogę wywiesić u siebie w technikum (wiadomo dużo ludzi z różnych części miasta), a jak nie w środku to na zewnątrz .... Tylko nie mam drukarki :( I nie mam jak wydrukować :( -
Jadę właśnie z Tobim do weta bo pojawiła się krew w kale ... Niestety dopiero przed chwilą wróciłam ze szkoly i obaczyłam tą kuppke :( [B][SIZE=5]EDIT :[/SIZE][SIZE=4] Jest wszystko ok ;) To prawdopodobnie przez Tobisia ulubione zajęcie -> niszczenie wsystkich zabawek w strzępy :mad: [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Skończyło się na 3 zastrzykach, które chłopak zniósł bardzo grzecznie :cool3:[/SIZE][/B]
-
Jakie biedactwa :( I to jeszcze na zime ;(
-
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Czyli dalej są w tej szopie ... kurcze sama się wkręciłam :( -
[B]Fiziu [/B]dziękuję ;) A mnie zastanawia jedna sprawa dlaczego (skoro Ci pastwo tak bardzo chcą Żabke) sami nie próbowali jej oswoić lub złapać ... Przecież mieli do tego tyle okazji ... A jak im sunia zwieje to co też będą czekać aż my ją złapiem i im pod nos przyniesiemy Ja wiem, że pochopnie to oceniam i że może być inaczej, ale ... zawsze jest jednak to ale ;)
-
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja tam daje kopiuj -> wklej ;)