Jump to content
Dogomania

kopciuszek

Members
  • Posts

    1357
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kopciuszek

  1. Wątek ma tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191916[/URL] Na str.65 i 66 są nowe fotki Tobisia (tzn. Zgredka) ;)
  2. A nie powiem o jakich, ale o dwóch myślę i ostro walczę z rodzinką .... Ja tam nikogo nie biję więc nie wiem od kogo te baty i ne wnikam :roll:
  3. Tylko, że zgred niestety nie za dobrze reaguje na początku na obce psy (z moim się docierali tydzień może dłużej):shake: Tak zniszczonego psychicznie szczeniaka w życiu nie widziałam (ale ja jeszce za krótko żyje na tym świecie) :roll: A nie chcę Chanel wystraszyć :shake: Rezydenta też nie wezme, bo zgredek sam nie zostanie w domu (urządzi sąsiadom koncert):shake:
  4. [quote name='wojtuś']Kopciuszku ważne że jesteś :loveu: Właśnie przelałem 50 zł, [B]to czujmy się tak że Ty dałaś 25 i ja 25[/B] ;);), a Ty masz teraz na głowie szkołę i tymczasa [/QUOTE] O nie nie ... ja się na takie coś nie zgadzam i koniec :mad: Ja mogę pomóc w ogłaszaniu, napisać tekst (jak będzie potrzebny i jak będę miała wene) :cool3: A tymczasów niedługo będzie 3 jak wszystko pójdzie po mojej myśli :evil_lol: Uzależniłam się od sprzątania kup i sików chyba ... a może to od tej psiej miłości :p
  5. Ja zaraz zbieram się na spacer z psami i jadę na strusia porozwieszać te plakaciki ;)
  6. Dziękuję w imieniu zgredka :cool3: Ale jemu muszę się zastanowić czy przekarze, bo tym razem to on w piórka obrośnie :evil_lol:
  7. [quote name='Florentynka']A, jaki ładny zgred! Szelmowski uśmiech ma bestyjka :evil_lol:[/QUOTE] TŻ się śmieje, że on z tym jęzorem na boku wygląda jakby był zakręcony :p
  8. [quote name='olalolaa']Pochwal sie no tym łobuzem :D:D[/QUOTE] No to robimy malego off topa i wpuszaczamy zgreda na wątek Chanelki (UWAGA on gryzie:evil_lol:) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5026/dscf4185.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/kopciuszeknh]kopciuszeknh[/URL] at 2010-10-31 Całe 6 miesięcy i 5 kilo wagi :evil_lol:
  9. A ja zapytam tak czy ma ktoś moze w razie czego pożyczyć klatke kennel ??
  10. Jestem i ja u maluszków .... Nie mam jak pomóc ...
  11. Ogarniam, ogarniam ...
  12. Kurcze ciotki co jest ... Trza chłopaka porozsyła ... ja mogę się za to zabrać ale w nocy ... Jak wymyślę tekst dla Chico, kotków od Avilii i poogłoszam Tobisia .... Czyli coś koło ... hmmmm ... pierwszej w nocy będę ciotki nawiedzać ;)
  13. No wiesz ja tam kopa zarobić nie chcę ... Nie no narazie ogarniam co by tu, jakby to i w ogóle
  14. A no takiego zgreda mi dogo przysłało :mad: ... Co to poduszki rozwala ... :mad::evil_lol:
  15. To ode mnie proszę ją wycałować z każdej strony ;)
  16. A kto powiedzial, ze to ja hmmm ... kto się wygadał.... :mad: Bo napewno nie nakierował Cię ten struś .... Ani szybko biegać nie potrafię ... Ani nóg długich nie mam ... No moze czasem w piórka obrastam ale tylko jak mi tymczas dziure w poduszce wygryza:evil_lol: Ps. Przepraszam mam dziś głupawke :roll:
  17. To ja biegnę bazarek podbijać ;)
  18. A no już jestem ... urwanie głowy mam ... Dzisiaj w nocy nad tym siądę i coś skrobnę ;)
  19. No jest taka cioteczka co to jutro przed szkołą podjedzie na Strusia i polata jak Struś Pędziwiatr po osiedlu tu i tam rozwieszając plakaty :evil_lol:
  20. Wiesz tam z tym kłopotu nie będzie ... ja też już widzę kiedy ma zamiar kogoś chapnąć ;) Dzięki za rade ;)
  21. Super wieści ... jak tu wszystko szybko fajnie poszło ...
  22. No niestety na bahawioryste nas nie stać :shake: Jak się odrobię to poczytam w necie o jakiś metodach i tak metodą prób i błędów mu się skończy samowolka ... Bo inaczej to ja w PSIchatryku wyląduje :roll:
  23. Jak wróc weczorem to Ci napiszę co uda mi się może wykombinować dla maluszków ... ale tylko 2 niestety
×
×
  • Create New...