-
Posts
1357 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kopciuszek
-
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
To super ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Wątek ma tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191916[/URL] Na str.65 i 66 są nowe fotki Tobisia (tzn. Zgredka) ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Tylko, że zgred niestety nie za dobrze reaguje na początku na obce psy (z moim się docierali tydzień może dłużej):shake: Tak zniszczonego psychicznie szczeniaka w życiu nie widziałam (ale ja jeszce za krótko żyje na tym świecie) :roll: A nie chcę Chanel wystraszyć :shake: Rezydenta też nie wezme, bo zgredek sam nie zostanie w domu (urządzi sąsiadom koncert):shake: -
[quote name='wojtuś']Kopciuszku ważne że jesteś :loveu: Właśnie przelałem 50 zł, [B]to czujmy się tak że Ty dałaś 25 i ja 25[/B] ;);), a Ty masz teraz na głowie szkołę i tymczasa [/QUOTE] O nie nie ... ja się na takie coś nie zgadzam i koniec :mad: Ja mogę pomóc w ogłaszaniu, napisać tekst (jak będzie potrzebny i jak będę miała wene) :cool3: A tymczasów niedługo będzie 3 jak wszystko pójdzie po mojej myśli :evil_lol: Uzależniłam się od sprzątania kup i sików chyba ... a może to od tej psiej miłości :p
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Ja zaraz zbieram się na spacer z psami i jadę na strusia porozwieszać te plakaciki ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w imieniu zgredka :cool3: Ale jemu muszę się zastanowić czy przekarze, bo tym razem to on w piórka obrośnie :evil_lol: -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A, jaki ładny zgred! Szelmowski uśmiech ma bestyjka :evil_lol:[/QUOTE] TŻ się śmieje, że on z tym jęzorem na boku wygląda jakby był zakręcony :p -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Pochwal sie no tym łobuzem :D:D[/QUOTE] No to robimy malego off topa i wpuszaczamy zgreda na wątek Chanelki (UWAGA on gryzie:evil_lol:) [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5026/dscf4185.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/kopciuszeknh]kopciuszeknh[/URL] at 2010-10-31 Całe 6 miesięcy i 5 kilo wagi :evil_lol: -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
A ja zapytam tak czy ma ktoś moze w razie czego pożyczyć klatke kennel ?? -
Chico- mix leonbergera wraca z adopcji !!!
kopciuszek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Ogarniam, ogarniam ... -
Pies koczujący na polach.Niebawem może zniknąć!Zerknij...Pomóż...
kopciuszek replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurcze ciotki co jest ... Trza chłopaka porozsyła ... ja mogę się za to zabrać ale w nocy ... Jak wymyślę tekst dla Chico, kotków od Avilii i poogłoszam Tobisia .... Czyli coś koło ... hmmmm ... pierwszej w nocy będę ciotki nawiedzać ;) -
Chico- mix leonbergera wraca z adopcji !!!
kopciuszek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
No wiesz ja tam kopa zarobić nie chcę ... Nie no narazie ogarniam co by tu, jakby to i w ogóle -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A no takiego zgreda mi dogo przysłało :mad: ... Co to poduszki rozwala ... :mad::evil_lol: -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
A kto powiedzial, ze to ja hmmm ... kto się wygadał.... :mad: Bo napewno nie nakierował Cię ten struś .... Ani szybko biegać nie potrafię ... Ani nóg długich nie mam ... No moze czasem w piórka obrastam ale tylko jak mi tymczas dziure w poduszce wygryza:evil_lol: Ps. Przepraszam mam dziś głupawke :roll: -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
To ja biegnę bazarek podbijać ;) -
Chico- mix leonbergera wraca z adopcji !!!
kopciuszek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
A no już jestem ... urwanie głowy mam ... Dzisiaj w nocy nad tym siądę i coś skrobnę ;) -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
kopciuszek replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
No jest taka cioteczka co to jutro przed szkołą podjedzie na Strusia i polata jak Struś Pędziwiatr po osiedlu tu i tam rozwieszając plakaty :evil_lol: -
Zdziczała starsza sunia... Prawe trzy lata samotności...
kopciuszek replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Jak wróc weczorem to Ci napiszę co uda mi się może wykombinować dla maluszków ... ale tylko 2 niestety