Troszkę wyobraźni by się niektórym przydało ... Wiadomo nie można było tego przewidzieć, ale co innego jak jedzie druga osoba, która pomoże psiaka upilnować,a co innego jak jedzie sam kierowca ... :shake:
Przecież zachowanie Szarika jest nieznane ... w sumie to nigdy nie wiadomo jak pies zareaguje na zmianę miejsca, a co dopiero zmianę tego miejsca z obcą osobą i innym psem u boku :shake: