Jump to content
Dogomania

kopciuszek

Members
  • Posts

    1357
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kopciuszek

  1. Przyjaciele Cyryl i Zenek szukają domu !! Taka przyjaźń zdarza się tylko raz i tylko w świecie zwierząt ... Na szczęście Cyryl i Zenek poznali smak prawdziwej przyjaźni ... Smutne w tym wszystkim jest to, że tego uczucia przyjaźni nie zaznali od właściciela ... To Cyryl opiekuje się Zenkiem ... Puszcza go pierwszego do jedzenia i troskliwie patrzy jak ten napełnia brzuszek ... A człowiek ? Człowiek dał Zenkowi paskudny łańcuch i może raz na jakiś czas jeść !! Oni mają w sobie tyle smutku ... Powoli tracą nadzieję na przyjaźń z człowiekiem ... Nie pozwól na to, aby nigdy nie zaznali tego o czym marzą ... Pokaż tym wspaniałym psiakom jak wspaniale jest mieć swojego człowieka ! Cyryl jest pięknym młodym, czarnym psikiem, chyba troszkę przypominającym labladora. Zenek to wspaniały kundelek w sędziwym wieku. Ziąb nocy sprawia, że wchodzenie do budy sprawia mu wielki problem. Odmień los tej dwójki przyjaciół, a oni odwdzięczą Ci się bezgraniczną miłością i bezinteresowną przyjaźnią.
  2. Napisałam im jako taki tekst ... tylko nie wiem czy Wam się spodoba
  3. [B]Avilia [/B]nie było tekstu to napisałam ... Dla mnie to jakieś 5 minut roboty jak mam wene i jak w historii psiaka jest troszke dramtyzmu ;)
  4. Jaki Tosiu piękny :loveu: Widać, że jest szczęśliwy :loveu:
  5. No właśnie ja też nie za bardzo ... dlatego pytam <haha>
  6. Nie ja podziękuję :roll: Wystarczy mi mój rezydent (życzliwie podrzucony przez sąsiadke jako szczenię) i tymczas :evil_lol:
  7. Nie ma jakiegoś ogólnego wątku Warszawskiego ??
  8. No kurcze co z tymi DT :( Załamać się można
  9. Psiaki piękne :loveu: A modelki pierwsza klasa :lol:
  10. To się za wczasu cieszyć zaczęłam
  11. To super, ze sunia jednak ma właścicieli :multi:
  12. Żabcia jest przpiękna;) Sugarr to Ci się cudo trafiło
  13. Piękna sunia ... Musi się dla niej znależć jakieś DT ...
  14. Ja tak ostatnio zrobiłam ... Mój wet nawet stwirdził, ze lubi jak mu się konto zasila, a nie osobiście do ręki daje ;)
  15. Kurcze może jednak wróciła na te działki ... Zawiadomię 2 znane mi osoby które mieszkają w pobliu ... niestety osobiście sama nie podjadę
  16. To ja się jutro tam przejdę .. porowieszam przy okazji plakaty ... oby była ... Może pojadę ze swoim psem
  17. Niebieska a nie masz naprzykład możliwości wzięcia od weta faktury z zaznaczeniem, ż pieniążki zostaną przelane na konto ??
  18. Tak tak dotarła ;) Teraz łobuzy walczą o jedną kość, bo Tiger sobie gdzieś schował i teraz znalazł ;)
  19. Tobiś dzisiaj przeszedł samego siebie :mad: Kupiłam chłopakom frisbee w takim typie jak to: [URL]http://hkphonetech.en.made-in-china.com/product/RbDmulcdHIhr/China-Nylon-Cotton-Rope-Frisbee-Disc.html[/URL] Tobiś oczywiście odrazu się do niego dorwał i wyjął sobie z siatki .. wchodzę do pokoju po 15 minutach a frisbee w strzępach :crazyeye: zamiast kułka był poprostu rozinięty już sznurek który trzymał się tylko dzięki resztkom tego materiału ze środka:evil_lol:
×
×
  • Create New...