-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[quote name='Gosiapk']Dziękuję ciociu kakadu :Rose: ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-ogłoszeń-)-Szybko-i-solidnie-Dochód-na-rzecz-kotów-wolnożyjących[/URL] ) koszt 15 zł Ooo ciocia Paula była szybsza :) W tym miesiącu troche zaszalałam z kupowaniem na bazarkach i pomocą finansową na leczenie, sterylki i transport psiaków i razem kilka stówek poszło, teraz muszę trochę przyhamować :oops: Na bazarku ogłoszeniowym kupiłam 130 ogłoszeń tej bidulce starszej i chorej na serce, biorącej 4 różne leki, a biedactwo w schronisku -> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKÓW-spis-str-1-i-2?p=19167309#post19167309[/URL] Jest osoba, która by wzięła suńkę na DT za zwrot kosztów weterynarza i leków (ok. 1500- 200zł miesięcznie dużo qurka :hmmmm: )[/QUOTE] Kurcze, wszędzie brakuje pieniędzy:(
-
[quote name='kakadu']ja wykupie, mam słabość do takich szkrabów - ile to kosztuje?[/QUOTE] Pitnaście złociszy :)
-
[quote name='MTD']nikt go nie opuszcza, wszyscy na pewno trzymaja mocno kciuki i rozgłaszają mariana na prawo i lewo :cool3:[/QUOTE] No właśnie tyle nowych ogłoszeń Mariano ma, a telefon milczy... :( Dzisiaj zacznę robić ogłoszenia amantowe, może więcej ludzi zwróci uwagę, bo smutnych ogłoszeń są tysiące, a to jest nietypowe, z humorem. [quote name='margoth137']ja także podczytuje co u Marianka;) zawsze mam sentyment do psich dziaduszków:( opuszczonych......[/QUOTE] Przynajmniej ma paru kolegów, z którymi sobie biega po ogrodzie, własny pokój z kanapą, na której śpi, a nie schroniskowy boks, a Ludź też się w końcu (mam nadzieję...) znajdzie.
-
[quote name='Figunia']Chciałabym wesprzeć tego bidulka słodkiego. Nie będzie to wielka kwota, ale zawsze coś. Stale do piesia zaglądam, nie mam zamiaru Go porzucić... Proszę o dane gdzie mogę przesłać many. Pozdrawiam kochane dziewczyny-anioły.[/QUOTE] Dla nas każdy grosik ważny, bo zdrówko Maniusia niestety trochę szwankuje, dziękujemy:loveu: Ostatnio coś się cichutko i puściutko zrobiło, więc bardzo się cieszę, że do nas zaglądasz :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']A tam pulpecik, schudł już trochę :eviltong:.[/QUOTE] W takim razie wcześniej był pulpeciorem, a teraz pulpecikiem :eviltong: I bardzo dobrze, niech korzysta z życia :D -
[quote name='paulinken']Ale śliczna malizna![/QUOTE] Prawda?:razz:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jakie słodkości:loveu: Niezły pulpecik z niego:razz: -
[quote name='__Lara']Ja myślę, że 10 zł stałej deklaracji to bardzo dużo :) Może uda nam się dozbierać albo rzeczywiście narazie zróbmy mu prowizoryczną chociaż budę? Żeby miał się gdzie schroni. Avilia, tak, bardzo dużo dla niego robicie, dziękuję kochana :*[/QUOTE] Póki co przelałam 20zł. Zastanówcie się jak wolicie i zarachujcie ją albo na jednorazową albo wyjątkowo na stałą (bo normalnie byłoby 10zł), bo już nie będziemy sobie odsyłać :)
-
Zaglądam do maleństwa :)