Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='Gosiapk']:roflt: :roflt: ciekawe co na to Marianek :roflt: [/QUOTE] Masz coś do Marianka? :mad:;)
  2. [quote name='MTD']aaaaaaaaaaaaaaaa :)[/QUOTE] Ja sama nie mam fb, ale przesłałam od razu link do przyjaciela, żeby też udostępniał. Siedzę teraz u niego i się uczę i właśnie pokazał mi wydarzenie. Widzę, że już aktualne zdjęcia wstawione z prędkością błyskawicy. Dziękuję, że tam działasz:loveu:
  3. [quote name='Gosiapk']Dziękuję ciociu kakadu :Rose: ( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227014-Bazarek-130-ogłoszeń-)-Szybko-i-solidnie-Dochód-na-rzecz-kotów-wolnożyjących[/URL] ) koszt 15 zł Ooo ciocia Paula była szybsza :) W tym miesiącu troche zaszalałam z kupowaniem na bazarkach i pomocą finansową na leczenie, sterylki i transport psiaków i razem kilka stówek poszło, teraz muszę trochę przyhamować :oops: Na bazarku ogłoszeniowym kupiłam 130 ogłoszeń tej bidulce starszej i chorej na serce, biorącej 4 różne leki, a biedactwo w schronisku -> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKÓW-spis-str-1-i-2?p=19167309#post19167309[/URL] Jest osoba, która by wzięła suńkę na DT za zwrot kosztów weterynarza i leków (ok. 1500- 200zł miesięcznie dużo qurka :hmmmm: )[/QUOTE] Kurcze, wszędzie brakuje pieniędzy:(
  4. O Jezusińku, dziękuję za te zdjęcia:loveu: Siedzę i cieszę się do komputera jak jakaś ograniczona umysłowo :D Jak się słodko przytula w łóżeczku, żeby być jak najbliżej człowieka...cieplutko, mięciutko,obok cioteczki, żyć nie umierać :)
  5. Jezu, może się uda, coraz więcej osób się zbiera....
  6. [quote name='kakadu']ja wykupie, mam słabość do takich szkrabów - ile to kosztuje?[/QUOTE] Pitnaście złociszy :)
  7. [quote name='MTD']nikt go nie opuszcza, wszyscy na pewno trzymaja mocno kciuki i rozgłaszają mariana na prawo i lewo :cool3:[/QUOTE] No właśnie tyle nowych ogłoszeń Mariano ma, a telefon milczy... :( Dzisiaj zacznę robić ogłoszenia amantowe, może więcej ludzi zwróci uwagę, bo smutnych ogłoszeń są tysiące, a to jest nietypowe, z humorem. [quote name='margoth137']ja także podczytuje co u Marianka;) zawsze mam sentyment do psich dziaduszków:( opuszczonych......[/QUOTE] Przynajmniej ma paru kolegów, z którymi sobie biega po ogrodzie, własny pokój z kanapą, na której śpi, a nie schroniskowy boks, a Ludź też się w końcu (mam nadzieję...) znajdzie.
  8. [quote name='__Lara']Tak cioteczko, tylko nie wiedziałam jak to zapisać ;) Ok, to poprawimy to ;) To zbieramy dalej deklaracje.[/QUOTE] Nie dziwię się, bo sama czasem nie rozumiałam tego co napisałam ;)
  9. [quote name='AlfaLS']Ja też ciągle zaglądam do Maniusia tylko tak sobie cichutko zaglądam tzn. nic nie piszę ;).[/QUOTE] A już myślałam, że mnie prawie wszyscy opuścili i tak smutno troszkę było:oops:
  10. [quote name='Figunia']Chciałabym wesprzeć tego bidulka słodkiego. Nie będzie to wielka kwota, ale zawsze coś. Stale do piesia zaglądam, nie mam zamiaru Go porzucić... Proszę o dane gdzie mogę przesłać many. Pozdrawiam kochane dziewczyny-anioły.[/QUOTE] Dla nas każdy grosik ważny, bo zdrówko Maniusia niestety trochę szwankuje, dziękujemy:loveu: Ostatnio coś się cichutko i puściutko zrobiło, więc bardzo się cieszę, że do nas zaglądasz :)
  11. Cioteczki, z tych 20zł, które wysłałam zarachujcie na stałą deklarację 10zł i 10zł jednorazowo, bo nie wyrobię kasowo, żeby i stałą i jednorazową dać. Już pisałam wcześniej, że albo 20zł jednorazowo albo 10zł stale jestem w stanie dać, ale chyba nikt nie zauważył :(
  12. Kurczę, już przynajmniej zaczęliśmy, niech się zacznie coś dziać :(
  13. [quote name='LILUtosi']A tam pulpecik, schudł już trochę :eviltong:.[/QUOTE] W takim razie wcześniej był pulpeciorem, a teraz pulpecikiem :eviltong: I bardzo dobrze, niech korzysta z życia :D
  14. [quote name='paulinken']Ale śliczna malizna![/QUOTE] Prawda?:razz:
  15. [quote name='Panca']zgubil sie moj post ?!?pytalam jak minal Mankowi wknd w nowym DT?[/QUOTE] Chyba zginął :/ Ja rozmawiałam z michelle w piątek przez telefon, ale to bardziej była rozmowa o sprawach zdrowotnych, o wecie. My też czekamy na wieści jakieś :)
  16. Mój Mariano też tam jest. dostajemy informacje na bieżąco, zdjęcia, może warto tam spróbować...
  17. Jakie słodkości:loveu: Niezły pulpecik z niego:razz:
  18. Ściskam Maniusiątko na dobranoc, śpij słodko skarbeńku, cioteczka myśli o Tobie cały czas :calus:
  19. [quote name='__Lara']Ja myślę, że 10 zł stałej deklaracji to bardzo dużo :) Może uda nam się dozbierać albo rzeczywiście narazie zróbmy mu prowizoryczną chociaż budę? Żeby miał się gdzie schroni. Avilia, tak, bardzo dużo dla niego robicie, dziękuję kochana :*[/QUOTE] Póki co przelałam 20zł. Zastanówcie się jak wolicie i zarachujcie ją albo na jednorazową albo wyjątkowo na stałą (bo normalnie byłoby 10zł), bo już nie będziemy sobie odsyłać :)
  20. Zaglądam do maleństwa :)
  21. [quote name='ewakrakow']rzeczy sprzedasz prędzej czy pozniej a jak nie to na.... hasiok:) rozumiem sytuację, trzymam kciuki, będę czytać jakie nowe informacje u Marianka[/QUOTE] Super, dziękuję Ci za pomoc:)
×
×
  • Create New...