Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. Czekamy na wieści :)
  2. [quote name='keakea']Paula, przelałam Ci właśnie deklarację czerwcową na hotelik Maniusia. Wspominałyście, że ten guzek to może odczyn - czy Maniuś dostał tam jakiś zastrzyk?[/QUOTE] Dziękuję, wpłata już doszła :loveu: Nie musiałaś się spieszyć, bo pisałaś, że 1 przelejesz, dla mnie żaden problem, potem bym to wyrównała z jednorazowymi wpłatami :) Wet powiedział, że to może być jakiś odczyn, ale żeby wykluczyć inne rzeczy, to pobrali wymaz, ale żadnych zastrzyków nie dostał na to . Doszły też pieniążki od maja602 :)
  3. [quote name='MTD']super, a czy sprawia jakieś inne problemy?[/QUOTE] Podobno żadnych, bardzo grzeczniutki jest :) [quote name='MTD']jak będę wiedziała, że mam szansę u innego... ;) khym khym :oops: Paula, może lepiej pierwszy tekst?[/QUOTE] Ok, to do tych 130 ogłoszeń dam ten pierwszy, a jak Ty albo ja będziemy robiły, bo na pewno tego wyjdzie mniej, to róbmy ten drugi- ludzie na bank na to zdjęcie zwrócą uwagę :) Będę za sekundkę robiła przelew za pierwszy miesiąc Marianka w hoteliku :)
  4. Jestem u maleństwa. Niewiele mogę pomóc, bo sama szukam pomocy gdzie popadnie,ale przynajmniej jakiś grosik dorzucić :(
  5. Chciałam Cię tylko jednak mimo wszystko spróbować przekonać, ale rozumiem. Dziękujemy w takim razie.
  6. Kasiu i Ty zrezygnowałaś z podziału pieniążków z mojego bazarku? Nie ma opcji. To nie dużo, bo 40 zł, ale jutro będę robiła kolejny i uzbieramy, żeby te pieniążki chociaż nad Tobą nie wisiały. Wysyłaj numer konta! :calus:
  7. Elwirki z animków psycholki zwierzęcej nie znasz?:shock: To se sprawdź w gugelach;) Ty to jesteś pokręcona totalnie:biggrina: Zdjęcia do ogłoszeń już wybrałam, ale potrzebuję rady czy tekst chwytający za serce: [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]We wrocławskim hoteliku czeka na dom 12letni Maniek- który prawie całe swoje życie mieszkał na ulicy, ludzie mówili, że błąka się 8 lat... i nikt nie pomógł.. czasami rzucił jakiś ochłap, kawałek chleba, wodę pił z kałuży, bo skąd?[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Kto w dzisiejszych czasach myśli o bezdomnych zwierzętach? Kto wystawi miskę z wodą? A jeśli już, to i tak inny ją kopnie...[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Maniek to mały psiak, wycierpiał dużo w życiu- jego poharatane ciałko mówi samo za siebie.. źle zrośnięta łapa przez którą jest trochę kaleki, blizna na bliźnie.. [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Znalazł się ktoś kto zgarnął go z ulicy, zabrał do schroniska, gdzie pies zaczął wyglądać normalnie, został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany... Nikt go nie uczył, nie socjalizował, a jednak pozwala do siebie podejść, merda ogonkiem, daje się głaskać, lubi też inne psy, z kotem także powinien się dogadać.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Jeśli Ty nie możesz go przygarnąć i podarować mu GODNEJ starości, rozejrzyj się, może masz wokół siebie kogoś o dobrym sercu, kto ma wolny kąt, z karmą pomożemy.. On nie ma dużych wymagań, bo jak mógłby mieć? On nie ma nic. Ma nas. Może mieć Ciebie. [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Zadzwoń, pomóż nam go uratować: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]604 430 023 [/B] czy inny od wszystkich, na pewno zwracający uwagę: [/FONT][/COLOR][LEFT][COLOR=#414141][FONT=Verdana]Piękny, uroczy amant Marian szuka swojej drugiej połówki.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Płeć obojętna, kolor włosów także, wszelkie owłosienie nie przeszkadza, a makijaż jest zbędny.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Marian kocha naturalność i żyje w zgodzie z matką naturą. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]To elegancki starszy pan na emeryturze, uprzejmy, spokojny, ciepły, szuka kogoś troskliwego, z dużym sercem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Status społeczny nie jest dla niego ważny, choć nie ukrywa, że lubi kiedy druga połówka płaci za niego w sklepie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Mile widziane zdolności kulinarne.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Przed zawarciem związku podpiszemy umowę- Marian to szanujący się obywatel, nie może sobie pozwolić na złamanie serca. Oba autorstwa MTD :) Aha i jakie województwo? Małopolskie? Dolnośląskie?:/[/FONT][/COLOR][/LEFT]
  8. [quote name='MTD']Kocham Cię Maniek !!!!!! wyjdziesz za mnie? :Rose::modla:[/QUOTE] Ja odpowiem z racji tego, że Maniutek to taki wstydliwy chłopaczyna jest: za Ciebie? Zawsze. Będziesz mnie głaskać, tulić, ściskać jak Elwirka :loveu:;)
  9. To bardzo się cieszę, że nic nie zmalował, bo bałam się, że będą z tym sioosianiem problemy, ale Maniutek grzeczny jest :calus: Ooo tak, podrap go po pupce, a będziesz jego najlepszą przyjaciółką, zawsze tak przy tym mruży oczy z przyjemności :) Nawet jakby próbował uciekać, to daleko by nie zaszedł- na szczęście ogrodzone macie ;) A tam widzę, że na ostatnim zdjęciu języczek chodzi. Czyżby jakiegoś smakołyczka dostał?:razz: A jak się dogadali z Dinkiem (albo i nie dogadali)? Proszę o ucałowanie Maniutka w pychola:) Doszła wpłata od ewu. Dziękujemy:loveu:
  10. Kasiu, dalej jestem u Ciebie ...:(
  11. [quote name='MTD']ooooo no to bomba :bigcool:czyli może ten guz to faktycznie tylko odczyn, oby oby oby :modla:[/QUOTE] Okaże się w piątek, ale jestem dobrej mysli po tych dzisiejszych wynikach :) Tylko Pan Doktor kazał zrobić badanie moczu, bo akurat trafiłam na tego, który badał Marianka w sobotę :)
  12. [quote name='keakea']Co z wynikami badania krwi Maniuchny? Znowu zniknął link z pierwszego postu do drugiego bazarku Mańka, także nie ma linku do wydarzenia na fb.[/QUOTE] Kurczę, nie wiem czemu, już pisałam w tej sprawie do moderatora i nic, na razie cisza :/ Dzwoniłam do schroniska i wyniki badań krwi są dobre, wszystko ok:multi:
  13. [quote name='ewu']Przelew poszedł:)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Wpłynęło 150zł od Kundelkowej Skarbonki :loveu:
  14. [quote name='MTD']paula, ucz się ucz, nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować prawnika ;)[/QUOTE] Już teraz się wszystko w miarę ustabilizowało, nie ma takiego zamieszania i szukania jakichkolwiek, a potem najlepszych rozwiązań, więc spoko, spoko, zaraz siadam z powrotem do książek :) Tak dla odmiany:eviltong: Ciekawe jak tam Maniutek, dzisiaj ładna pogoda, to się będzie cieszył, że może po trawce pobiegać :p
  15. [quote name='Gosiapk']Co się odwlecze, to nie uciecze jak mawiają starzy Indianie ;) Uchlamy się po wakacjach.[/QUOTE] Normalnie bym siedziała i rozpaczała, bo generalnie jest nieciekawie, ale jakoś bardziej absorbuje mnie Maniek i to mam teraz tylko w głowie:p Trzymam za słowo! ;) Maniusiątko już pewnie śpi, ciekawe co sobie wybrał jako łóżeczko :)
  16. [quote name='MTD']dzisiaj miał być chyba wynik badania krwi, paula, przekażą telefonicznie co i jak czy trzeba jechać? [/QUOTE] Przekażą mi telefonicznie. Dzisiaj miałam tak zakręcony dzień, że zapomniałam zadzwonić, ale jutro rano od razu to zrobię :) [quote name='keakea']Sioo jeszcze Maniutkowi trzeba by zbadać...[/QUOTE] No to chyba trzeba będzie poprosić michelle04, żeby z pojemniczkiem za Mańkiem polatała jak ja ostatnio :D [quote name='Gosiapk']Paula, zdałaś? bo my chcemy już oblewać :drink1:[/QUOTE] Nie pytaj... Maniutkowa sprawa skutecznie mi to uniemożliwiła :p Smutno trochę, bo po wakacjach mam, no ale są rzeczy ważne i ważniejsze jak to mówią :p
  17. [quote name='keakea']A co on biduś ma takie łyse na boczku? To tam mu się ten guzek zrobił? A kiedy wyniki badania tego guzka?[/QUOTE] To ten guz właśnie. W sobotę miał pobierany wymaz i pod koniec tego tygodnia mają być wyniki.
  18. O Jezu, jaka jestem szczęśliwa, że już jest na miejscu i jest wszystko w porządku :) Mam nadzieję tylko, że się z Dinkiem polubią, może muszą najpierw do siebie dotrzeć. Maniutek wygląda na zadowolonego :) Tak się spodziewałam, że jedyną opcją będzie wizyta u specjalisty-ortopedy. No nic, ja tam jutro zadzwonię, powiem jak wygląda sytuacja i zapytam ile taka konsultacja mogłaby kosztować i najwyżej zaczniemy zbierać pieniążki, bo zostawić tak tego nie można, trzeba przynajmniej poznać ostateczne zdanie. Michelle04 jak tylko będą jakieś wydatki (np.dzisiejszy wet), to pisz na wątku, ja od razu będę Ci przesyłać pieniążki (musisz mi podać nr konta na pw )+ jeszcze za hotelik za pierwszy miesiąc muszę zapłacić :) Dziękuję Romiemu za odwiezienie Maniusia do Wrocławia :loveu:
  19. Cioteczki, zbieram się powoli na egzamin, ale wrócę do Maniusia jak najszybciej, żeby się dowiedzieć jak tam poszło :)
×
×
  • Create New...