Jump to content
Dogomania

paula_t

Members
  • Posts

    26402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paula_t

  1. [quote name='__Lara']Kuki pewnie nie wie co jest grane, zaś go gdzieś wywożą :([/QUOTE]* To już przedostatni raz, ostatni będzie do DS :)
  2. Jaka super wiadomość!Trzymamy bardzo mocno kciuki:kciuki:*
  3. [quote name='caryca26']Teraz jestem tydzień na wyjeździe. Behawiorysta powiedział ,że co najmniej tydzień Bazyl musi mieć na aklimatyzację.Zadzwonię do niego po powrocie. On ma mój numer i gdyby coś było nie tak to by do mnie dzwonił. Ale myślę o chłopaku cały czas...[/QUOTE]* Ja też właśnie jutro wyjeżdżam, więc jak już wrócę, to mam nadzieję, że akurat trafię na jakieś wieści :)
  4. [quote name='_Aga_']Witaj Ewo, gratuluję :Rose: *paula_t - może przelej do aga.k a ona ureguluje wszystkie rachunki z Lilu?[/QUOTE]* Ok, zaraz do niej napiszę w tej sprawie:)
  5. Tak, tak, oczywiście, łapka i guzek to teraz priorytet. Jutro w nocy wyjeżdżam, więc póki co z bazarkiem, żeby zebrać kasę na operację jestem uziemiona, nawet bazarek Badiego jeszcze nie do końca rozliczony, bo nie wszystkie wpłaty mi weszły na konto :/ Niestety co do telefonu na razie cisza... :( Temu łakomczuszkowi to się ładnie u Was przytyło*:razz:
  6. Ja szczerze mówiąc już się w ogóle w tym wszystkim pogubiłam*:shake:
  7. Bądź szczęśliwa Muciu:loveu:
  8. To dopiero z wtorku na środę jadę, więc jeszcze mnie tu zobaczycie, ale dziękuję:loveu:* Pisałam o tym wcześniej, żebyście się zastanowiły czy przelewać bezpośrednio do LILUtosia na konto:)
  9. [quote name='MTD']chcę iść na wizytę!!!!!!!!!!!!! :happy1: trzymam kciuki mocno mocno mocno ![/QUOTE] Ależ to oczywista oczywistość ;) [quote name='michelle04']Witam Cioteczki, nie bylo mnie chwilę a tutaj chata dla chlopaka sie szykuje - super :) Maniek przeciez bardzo lubi bieganie pomimo tej chorej lapinki i z dziewczynką powinien się zgodzić :) Dzisiaj u nas straszny upal dobrze,że drzewa dają dużo cienia i psiaki mają się gdzie schować,a Maniutka dzisiaj dodatkowo wyczesalam dzięki temu lepiej zniesie tą gorączkę, ale chlopak i tak dobrze sobie radzi, leżakuje na trawce w cieniu i nawet apetytu nie stracil :)[/QUOTE] Właśnie to samo powiedziałam tej Pani w sprawie łapiny i suczek :) To się bardzo cieszę, że Maniutek tak dobrze znosi te upały. bo już się trochę martwiłam. [quote name='asiuniab']wiedziałam, że Marianek jest jednak łamaczem i podbijaczem serc:) trzymam kciuki,mocno;[/QUOTE] Nie kraczcie!!:mad: Wiecie same ile jest takich telefonów....Siedzę jak na szpilkach czekając na telefon, ale póki co nie robię sobie nadziei, bo Pani może równie dobrze nie zadzwonić...
  10. Zabójczy uśmiech ma ten Marian2 :D Był telefon w sprawie Mariana1....Pani z Krakowa, po głosie koło 40-50 lat. Państwo mają 11-letnią sunię i chcieliby przygarnąć jakąś bidę. Pani pytała czy Marianek zgodziłby się z jej psinką i czy lubi spacerki (ze względu na tą łapinkę), bo jej sunia, pomimo tego, że już w podeszłym wieku, to dosyć energiczna. Porozmawiałyśmy chwilkę, bardzo konkretna, bardzo rzeczowa Pani. Mówiła już wstępnie mężowi, ale jak wróci, to mają na spokojnie porozmawiać i Pani ma się odezwać...
  11. Marianku, czy ty też dzisiaj umierasz z gorąca tak jak ja?*:shake:
  12. Dzień dobry Badusiu :) Cioteczki, ja z wtorku na środę wyjeżdżam i nie będzie mnie przez tydzień. Do tego czasu na pewno nie dojdą wszystkie wpłaty z bazarku Badiego, ale będzie duża ich część, może zabraknąć dosłownie kilku. Założę tą resztę pieniążków i przeleję, żeby nie robić tego dopiero po przyjeździe, bo paczki będzie regularnie wysyłała moja mama. Tylko komu mam przesłać kasiurkę? :)
  13. * To cudownie:multi:
  14. Cudeńko minkę ma nie za ciekawą, ale nic dziwnego, bo pewnie łapinka boli. Najważniejsze, że już jest bezpieczny na swoim błękitnym kocyku... :)
  15. Perełka ma śliczne umaszczenie, takie wszystko symetryczne:loveu:
  16. Trzeba zebrać w jednym miejscu nazwiska tych lekarzy, którzy specjalizują się w tego typu operacjach i podzwonić po nich. Nazwiska, które się do tej pory przewinęły: dr Niedziela z Warszawy dr Niedzielski z Wrocławia dr Szczypka z Wrocławia Uniwersytet przyodniczy we Wrocławiu- klinika chirurgii dr Wąsiatycz z Poznania dr Mederski z Grudziądza- 3-4 tysięcy złotych
  17. Ile jeszcze nieszczęścia może spaść na tą sunię*:placz:
×
×
  • Create New...