-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[quote name='caryca26']Teraz jestem tydzień na wyjeździe. Behawiorysta powiedział ,że co najmniej tydzień Bazyl musi mieć na aklimatyzację.Zadzwonię do niego po powrocie. On ma mój numer i gdyby coś było nie tak to by do mnie dzwonił. Ale myślę o chłopaku cały czas...[/QUOTE]* Ja też właśnie jutro wyjeżdżam, więc jak już wrócę, to mam nadzieję, że akurat trafię na jakieś wieści :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Witaj Ewo, gratuluję :Rose: *paula_t - może przelej do aga.k a ona ureguluje wszystkie rachunki z Lilu?[/QUOTE]* Ok, zaraz do niej napiszę w tej sprawie:) -
Tak, tak, oczywiście, łapka i guzek to teraz priorytet. Jutro w nocy wyjeżdżam, więc póki co z bazarkiem, żeby zebrać kasę na operację jestem uziemiona, nawet bazarek Badiego jeszcze nie do końca rozliczony, bo nie wszystkie wpłaty mi weszły na konto :/ Niestety co do telefonu na razie cisza... :( Temu łakomczuszkowi to się ładnie u Was przytyło*:razz:
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ja szczerze mówiąc już się w ogóle w tym wszystkim pogubiłam*:shake: -
Bądź szczęśliwa Muciu:loveu:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
To dopiero z wtorku na środę jadę, więc jeszcze mnie tu zobaczycie, ale dziękuję:loveu:* Pisałam o tym wcześniej, żebyście się zastanowiły czy przelewać bezpośrednio do LILUtosia na konto:) -
[quote name='MTD']chcę iść na wizytę!!!!!!!!!!!!! :happy1: trzymam kciuki mocno mocno mocno ![/QUOTE] Ależ to oczywista oczywistość ;) [quote name='michelle04']Witam Cioteczki, nie bylo mnie chwilę a tutaj chata dla chlopaka sie szykuje - super :) Maniek przeciez bardzo lubi bieganie pomimo tej chorej lapinki i z dziewczynką powinien się zgodzić :) Dzisiaj u nas straszny upal dobrze,że drzewa dają dużo cienia i psiaki mają się gdzie schować,a Maniutka dzisiaj dodatkowo wyczesalam dzięki temu lepiej zniesie tą gorączkę, ale chlopak i tak dobrze sobie radzi, leżakuje na trawce w cieniu i nawet apetytu nie stracil :)[/QUOTE] Właśnie to samo powiedziałam tej Pani w sprawie łapiny i suczek :) To się bardzo cieszę, że Maniutek tak dobrze znosi te upały. bo już się trochę martwiłam. [quote name='asiuniab']wiedziałam, że Marianek jest jednak łamaczem i podbijaczem serc:) trzymam kciuki,mocno;[/QUOTE] Nie kraczcie!!:mad: Wiecie same ile jest takich telefonów....Siedzę jak na szpilkach czekając na telefon, ale póki co nie robię sobie nadziei, bo Pani może równie dobrze nie zadzwonić...
-
Zabójczy uśmiech ma ten Marian2 :D Był telefon w sprawie Mariana1....Pani z Krakowa, po głosie koło 40-50 lat. Państwo mają 11-letnią sunię i chcieliby przygarnąć jakąś bidę. Pani pytała czy Marianek zgodziłby się z jej psinką i czy lubi spacerki (ze względu na tą łapinkę), bo jej sunia, pomimo tego, że już w podeszłym wieku, to dosyć energiczna. Porozmawiałyśmy chwilkę, bardzo konkretna, bardzo rzeczowa Pani. Mówiła już wstępnie mężowi, ale jak wróci, to mają na spokojnie porozmawiać i Pani ma się odezwać...
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Badusiu :) Cioteczki, ja z wtorku na środę wyjeżdżam i nie będzie mnie przez tydzień. Do tego czasu na pewno nie dojdą wszystkie wpłaty z bazarku Badiego, ale będzie duża ich część, może zabraknąć dosłownie kilku. Założę tą resztę pieniążków i przeleję, żeby nie robić tego dopiero po przyjeździe, bo paczki będzie regularnie wysyłała moja mama. Tylko komu mam przesłać kasiurkę? :) -
* To cudownie:multi:
-
Cudeńko minkę ma nie za ciekawą, ale nic dziwnego, bo pewnie łapinka boli. Najważniejsze, że już jest bezpieczny na swoim błękitnym kocyku... :)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
* Się przyłączam ;) -
Perełka ma śliczne umaszczenie, takie wszystko symetryczne:loveu:
-
Trzeba zebrać w jednym miejscu nazwiska tych lekarzy, którzy specjalizują się w tego typu operacjach i podzwonić po nich. Nazwiska, które się do tej pory przewinęły: dr Niedziela z Warszawy dr Niedzielski z Wrocławia dr Szczypka z Wrocławia Uniwersytet przyodniczy we Wrocławiu- klinika chirurgii dr Wąsiatycz z Poznania dr Mederski z Grudziądza- 3-4 tysięcy złotych
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
paula_t replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Ile jeszcze nieszczęścia może spaść na tą sunię*:placz: