-
Posts
26402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paula_t
-
[quote name='__Lara']Dokładnie - wolałabym żeby na karmę nawet były stałe deklaracje, czyli żebyśmy tak mieli z 300zł. Niech jeszcze wet wyskoczy... Nie no, Paura na pewno wyjdzie, musi :)[/QUOTE] W sumie masz rację, karma będzie NA PEWNO potrzebna co miesiąc,wet co jakiś czas, więc zbieramy deklaracje stałe dalej:)
-
[quote name='asiuniab']Paula ja w przyszłym tygodniu mogę jakąś literkę/ki wziąć (bo sierpień, to dla naszej rodziny miesiąc urodzin, rocznic itp i już z weekendami nie daję rady), ale zgłoszę się do Ciebie po instrukcję, bo ja się na tym nie znam, jak przefiltrować itd.[/QUOTE] Świetnie!! :) Wejdź sobie na "społeczność" na pasku u góry -> "lista użytkowników"-> po prawej stronie będziesz miała "szukaj", klikasz tam na "szukanie zaawansowane" i zjeżdżaj prawie do samego dołu-> "ostatni post", wpisujesz 2012-08-01 i wyskakuje Ci lista. Przejrzyj sobie ile która literka ma osób i wybierz sobie literkę/literki :)
-
[quote name='zakonna']czy te wyliczenia oznaczają, że Paura wyjdzie zza krat? :multi:[/QUOTE] Tak jest!!!:sweetCyb: Jeszcze tylko ciotka Monika musi się na kontrolę przygotować ;) Jak poszłyśmy jakiś czas temu z MTD na wizytę PA, to ludzie na samym początku byli porządnie zestresowani. Powiedzieli Nam na sam koniec, że nie spodziewali się, że będzie tak sympatycznie, bo się naczytali w internecie jak to wygląda i myśleli, że to będzie jak przy adopcji dziecka-przyjdziemy z kajecikami i surowym wzrokiem będziemy wszystko oglądać znad okularów, a potem wyjdziemy bez słowa :eviltong: Trzeba dalej wysyłać prośby. Karmę i weta trzeba będzie opłacać z deklaracji jednorazowych i bazarków.
-
[quote name='Emiś']Dam 20zł stałej dla dziadygi, tylko bardzo bym prosiła o informację, jak zacznie się zbiórka, bo nie zawsze śledzę wątki.[/QUOTE] Ooooo, już super początek, dziękujemy!!!:Rose: Jak tylko zacznie się zbiórka, o ile się zacznie, od razu damy znać :) [SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]DEKLARACJE STAŁE: 20zł- Emiś[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Mi już się za takie chęci pomocy, kiedy wzięłam się za wysyłanie pw za innych, wpisy na profilach z prośbami o pomoc, zaproszeniami na bazarek itd., oberwało i ktoś mnie do moda zgłosił:shake: Edit: przemyślałam to sobie i kręcenie się w kółko nie ma najmniejszego sensu, trzeba się zebrać do kupy!! Nie mam pojęcia czy to w ogóle wyjdzie, ale trzeba spróbować...Nie podejmuję się prowadzenia wątku, bo psiaka w ogóle nie znam, nie mam jak w tym wszystkim uczestniczyć, decydować. Uważam, że powinna się tym zająć osoba, która Aramisa zna od początku i leży jej na sercu dobro tego psiaka. 1.Potrzebujemy osoby, która będzie za Aramisa odpowiedzialna. 2.Potrzebujemy skarbnika, na którego konto wpływać będzie kaska Aramisa (o ile takowa będzie...) 3. Potrzeba kasy, bez tego ani rusz, a więc trzeba powysyłać prośby. Jak przepuścimy osoby na dogo przez filtr(np. te, które logowały się co najmniej od początku miesiąca), to wychodzi 51 stron. Na jednej stronie 50 osób, a więc wychodzi 2500 osób. Dogo pozwala na wysłanie jednej wiadomości na minutę albo na jeden wpis w profilu na 30s, więc żeby wysłać do wszystkich jedna osoba musiałaby siedzieć w pierwszym przypadku ok.50h, w drugim 25h. To jest nie do ogarnięcia przez jedną osobę, więc musimy się podzielić literkami i wysyłać prośby. Ja mogę wziąć P-Z. 4. Kiedy okaże się na czym stoimy trzeba będzie poszukać hoteliku, na razie nie ma to sensu, bo stan konta wynosi 0zł. Tyle z mojej strony, co z tego wyjdzie już zależy od Nas wszystkich.
-
Ten psiak po prawej pod stołem jak Mariano wygląda!!
-
Jakie on ma fajne uszy, jak taki mały nietoperek wygląda:loveu: Ogonek jak antentka do góry, więc chłopaczek zadowolony, zresztą wygląda na szczęśliwego psiaka :)
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Właśnie przeszłam cały wątek i okazało się, że na darmo, bo zdjęcia które wybrałam i zapisałam na pulpicie nie chcą się otworzyć, muszę coś pokombinować. Znalazłam wierszyk o Badim, bardzo fajny, tylko że trzeba tam dopisać konkrety albo napisać nowy tekst do ogłoszeń, bo ten "stary" już nie do końca pasuje. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
paula_t replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Jasne, zrobię to, tylko żeby potem nikt nie gadał, że zdjęcia złe czy cokolwiek ;) -
[quote name='asiuniab']Gacuniu, jak na złość nikt nie zadzwonił z Masajowego ogłoszenia, a Ty byś się w sam raz nadał, jako sobowtór;[/QUOTE] Ogłoszenia pewnie już pospadały na dalsze strony, ale niedługo powinno być odświeżanie, to wtedy na pewno więcej osób zobaczy, bo będzie na początkowych stronach :)
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
paula_t replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Noelle']dziś miałam kolejny tel. o Maksa.. ale nie skomentuję, bo... na łańcuch.................[/QUOTE] Ja już bym ich poprzypinała do tych łańcuchów!!! Niech sobie sami chodzą przez 15 lat swojego życia z żelastwem na szyi po kole o średnicy 2 metrów!!! Co ludzie mają w głowach??!! Psa po 9 latach w schronisku na łańcuch!! Maxiu to do ciepełka na łóżeczko, a nie na łańcuch. Mojego Marianka, 12-letniego psa z połamaną łapą też na łańcuch chcieli. Paranoja!! Już my ci Maxiu znajdziemy godnych ciebie ludzi!!! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
paula_t replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']mi też się wydaje, że cena przystępna, mnie za kastrację policzyli 250 zł, a wiadomo sterylka, to większa ingerencja;[/QUOTE] Ja w Krakowie tyle samo zapłaciłam. Wszystko zależy od miejscowości, choć nie powiem, żeby różnica 100zł była fair :/