Jump to content
Dogomania

Aneta220978

Members
  • Posts

    1094
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aneta220978

  1. Jestem i ja . Też na zaproszenie Livki... Ja mieszkam bardzo bardzo daleko i niestety nie mam jak pomóc:-(
  2. [quote name='malawaszka']wyczekiwany od rana telefon zadzwonił :loveu: we wtorek albo środę Gaculek Gackowski przeprowadza się i już to MUSI być domek NA ZAWSZE :loveu:[/QUOTE] Trzymamy kciuki!!!!! Oby to był ten właśnie domek:-)
  3. Najbardziej mi szkoda księżniczki(Witeczki vel Kreseczki) przyzwyczaiła się malutka i myśli że już na zawsze będzie mieszkać u tripti:-( Oi domku domku tak długo już czeka na Ciebie:-(
  4. [quote name='mru']niestety. ale Pani poleciła Sawę koleżance, koleżanka ma dwie sunie, ma dzwonić. :([/QUOTE] Szkoda :-(
  5. Cioteczki gdzie jesteście:-( Nikogo u suńki:-(.....Czekamy na zdjęcia i trzeba by znowu o ogłoszonka się zatroszczyć co by nam sunia szybko domek znalazła:-)
  6. I jeszcze raz trzymamy z całych sił kciuki oby Sawunia domek znalazła.....
  7. Piękny jest:-) Oby szybko znalazł domek ten właściwy domek, który okaze mu dużo miłości i zrozumienia:-)
  8. [quote name='mru']jest malutka szansa na domek dl Sawy - super domek...[/QUOTE] Bardzo mocno trzymamy kciuki!!!!!! Oby się udało!!!!!!
  9. Dobra wiadomość może nie wspaniała ale dobra....Niestety nie zawsze jest tak jak chcemy takie życie:-(...Mieszkam w Grecji i tutaj to jest dramat... Codziennie przechodze obok jednego placu na którym rasowy pies na łańcuchu, bez budy tylko coś tam skleconego:-(.... Smutny, samotny chociaż niby ma swojego ,,człowieka''....
  10. Furia to już nie Furia tylko sama łagodność... Dziewczyny kto zrobiłby konkurs na wybór imienia dla suńki( na bazarku)??? Ja niestety sie na tym nie znam:oops::oops:
  11. Wiadomo, ze najlepiej by było, żeby Sawa znalazła domek w Polsce ale co jeżeli nie znajdzie?????? Poza tym czy to Polska czy Niemcy nigdy nie ma sie gwarancji, że po paru miesiącach psiak się nie znudzi:-(
  12. Trzymamy bardzo mocno kciuki:-)
  13. Piękne zdjęcia, aż się łezka w oku zakręciła:-)
  14. [quote name='malawaszka']już po :) wszystko poszło dobrze :loveu: Gacuś wybudzony czyje się jak to po narkozie - lekko skołowany, ale jest OK! a w niedzielkę przeprowadzka :laola:[/QUOTE] To trzymamy kciuki, żeby w nowym domku Gacuś znalazł to wszystko czego mu do tej pory barkowało: MIŁOŚĆ!!!!!!!!
  15. [quote name='DuDziaczek']jakieś wieści ewab? :)[/QUOTE] O to samo ja pytam... czy jest juz coś wiadomo????????
  16. Piekna a jaka radosna....Domku gdzie jesteś niech Sawa nie czeka za długo:-(
  17. [quote name='ewab']Dziś był pan potencjalnie zainteresowany adopcją Filipa. Jutro ma przyjechać z żoną.[/QUOTE] Trzymamy kciuki......
  18. [quote name='magenka1']ja pierniczę :( trzeba sunie wyadoptować i następne cudo wyciągnąć[/QUOTE] Popieram tam sa piękne psy:-( , jezeli my im nie pomożemy to kto???????
  19. Jak sunia szybko znajdzie domek, może spróbujemy pomóc następnej bidzie stamtad:-(
  20. [quote name='magenka1']to miałam sama napisać, że grubiutka, a w tym schronie co sunia była to dużo jeszcze psiaków zostało?[/QUOTE] Tam jest około 600 psiaków:-(
  21. Przychodzę do Filipka ale co z tego, nie mam jak pomóc chłopakowi :-(....Ogłszenia są, odzewu nie ma:-(....Ale ciągle mam nadzieję....
×
×
  • Create New...