-
Posts
1094 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aneta220978
-
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
Aneta220978 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']niestety. ale Pani poleciła Sawę koleżance, koleżanka ma dwie sunie, ma dzwonić. :([/QUOTE] Szkoda :-( -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
Aneta220978 replied to mru's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz trzymamy z całych sił kciuki oby Sawunia domek znalazła..... -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
Aneta220978 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']jest malutka szansa na domek dl Sawy - super domek...[/QUOTE] Bardzo mocno trzymamy kciuki!!!!!! Oby się udało!!!!!! -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Dobra wiadomość może nie wspaniała ale dobra....Niestety nie zawsze jest tak jak chcemy takie życie:-(...Mieszkam w Grecji i tutaj to jest dramat... Codziennie przechodze obok jednego placu na którym rasowy pies na łańcuchu, bez budy tylko coś tam skleconego:-(.... Smutny, samotny chociaż niby ma swojego ,,człowieka''.... -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
Aneta220978 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Wiadomo, ze najlepiej by było, żeby Sawa znalazła domek w Polsce ale co jeżeli nie znajdzie?????? Poza tym czy to Polska czy Niemcy nigdy nie ma sie gwarancji, że po paru miesiącach psiak się nie znudzi:-( -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Trzymamy bardzo mocno kciuki:-) -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Co u Filipka?????? -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='DuDziaczek']jakieś wieści ewab? :)[/QUOTE] O to samo ja pytam... czy jest juz coś wiadomo???????? -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
Aneta220978 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Piekna a jaka radosna....Domku gdzie jesteś niech Sawa nie czeka za długo:-( -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Dziś był pan potencjalnie zainteresowany adopcją Filipa. Jutro ma przyjechać z żoną.[/QUOTE] Trzymamy kciuki...... -
Filip ze schronu w Dyminach - ma swój własny dom!
Aneta220978 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Przychodzę do Filipka ale co z tego, nie mam jak pomóc chłopakowi :-(....Ogłszenia są, odzewu nie ma:-(....Ale ciągle mam nadzieję....