Oby się udało i Kubolek znalazł BDT.. A jak nie to rzeczywiście trzeba mu zacząć szukać innego DT, bo dla mnie to jest co najmniej dziwne, ze taka słodka malizna w schronie siedzi i nikt niej jest nim zainteresowany:-( O Iwance już lepiej nie mówmy bo gotuje się we mnie ze złości....