Jump to content
Dogomania

Aneta220978

Members
  • Posts

    1094
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aneta220978

  1. Wszyscy trzymamy bardzo mocno kciuki za domek dla chudziaczka
  2. Cioteczki gdzieście sie podziały?????? Mam prośbę rozsyłajcie wątek suńki, mamy mało czasu na zebranie pieniązków:-(
  3. Trzymam kciuki za maluszki. Musi byc dobrze innej opcji nie przewiduje.
  4. Dziekuję za zaproszenie. Zjawiam sie i ja u Filipka. Ogłoszenia chłopak będzie miał a może warto pomyśleć też o allegro?????
  5. Cioteczki sunia sie przypomina ... W dalszym ciągu mamy za mało deklarcji żeby ja wyciągnąc:-( Prosimy o pomoc...
  6. Zaglądam do maluszków. Śliczności:-) Jak całkowicie wydobrzeja trzeba będzie zacząć psiaki ogłaszac...
  7. [quote name='andzia69']zrobiłam bazarek niewielki - min. z przeznaczeniem dla tej sunieczki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195650-UBIERZ-i-POBAW-SI%C4%98-DLA-PSIAK%C3%93W!-do-15.11.-do-23.00?p=15653273#post15653273[/url][/QUOTE] Dziekujemy bardzo
  8. Ostatnio ciągle mam przed oczami zdjęcie tej malutkiej, bezbronnej suni:-(Ciezko sie zyje ze swiadomoscią, ze ludzie, którzy maja pomagać zwierzakom skazują je na cierpienie i meczarnie:-(
  9. Czekam na propozycje albo lepiej ty zmień nie ma problemu... Mam do Ciebie zaufanie:-) Ja ostatnio w rozsypce:-( Tak bardzo chciałabym, zebyśmy wyciagneli sunię z tego miejsca, a jeszcze tyle nam brakuje:-(
  10. [quote name='blacky764']Proszę bardzo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188803-Ratujmy-suni%C4%99-z-koszmaru-gdzie-w-kazdej-chwili-moze-stac-si%C4%99-obiadem-%28"][IMG]http://oi54.tinypic.com/epfadu.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy
  11. [quote name='Shania']siostra moja dała grosik...tu tyle bid, ale sunia chwyta za serducho..poproszę nr konta 10 zł jednorazowo przeleję[/QUOTE] Numer konta wysłany.. Dziękujuemy bardzo.
  12. Cavalierki to przekochane psiaki, inteligentne ale mają swoje humory...Mój jak do mnie przyjechał to była taka słodziutka, malutka przytulanka:-) Od razu biegał, szczekał, podgryzał:-) Teraz ma już roczek i nie zamieniłabym go za nic na świecie...
  13. Kto jeszcze dorzuci grosiki do koszyczka suńki???? Bardzo prosimy:modla::modla::modla::modla:
  14. [quote name='Taja']Deklaruje 10zł stałej, ale zapewne będę wpłacać więcej. Pozdrawiam[/QUOTE] Dziękujemy bardzo:Rose::Rose::Rose:
  15. ZNALAZŁAM NA STRONIE KTÓREGOŚ ZE SCHRONISK Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił, że kocha, o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co chwilę przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. Sunia czeka cioteczki i tęskni i wciaż mimo wszystko ma nadzieję, widać ją w jej oczach:-(.... Nadzieja zawsze umiera ostatnia, bo bez niej nie ma już po co żyć:-(
  16. Podnosimy ksieżniczkę... Co słychać u małej????? Tripti nie martw się domek na pewno się znajdzie i to super domek:-)
  17. Hej cioteczki gdzie jesteście???? Nikogo u suni nie ma:-(...Potrzebujemy deklarcji, żeby wydostac sunię ze schronu przed zimą...
  18. Sunia bardzo prosi o wsparcie!!! [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/446/sunia.jpg[/IMG]
  19. Wszystkim cioteczkom bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose:. Numery konta wysłane...
  20. Trzeba dalej rozsyłać wątek suni, tylko w ten sposób mozemy zebrać pieniążki na zabranie jej:-(
  21. Myślę, ze Kubusia nie da się zapomnieć... Miał taka ogromną chęć zycia, walczył do końca, zeby wyzdrowieć, niestety to nie wystraczyło:-( Los czasami bywa okrutny:-(
  22. Sunia prosi cioteczki o wsparcie!!!! Dajmy jej szansę na normalne życie, którego tak naprawdę nigdy nie zaznała:-(
  23. Przypominamy się cioteczkom... Musimy wyciągnąć sunię a nie mamy za wiele czasu:-(
×
×
  • Create New...