Dziewczyny ja już pisałam do Ani na PW kiedyś na temat deklaracji. Nie chciałam pisać na wątku dopóki nie zapadną jakieś decyzje dotyczące hotelikowania. Ja zapłacę za pierwszy miesiąc hotelowania suni. Kupi nam to trochę czasu i dozbieramy na następny.